Gönderen Konu: Lady Gaga  (Okunma sayısı 12421 defa)

Ynt: Lady Gaga
« Yanıtla #45 : 12 Haziran 2010 - 11:49:27 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
iki erkeğin seviştiği bi video klip için çok bekleriz biz daha :))
anca duet aşamasındayız biz daa...şu belimi de bi saramadın ya , iki medeni insanız biz die :D

Yakın yakın :)

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 12 Haziran 2010 - 11:49:27 »

« Yanıtla #46 : 12 Haziran 2010 - 12:00:38 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me

Yakın yakın :)
hayrola teklif mi aldın hahaha
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #47 : 12 Haziran 2010 - 12:17:13 »

« Yanıtla #48 : 14 Haziran 2010 - 18:30:05 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Yine ne kadar emek harcamışlar,kliptir,kostümdür,kareografidir..Ama parçanın kendisi hariç,klip tam anlamıyla şahane olmuş.Lady'nın saçları Karen'inin saçlarının aynısı olmuş,Karen'da her ne kadar beğenmemiş olsam da Lady'e çok fena güzel yakışmış..Evet,bu saç modeli bir harika..Bence Kemal ondan değil bundan yapsın Hande'ye vega... :p
Klibin ilk dakikalarında yapılan ilk dans çok heyecanlı geçti bençin..Şarkı başlangıcındaki dansta bir o kadar cıvık  :ö: Ayrıca,bu kadın hala neyini kanıtlamaya çalışıyor,Telephone'da gayet anlamıştık neyin ne oldugunu biz  :bow: GaGa,güzel değil belki ama,bence çok karizma bir duruşu ve yüzü var,vücudu güzel ama,başarılı ve çalışkan da...

Alıntı
Güzel kadın yoktur,ateşli kadın vardır

Amy'den albüm beklentimi buraya yazıyorum,o tarafa gidemicem şimdi,ama klezmer ya da ladino değil,kendi tarzında yeni bir albüm,o projesiyi askıya alsın diyorum

Lady mi?
GaGa
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #49 : 14 Haziran 2010 - 23:25:48 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Alejandro sözüm geri  :b:

PArçayı bugün çoklarca dinlememden ve Alejandro'nun remixlerinden(8 tane) oluşan albümünü de dinledikten sonra parçayı sevdim çok bi'...

Ayrıca,şu Lady ve Amy'nin single olaylarına çok ayar oluyorum,takip edilmiyor yahu..Her hafta bir tane single çıkarıyorlar..1 ay kaçırdın mı ucunu yakalamak zor oluyor yani..Bu gece ikisiyle uğraştım sırf :@

« Son Düzenleme: 14 Haziran 2010 - 23:26:23 Gönderen: seytan_nikahı »

« Yanıtla #50 : 15 Haziran 2010 - 22:26:42 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Gaga'nın internet sitesinde Nisan '11 e kadar Türkiye konseri gözükmüyor  böhü

8 Haziran'da çıkan ve 8 Alejandro remixi barındıran albümdeki parçalar,bambaşka haller almışlar...Çok iyi hepsi

« Yanıtla #51 : 15 Haziran 2010 - 22:53:35 »

Çevrimdışı DiviNeSouL

• Aktif Üye
Pek bi' itici bulurum kendilerini de yahu bu bayan kaç ayda bir single çıkarıyor? pardon günde ? 

« Yanıtla #52 : 15 Haziran 2010 - 23:24:55 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Pek bi' itici bulurum kendilerini de yahu bu bayan kaç ayda bir single çıkarıyor? pardon günde ? 
İki albümü var normal şartlarda,ama o albümlerden her çıkan hit,2-3 yeni düzenlemeyle single halini alıyor.Lady yapıyor mu bilmem ama,mesela Amy,konser derleme albüm de yapıyor,onun da 2 albümü var ama,single,deluxe edition,live perf.lerle sanki,80'lerden beri albüm yapmış sanarsın :D :D

Lady,karizmatiktir,çalışkandır,canımdır

Poker Face'in akustik versiyonu var hangi albümde kestirmek zor ama sanırım 'The Remix' albümünde,bambaşka bir hal almış parça.."Aha lan,bu Poker Face mi?" olup,dumura uğramanız işten bile değil..

iyi dinlemeler .music.

« Yanıtla #53 : 15 Haziran 2010 - 23:59:38 »

Çevrimdışı DiviNeSouL

• Aktif Üye
İki albümü var normal şartlarda,ama o albümlerden her çıkan hit,2-3 yeni düzenlemeyle single halini alıyor.Lady yapıyor mu bilmem ama,mesela Amy,konser derleme albüm de yapıyor,onun da 2 albümü var ama,single,deluxe edition,live perf.lerle sanki,80'lerden beri albüm yapmış sanarsın :D :D

Lady,karizmatiktir,çalışkandır,canımdır

Poker Face'in akustik versiyonu var hangi albümde kestirmek zor ama sanırım 'The Remix' albümünde,bambaşka bir hal almış parça.."Aha lan,bu Poker Face mi?" olup,dumura uğramanız işten bile değil..

iyi dinlemeler .music.

Merak ettim, dinledim. Poker Face resmen evrim geçirmiş :) Gözüme takılan Papparazzi unplugged versiyonu da izledim. Kendisini itici bulduğum gerçeğinin değişmediği gibi dinlediğim bu iki parçasının da başarılı yorumlanmış olduğu gayet açık.  .islik.

« Yanıtla #54 : 03 Temmuz 2010 - 19:45:31 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

« Yanıtla #55 : 03 Temmuz 2010 - 19:58:00 »

ARGo_

• Ziyaretçi
puhahhaha harbi delikanlıymış..eline bir de tespih verselermiş tam olacakmış:) monsieur gaga:)

« Yanıtla #56 : 10 Temmuz 2010 - 00:08:30 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Lady Gaga Ölü Bedenlerin Arasında
Lady Gaga sahne şovlarını daha çılgın bir hale getirmek için sahnede ölü bedenlerin arasında şarkı söyleyecek.

Lady Gaga Ölü Bedenlerin Arasında
Lady Gaga sahne şovlarını daha çılgın bir hale getirmek için sahnede ölü bedenlerin  arasında şarkı söyleyecek.

Alman anatomi profesörü Günther Von Hagens ile  iş birliğine giren Lady Gaga, sahnesinde Hagens'in plastinasyon yöntemiyle çürümekten kurtardığı kadavraları arasında performans gerçekleştirecek.

Body Worlds  adlı sergisiyle büyük beğeni toplayan Hagens, Lady Gaga'nın önümüzdeki sene Mart ayında Las Vegas'ta vereceği konserin sahnesini tasarlayacak.

« Yanıtla #57 : 10 Temmuz 2010 - 01:01:46 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Istanbul'da öyle bir konser vermesini ve tanık olmak çok isterdim.

Arıza kadın  .woot.

« Yanıtla #58 : 10 Temmuz 2010 - 01:10:47 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #59 : 10 Temmuz 2010 - 10:20:48 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
1-2 şarkısını sevdim. aslında sesi çok güzel ama görüntüsü berbat.
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...