Anket

En beğendiğiniz Hande Yener albümü hangisi?

Senden İbaret - 2000
2 (5.7%)
Ekstra -2001
0 (0%)
Sen Yoluna... Ben Yoluma... - 2002
1 (2.9%)
Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor - 2004
4 (11.4%)
Apayrı -2006
9 (25.7%)
Hande Maxi - 2006
1 (2.9%)
Nasıl Delirdim? -2007
8 (22.9%)
Hipnoz - 2008
4 (11.4%)
Hayrola? - 2009
2 (5.7%)
Hande'ye Neler Oluyor? - 2010
3 (8.6%)
Teşekkürler - 2011
0 (0%)
Kraliçe (2012)
1 (2.9%)

Toplam Oy Verenler: 35

Gönderen Konu: Hande Yener  (Okunma sayısı 118045 defa)

Ynt: Hande Yener
« Yanıtla #705 : 30 Ocak 2009 - 16:06:21 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Müzisyenin konuşmasına gerek yok zaten işini yapar takdirini toplar hem saçmasapan demeçler verceklerse birileri gibi hiç vermesinler zaten dimi (:
+1

Özlem Tekin

« Yanıtla #705 : 30 Ocak 2009 - 16:06:21 »

« Yanıtla #706 : 05 Şubat 2009 - 13:34:30 »

Çevrimdışı HYFCOOLCLUB

• Üye
  • **
Müzisyenin konuşmasına gerek yok zaten işini yapar takdirini toplar hem saçmasapan demeçler verceklerse birileri gibi hiç vermesinler zaten dimi (:

sen ve senin gibiler eminim ki özlem tekin bi gece çıkışında başka bir sanatçıya birşeyler atıştırsa ooouuuv nasıl sokmuş diye mest olucak tiplersiniz  :mm:

« Yanıtla #707 : 05 Şubat 2009 - 13:35:33 »

Çevrimdışı HYFCOOLCLUB

• Üye
  • **
Son çalışmalarım Pop Art

« Yanıtla #708 : 05 Şubat 2009 - 15:50:51 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Sağdaki çok hoşuma gitti.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #709 : 05 Şubat 2009 - 16:21:45 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Çok güzel olmuşlar ellerine sağlık..

sen ve senin gibiler eminim ki özlem tekin bi gece çıkışında başka bir sanatçıya birşeyler atıştırsa ooouuuv nasıl sokmuş diye mest olucak tiplersiniz  :mm:

Bu konuda haklı galiba.Özlem'in Funda Arar'a laf sokuşuna hepimiz "mest" olmuştuk".
Arkadaşında anlatmak istediği şeyin sonuç bölümü bu olsa gerek.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #710 : 05 Şubat 2009 - 16:53:42 »

Çevrimdışı drown

• Cool

Ben ve benim gibiler böyle bi durumda mest oluruz haklısın :D ÖZ üme güveniyorum Hande gibi atıp tutmıycağından eminim boş yere sallamaz o (:

Funda Arar olayına gelince ikisi aynı şey değil.O olayın öncesinde Funda Arar ın ÖZ le ilgili söylemleri vardı.ÖZ de cevap verdi gayet.İki durumu aynı nitelendiriyorsanız eyvallah bişey diyemem.Ama bence ikisi de farklı şeyler

ÖZ le Hande Yener i bile kıyaslattırdınız ya ne diyim :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #711 : 11 Şubat 2009 - 14:00:49 »

Çevrimdışı hebelehobolo

• Deneyimli Üye
  • Öslem bir çiçek .....
    • www.
ozlem hande yener'i kacirmisti programindan yaz ruzgari 2000    :sc: .salıncak. .dance.
Biz garbinkini hürmetle dinlediğimiz gibi, bizim musikimiz de bütün dünyada hürmetle dinlenecek bir halde olmalıdır.<br />Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir.<br />Milletin, ince duygularını, düşüncelerini anlatan, yüksek deyişleri, söyleyişleri toplamak, onları bir an önce, genel son musiki kurallarına göre işlemek gerekir. Mustafa Kemal Ataturk

« Yanıtla #712 : 11 Şubat 2009 - 15:10:55 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..

o kadar kavga eden sanatçılar varki saymakla bitmez.ama hakılı yere tartışanlar dersen sayılar azalır.bunlardan biride özlem le funda ararın arasında geçmişti.haklı ve düzgün bi şekilde cevap verdi özlem.ama bazıları sadece gündemde olmak için yapıyolar bunu.son açıklmaya hande yener hakkında yapmadım..

« Yanıtla #713 : 12 Şubat 2009 - 17:01:26 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
ozlem hande yener'i kacirmisti programindan yaz ruzgari 2000    :sc: .salıncak. .dance.

hande yener proramı terkmi etti???
schhh..

« Yanıtla #714 : 12 Şubat 2009 - 18:40:53 »

Çevrimdışı HYFCOOLCLUB

• Üye
  • **
Karışmış burası yaw

« Yanıtla #715 : 12 Şubat 2009 - 20:54:00 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
yahu hande yener bu photoshoptaki gibi bi tarzda kadın diil ki  :mm:

böyle çlışmaları görüp görüp ona bürünüyo :p

« Yanıtla #716 : 12 Şubat 2009 - 21:35:22 »

ARGo_

• Ziyaretçi
daha önce bu yoruma karşılık verecektim..unutmuşum..evet biz ve bizim gibiler Özlem Tekin'in gece çıkışında, başka bir sanatçıya veya sanatçı gibi davranmaya çalışan şahıslara diyelim..atıştırsa mest olmak kelimesinin biraz düşük kalacağı görüşündeyim..Niye,

Çünkü, bu tür hadiseler doğrultusunda,sanatını icra etmeye çalışanlara(gerçek sanatçılara) zaten bir laf gelmez vede tenkit edilecek fazla kusur aranmaz..Tartışma doğurmaz..Menfi şekilde ibareler, sokuşturulmaz..(yani laf sokma tabiri ile benimsediğimiz cümle kalıbı işleve girmez)

ama

söz konusu farklı şey yaptığını zanneden, sanatçı kişiliğine bürünmüş imitasyon varlıklar olunca..işin akıbeti değişir..farklılık yaratacağını düşünen, ve zaten o farklılığı daha önceden uygulayan birilerinin çalışmalarını..kendi menfaatinin doğrultusuda sergiliyorsa..ve de sadece kendi ürünüymüş gibi yansıtıyorsa o kişiye sokulacak her türlü laf meşrudur...kendi bilincinin yansımasından korkan, kendi atmosferinde eğlenen bilinşsizce ne yaptığı hakkında vede neyapacağı hususunda fazla deneyime sahip olmayan..müzik piyasasına girdiği, saçma yorumlar içeren müziği ile ve klibi ile belirli kitle(onlar,şunlar,bunlar) yakalayan biri ise..laflar kombine halinde gelir....

« Yanıtla #717 : 12 Şubat 2009 - 23:09:35 »

Çevrimdışı HYFCOOLCLUB

• Üye
  • **

söz konusu farklı şey yaptığını zanneden, sanatçı kişiliğine bürünmüş imitasyon varlıklar olunca..işin akıbeti değişir..farklılık yaratacağını düşünen, ve zaten o farklılığı daha önceden uygulayan birilerinin çalışmalarını..kendi menfaatinin doğrultusuda sergiliyorsa..ve de sadece kendi ürünüymüş gibi yansıtıyorsa o kişiye sokulacak her türlü laf meşrudur...kendi bilincinin yansımasından korkan, kendi atmosferinde eğlenen bilinşsizce ne yaptığı hakkında vede neyapacağı hususunda fazla deneyime sahip olmayan..müzik piyasasına girdiği, saçma yorumlar içeren müziği ile ve klibi ile belirli kitle(onlar,şunlar,bunlar) yakalayan biri ise..laflar kombine halinde gelir....
Yaptığı işin bilincinde olmayan derken  Hande Yener'den bahsetmiyor olmalısın

Bahsediyorsan da talihsiz bir açıklama olmuş derim.

« Yanıtla #718 : 12 Şubat 2009 - 23:33:34 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Yaptığı işin bilincinde olmayan derken  Hande Yener'den bahsetmiyor olmalısın

aklına ilk gelen Hande Yener ise hiçbirşey demiyorum..o senin kişisel görüşün.....................................

ben hande adı veya yener adı kullandımmı yorumumda..
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2009 - 23:46:14 Gönderen: ARGo_ »

« Yanıtla #719 : 14 Şubat 2009 - 01:17:45 »

Çevrimdışı HYFCOOLCLUB

• Üye
  • **
aklına ilk gelen Hande Yener ise hiçbirşey demiyorum..o senin kişisel görüşün.....................................

ben hande adı veya yener adı kullandımmı yorumumda..

Hande Yener başlığına yazıyorsun aklıma madonna mı gelmeli?