Anket

En beğendiğiniz Hande Yener albümü hangisi?

Senden İbaret - 2000
2 (5.7%)
Ekstra -2001
0 (0%)
Sen Yoluna... Ben Yoluma... - 2002
1 (2.9%)
Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor - 2004
4 (11.4%)
Apayrı -2006
9 (25.7%)
Hande Maxi - 2006
1 (2.9%)
Nasıl Delirdim? -2007
8 (22.9%)
Hipnoz - 2008
4 (11.4%)
Hayrola? - 2009
2 (5.7%)
Hande'ye Neler Oluyor? - 2010
3 (8.6%)
Teşekkürler - 2011
0 (0%)
Kraliçe (2012)
1 (2.9%)

Toplam Oy Verenler: 35

Gönderen Konu: Hande Yener  (Okunma sayısı 118070 defa)

Ynt: Hande Yener
« Yanıtla #855 : 15 Temmuz 2009 - 23:18:56 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
demet akalına bakkal şarkıcısı dediği için 10 milyon dolar mı ne tazminat ödeyecekmiş tam emin değilim miktardan ama tazminat olayı doğru...

Yok be sende amma yaptın yok 100 milyon dolar 10 milyon dolar ne arar Hande'de :D

Şu Demet Akalın'a yorum bile yapmıyorum al birini vur ötekine :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #855 : 15 Temmuz 2009 - 23:18:56 »

« Yanıtla #856 : 16 Temmuz 2009 - 01:19:15 »

« Yanıtla #857 : 18 Temmuz 2009 - 16:53:35 »

Çevrimdışı HYFCOOLCLUB

• Üye
  • **
10 milyar

« Yanıtla #858 : 18 Temmuz 2009 - 17:08:17 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
 .woot. hemen biri bana "bakkal moderatörü" desin  :p

aman ne kadar boş mevzular ya. :) Hande bir günde o paradan daha fazlasını kazanıyordur eminim.
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #859 : 18 Temmuz 2009 - 21:19:29 »

« Yanıtla #860 : 18 Temmuz 2009 - 23:44:45 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bugün ROMEO'nun klibi denk geldi tv'de aslında şöyle bir bakacak olursak Hande Yener'in sanat hayatının en iyi şarkısıdır bence :D

« Yanıtla #861 : 18 Temmuz 2009 - 23:53:40 »

• Gold Üye
senin yazın duruyo ben yazdım öyle hemen silmiş iyi bizim üyeliği silmedim

sorun ne ?

BAKKAL MODERATÖRÜ hahaha Ama benden 10 milyar kopartamazsın :)

ee kendine güvenemiyorsan demeyeceksin o zaman  hahaha dilimin uzunluğunu artık öğrenmişsindir sanırım  :p işte bu kadar ahaha.
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2009 - 01:02:57 Gönderen: kanatsız melek »

« Yanıtla #862 : 19 Temmuz 2009 - 22:26:02 »

• Gold Üye
"ARTIK DEMET’E GICIK DEĞiLiM”

Mahkemne tarafından 10 bin lira ödemeye mahkum olduğu iddialarını yanıtlayan Yener, “Ödemem gereken meblağ 10 bin değil üç bin. Ama istiyorsa 10 bin veririm.” derken kavgalı durumdan eser kalmadığını ve yaşanan hadisenin geride kaldığını söyledi. Yener; ben artık ona gıcık olmuyorum, o da bana olmuyor sanırım. Ama bu durumdan en çok siz sıkılacaksınız heralde” diye konuştu.

Akalın’ın birlikte konser vermeye hazırım şeklindeki açıklamasından sonra yumuşayan Yener, “ben beste yapıyorum. Kendisine seve seve şarkımı veririm.” dedi.

“ANKETLERDE BİRİNCİYİM”

Eurovisiona katılma konusunda isteğini ve iddiasını sürdüren Yener, “Yapılan anketlerden birinci çıkıyorum. Beni halk kabullendi ama bazı otoriteler zor kabul ediyor. Ama çok iyi temsil edeceğime inanıyorum. Eğer kısmet olursa, ne yapacağımı göstereceğim. Benim böyle bir şey yapmaya enerjim var” dedi. Hadise’nin aldığı dördüncülüğün iyi bir sonuç olduğunu söyleyen Yener, kendsinin katılması durumunda birinci olabileceğine inandığını ifade etti. “Birinci olmak önemli değil, birinci kalmak önemli” diyen Yener, “Dünyayla yarışmam lazım. Türkiye’de yarışacak kimse yok.” diyerek iddialı konuştu.

Sevgilisi Kadir Doğulu ile tarih aldıkları halde bir türlü evlenemeyen Yener, “Biz böyle çok mutluyuz. Ben de Bülent Ersoy gibi bekar kalmak istiyorum.”dedi.

“LEZBİYEN SANATÇI ÇOK”

Geçtiğimiz haftalarda eşcinsel yürüyüşüne katılan Yener, “Kötüden yana olupta sessiz kalmak yerine zor durumda olanın yanında durmayı tercih ettim. Normalde gruplarla hareket eden bir insan değilim ama ölüm veya bir insanın hayatı söz konusu olunca tarafsız kalamadım. Ben de onlardan yana olmayı göze aldım” diye konuşurken “camiamızda da çok lezbiyen var” diyerek iddialı konuştu.

« Yanıtla #863 : 19 Temmuz 2009 - 23:51:10 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
"Türkiye’de yarışacak kimse yok"  hahaha  hı:

"Ben de Bülent Ersoy gibi bekar kalmak istiyorum"  hahaha hahaha

Hande'yi bu yaz için çok sevdim şarkı ve tarz bakımından ama hala bu popçu kavgalarına girmesi hiç hoş değil komik duruma düşüyo  :happy:

« Yanıtla #864 : 27 Temmuz 2009 - 23:46:07 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Hande Yener'in yeni idolü BÜLENT ERSOY'muş :D

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/haber/12155418.asp?gid=222
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2009 - 23:46:38 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #865 : 27 Temmuz 2009 - 23:48:09 »

Çevrimdışı drown

• Cool

Gelen geçende Handeye sallıyo ne Handeymiş arkadaş ya (: Afferin güzel cevap vermiş bence
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #866 : 28 Temmuz 2009 - 00:35:13 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..

altına birisi böyle yorum yapmış:''sonun onun gibi zaten, makyaj - kostüm ve genç sevgili yönünden yani! :)'' sevgilisinin yaşını bilmiyorum ama gerisi doğru yanii..
schhh..

« Yanıtla #867 : 28 Temmuz 2009 - 18:13:28 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
alakasız ! mesajları sildim ... uslu durun .. 

konu hande yener =)

« Yanıtla #868 : 28 Temmuz 2009 - 19:47:22 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Geçen gün Aramızda Kalmasın programına katılmıştı Kemal Doğulu ile..Yine Eurovision'dan konuştu falan falan..Bu kadın kafaya bir şeyi taktımı takıyo bu aralar sadece Eurovision'dan bahsediyo daha öncelerden de marjinallikten falan..Bence bu sene Eurovision'a Hande gidicek..Bu kadar istekle yaklaştığına göre bi bildiğide vardır sanırım her yerde 1. olcam falan diyo ama bu o kadar da kolay değil..Yaptığı müzik belki Türkiye'de ilginç olabilir bazı kesimler için ama dünya zaten bu müzik türü ile çok önceden tanışık...Ama ne diyelim hayırlısı belkide dediği gibi bize 1. liği tattırır

« Yanıtla #869 : 28 Temmuz 2009 - 23:29:33 »

Çevrimdışı schulechan

• Deneyimli Üye
  • dark is the sunlight
Geçen gün Aramızda Kalmasın programına katılmıştı Kemal Doğulu ile..Yine Eurovision'dan konuştu falan falan..Bu kadın kafaya bir şeyi taktımı takıyo bu aralar sadece Eurovision'dan bahsediyo daha öncelerden de marjinallikten falan..Bence bu sene Eurovision'a Hande gidicek..Bu kadar istekle yaklaştığına göre bi bildiğide vardır sanırım her yerde 1. olcam falan diyo ama bu o kadar da kolay değil..Yaptığı müzik belki Türkiye'de ilginç olabilir bazı kesimler için ama dünya zaten bu müzik türü ile çok önceden tanışık...Ama ne diyelim hayırlısı belkide dediği gibi bize 1. liği tattırır
bende izledim ya ne kadar da güveniyor kendine helal olsun valla.