Anket

En beğendiğiniz Hande Yener albümü hangisi?

Senden İbaret - 2000
2 (5.7%)
Ekstra -2001
0 (0%)
Sen Yoluna... Ben Yoluma... - 2002
1 (2.9%)
Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor - 2004
4 (11.4%)
Apayrı -2006
9 (25.7%)
Hande Maxi - 2006
1 (2.9%)
Nasıl Delirdim? -2007
8 (22.9%)
Hipnoz - 2008
4 (11.4%)
Hayrola? - 2009
2 (5.7%)
Hande'ye Neler Oluyor? - 2010
3 (8.6%)
Teşekkürler - 2011
0 (0%)
Kraliçe (2012)
1 (2.9%)

Toplam Oy Verenler: 35

Gönderen Konu: Hande Yener  (Okunma sayısı 118027 defa)

Ynt: Hande Yener
« Yanıtla #945 : 18 Ekim 2009 - 20:05:05 »

ARGo_

• Ziyaretçi

ELEKTRONİK MÜZİK TARZININ EN İYİ TEMSİLCİLERİNDEN HANDE YENER, SAHNE ALDIĞI MEKANIN ÇIKIŞINDA MUHABİRLERİN SORULARINI YANITLADI.
Konu Teoman'dan açılınca Hande Yener ilginç bir açıklamada bulundu. Yener, 'Teoman'a elektronik müzik gider diye düşünüyorum ama onu ikna etmek biraz zor çünkü Teoman biraz 'uçuk'. Video klibimde oynamasını istiyorum. Bu yüzden onu bu konuda biraz taciz edeceğim!' dedi.
puhahahah yavaş etsin etki tepki olmasın sonra..doğru Teoman uçuk biri çoğu zaman zilzurna gezer..O esnada Hande denk gelirse rusların bir sözü vardı işte ondan...:)

Özlem Tekin

« Yanıtla #945 : 18 Ekim 2009 - 20:05:05 »

« Yanıtla #946 : 19 Ekim 2009 - 17:18:07 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
bu hatunu anca robocop gibi bi eş keser.... aşağı elektronik yukarı elektronik.... bulaştırmasa bari yanındakilere
      ▌▐

« Yanıtla #947 : 31 Ekim 2009 - 17:47:37 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
MERHABA BEN HANDE YENER;

BENİM HAYRANLARIMI ÜZECEK OLAN DEMEÇLER ,
ARTIK BENİ DE ÇOK ÜZÜYOR VE KİMSE ÜZÜLSÜN İSTEMİYORUM.

BİR SANATÇININ TUTARLILIĞI ZAMAN İÇİNDE BELLİ OLUR ,ŞİMDİDEN SAVUNMAYA HİÇ GEREK YOK.
KARİYER KENDİNİ ZAMAN İÇİNDE GÖSTEREN BİRŞEYDİR….

BENİ SEVEN SİZ CESUR VE SIKILMIŞ HAYRANLARIMA
TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUM BENİ İZLEMEYE DEVAM ETTİĞİNİZ İÇİN…

YAKINDA BİR SÜRPRİZ VAR SIKI DURUN…

SEVGİLERİMLE

Hande YENER

handeyener.com.tr’den alınmıştır.

"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #948 : 31 Ekim 2009 - 21:38:21 »

« Yanıtla #949 : 07 Kasım 2009 - 00:39:47 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Bu akşam Beyaz Show'da kendileri...
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #950 : 07 Kasım 2009 - 18:49:02 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Dün eski şarkılarından söyledi..

MERHABA BEN HANDE YENER;

BENİM HAYRANLARIMI ÜZECEK OLAN DEMEÇLER ,
ARTIK BENİ DE ÇOK ÜZÜYOR VE KİMSE ÜZÜLSÜN İSTEMİYORUM.

BİR SANATÇININ TUTARLILIĞI ZAMAN İÇİNDE BELLİ OLUR ,ŞİMDİDEN SAVUNMAYA HİÇ GEREK YOK.
KARİYER KENDİNİ ZAMAN İÇİNDE GÖSTEREN BİRŞEYDİR….

BENİ SEVEN SİZ CESUR VE SIKILMIŞ HAYRANLARIMA
TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUM BENİ İZLEMEYE DEVAM ETTİĞİNİZ İÇİN…

YAKINDA BİR SÜRPRİZ VAR SIKI DURUN…

SEVGİLERİMLE

Hande YENER

handeyener.com.tr’den alınmıştır.

Bu arada Beyaz sordu bunu ama cevap alamadı.. Sürprizmiş..

« Yanıtla #951 : 07 Kasım 2009 - 22:39:09 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Beyaz Show'daydı ve çirkin bi başlangıç yaptı çünkü eski şarkısıyla giriş yaptı..Hande eski haline dönecek bundan adım kadar eminim..Ne olursa olsun eski şarkılarını ve eski tarzındaki şarkıların devamını getirecek.Dün hep öyle cevap verdi fln fln.Birde türkücünün biri Hande'nin Kibir şarkısını coverlamış kendince hahaha Süper olmuş :P

« Yanıtla #952 : 08 Kasım 2009 - 11:50:00 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Beyaz Show'daydı ve çirkin bi başlangıç yaptı çünkü eski şarkısıyla giriş yaptı..Hande eski haline dönecek bundan adım kadar eminim..Ne olursa olsun eski şarkılarını ve eski tarzındaki şarkıların devamını getirecek.Dün hep öyle cevap verdi fln fln.Birde türkücünün biri Hande'nin Kibir şarkısını coverlamış kendince hahaha Süper olmuş :P

Nihat Doğan.. :D (Şarkıya hava katmış  :p )

« Yanıtla #953 : 10 Kasım 2009 - 23:56:15 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Konser Tarihleri:

13 Kasım Bursa Bongo Club,
21 Kasım Antalya Shantel Club,
29 Kasım Antalya Royal Palm Resort
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #954 : 11 Kasım 2009 - 00:17:36 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Görmediğin sanatçısı olmuş çekmiş Hande’yi koparmış

Bildiğiniz gibi bir sezon da olsa Avrupa Müzik’te basın ve halkla ilişkiler danışmanlığı yapmıştım. Üniversitede reklamcılık ve halkla ilişkiler okumama, gazetelerde röportajlardan editörlüğe kadar pek çok iş yapmama rağmen bu mesleğin aslında pratikte çok farklı olduğunu gördüm. Uzun lafın kısası birkaç sözüm var sözüm ona pratikçilere…

Hande Yener gerek müziği gerek hayata bakışı, onu ele alışı ve durduğu yer itibarıyla asgarinin epey üstünde bir müşterekte buluştuğum nadir insanlardan biri. Birini ya da bir şeyi hayatınıza çağırdığınız anda uzun ya da kısa vadede zaten var olacağını hatta artık hayatınızın bir parçasıymış gibi davranmanızı da sağlar evren. Hande ile yollarımızın kesişmesi de Avrupa Müzik sayesinde oldu. Her ne kadar mekan olarak referans çerçevesi bakımından pek uyuşmasa da olmuştu işte bir kere.. Hande Yener Avrupa Müzik’teydi artık, keza ben de…

Tam bir oğlak burcu kadını olarak yaptığı işe hakim, hata affetmeyen, laçkalığı sevmeyen, pek çok meslektaşı kafa yapmakla geçirirken gecenin bir yarısında bile iş için msn ya da telefon başında vakit geçiren Hande, Avrupa ile yollarını ayırmış. Beklediğim ama çok geç kalınmış bir hareketti ki, detaylar konusunda hiçbir fikrim yok henüz.

Müzik kariyerinde devrim yaparak “eller havaya” tahtını kendi elleriyle Demet Akalın’a bırakan Hande’nin umurunda bile değildi magazin basını. O her zaman gerçeği yansıtan magazin değil güncel sayfa haberlerinden yanaydı. Kadir ile tavla oynaması değil Michael Jackson hakkındaki yorumu yayınladığı zaman hoşlanıyor, emeğinin karşılığını aldığını hissediyordu. Gözünü para hırsı bürüyen bir sanatçı zaten Demet’in yoktan var olmasını sağlamazdı bile bile. Rayını değiştirdi, Demet’e iş açtı. Ama gel gelelim ki Timuçin Esen’i o hallere sokan magazin çetesi dur durak bilmeden Hande’nin müziğiyle değil yaşam tarzı ile ilgilenmeyi sürdürdü. Daha fazlasını alamazdı beyinleri, görebildiklerinden ibaretti hayat, bir beden fazla gelirdi onlara, Tori Amos kim diye sorsanız apışıp kalıverirlerdi Lerzan Mutlu kovalayan kamera-man!lar…

Çalıştığı plak şirketinin de o arabesk yaşantıdan pek bir farkı yoktu aslında. Anladığımızda iş işten çoktan geçmişti. 30 sanatçıya sadece 2 basın danışmanının düştüğü şirketin kadrosuna her geçen gün bir popçu, bir no-name şarkıcı daha ekleniyordu. Bu durum diğer sanatçıların canını sıkmakla beraber biz basın danışmanlarını da uykusuz, motivesiz, yorgun ve haliyle sinirli yapmaya başlamıştı. Etik değerlerim içinde anlatamayacağım bazı hususlar ise cabası…

Nisan 2009’da çıkan “Hayrola?” albümüyle aynı ismi taşıyan şarkısından sonra başka klip çekemedi Hande. Oysa ki aynı kulvarda yarışamayacak şirket sanatçıları ise ikinci, üçüncü kliplerini hazırlıyorlardı. “Hande Yener bizim için prestijdir” diyenler bir süre sonra yüz çevirmeye başladılar. Hande’nin yerini Tuğba Özerk gibi ancak baldır bacakla sayfa kapabilen isimler alıyordu yavaştan. Aldıkları sadece gazete sayfaları değildi elbette…
Ve ben taraflı bir basın danışmanı olduğum için ayrılmak zorunda kaldım.

Ali Eyüboğlu gibi gazeteciliği yemek ısmarlatma fırsatı, asparagasçılığı bir yaşam tarzı haline getiren mübaşir kılıklı, hangi akla hizmet köşe verildiğini anlamadığım birilerinin yağcısı, beni Hande lehinde yazdığım yazım yüzünden tehdit ederken, bugün utanmadan kalkıp hala Hande’yi yazıyor. Senin neyine sofu? Ne haddine? Git evinde Adanalı seyret, sen ne anlarsın müzikten, elektrodan poptan? Dün, Hande Yener ile röportaj için evimin kapılarında yatan, iki kelimeyi bir araya getiremeyen ama başka yerlere çok hızlı gelen sarışınlar da bugün yalakalıkta geri kalmıyor Avrupa Müzik patronlarına. Birbirlerini hiç tanımadan haklarında atıp tutarlarken bir de “dostum” yazmazlar mı! Ben mi unutkanım alem mi multiple personality?

Sorunlar ve sayamayacağım kamera arkası konuşmalar… Bu gelecek zaten dünden çizilmişti. Hande, hak ettiği değeri burada da göremedi çünkü İsmail YK albümleri daha önemliydi. Planlar uyurken bile yapılıyor ama kanması çok kısa sürüyordu. Avrupa Müzik, ne zaman paraya kıyar daha çok basın danışmanı alır (böylece birbirlerini sevmeyen sanatçılar danışman için kıskançlık krizlerine girmez), her gün kendimden bahsettireceğim diye abuk projeler tasarladığını duyurmaktan vazgeçer, ne zaman Türkiye’de ağzıyla ses çıkarabilen herkesi görmemişcesine kadrosuna katmaya çalışmaz, ne zaman çalışanların bir beygir değil insan olduğunun farkına varır, ne zaman duygusallığı elden bırakıp gerçek bir profesyonel yönetici mantığıyla matematiksel düşünür, kötülediği diğer kasap yapımcılardan bir farkı olur da o zaman belki gerçek bir “Avrupa”lı olur.

Projeler durmuyor, çalışmalar tam gaz devam. Hammadde olduktan sonra durmak yok zaten…

Hatırlar mısınız, bir zamanlar Türkiye’nin en ünlü seslerinden bir aile yaratmaya çalışan Prestij Müzik isminde bir plak şirketi vardı?

Altın çamura da düşse yine altın işte, ya da bir başka deyişle;
Yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy.. Yola devam!

Yazar:Taylan Efe

« Yanıtla #955 : 11 Kasım 2009 - 16:57:20 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Geçtiğimiz yıl yapımcısı Erol Köse'yle yollarını gürültülü bir şekilde ayıran Hande Yener, yeni şirketi Avrupa Müzik'le de anlaşmazlık yaşıyor. Yener, sözleşmedeki maddeleri yerine getirmedikleri için şirkete ihtarname çekti.
Daha önce bağlı bulunduğu Erol Köse Production'dan, prodüktörü Erol Köse'yle problemler yaşadığı için ayrılan Hande Yener, yeni şirketi Avrupa Müzik'le de anlaşmazlığa düştü. 'Hayrola' adlı albüm çalışmalarının, sözleşme şartlarına göre yürütülmediğini söyleyen Yener, hiçbir tanıtım çalışmasının gerçekleştirilmediğini ve aylardır ikinci klibinin çekilmesini beklediğini belirtti. Avrupa Müzik tarafından mağdur edildiğini anlatan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde Çekmeköy Birinci Noterliği'nden şirkete ihtar çekti.

"150 BİN DOLAR ÖDESİN, AYRILSIN!"

İhtarı; ikinci klibinin çekilmesini sağlamak, ardından da şirketle olan sözleşmesini feshetmek amacıyla çektiren Yener, mağduriyetini yasal yollarla gidermeyi amaçlıyor. Avrupa Müzik'in ortaklarından Deniz Erdem ise, sözleşmede ikinci klibin mutlaka çekileceği maddesinin yer almadığını iddia etti. Erdem, Yener'in dilerse sözleşmede bulunan 150 bin dolarlık tazminatı ödeyerek şirketten ayrılabileceğini de sözlerine ekledi. Yener'i, 20 bin TL'lik borcunu ödeyerek hacizden kurtardıklarını ifade eden Erdem, "Firma olarak yükümlülüklerimizi yerine getirdik" diye konuştu.

Hande Yener, DMC'den ayrıldıktan sonra Erol Köse'yle anlaşmıştı. Yener'in tarzını Kemal Doğulu'nun belirlemesi üzerine rahatsız olan Köse 'Ya o, ya ben demiş', Yener de Avrupa Müzik'le anlaşmıştı.

sabah.com.tr /11.11.2009

« Yanıtla #956 : 11 Kasım 2009 - 20:23:32 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Hande Yener'ede şirket dayanmıyor... :D

Neyse nasılsa sonraki albüm için bulur bir şirket daha..

« Yanıtla #957 : 12 Kasım 2009 - 13:23:29 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
13. İstanbul FM Altın Ödülleri'nde POP KADIN dalında HANDE YENER aday..

Ödül töreni 15 Aralık'ta İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi'nde yapılacaktır.

http://www.istanbulfm.com.tr/istanbul-fm/ifa

« Yanıtla #958 : 12 Kasım 2009 - 23:10:47 »

« Yanıtla #959 : 12 Kasım 2009 - 23:51:24 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Diğer adaylar görünmüyo ?

Diğer adaylar derken?

Hepsi görünüyor gayet

Ayrıca,yarın gece H.Y. Saba Tümer'in konuğu olacak.
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2009 - 23:57:33 Gönderen: seytan_nikahı »