Anket

RockA'nın "Ölürüm Sana" yorumuna kaç puan?

5/5
2 (28.6%)
4/5
1 (14.3%)
3/5
1 (14.3%)
2/5
1 (14.3%)
1/5
1 (14.3%)
0/5
1 (14.3%)

Toplam Oy Verenler: 7

Gönderen Konu: Tarkan  (Okunma sayısı 37963 defa)

Ynt: Tarkan
« Yanıtla #210 : 07 Nisan 2007 - 21:46:45 »

Çevrimdışı gulyabaniyim_ben

• Deneyimli Üye
  • Manyaqqqq.......
işte bu yaaaa :D
kalpleri kırarak değil, kazanarak hükmetmek isterim...
                                                                         M.Kemal ATATÜRK

Özlem Tekin

« Yanıtla #210 : 07 Nisan 2007 - 21:46:45 »

« Yanıtla #211 : 07 Nisan 2007 - 22:48:23 »

Çevrimdışı Memocan

• Deneyimli Üye
  • Kır zincirleri utansın cümle alem
valla darılmayın ama kız mileti dicem.. tarkan olsun çamurdan olsun dionuz.. neyse bu muhabbet uzar..nokta koyalım..
Hiç bi kere hayat bayram olmadı ya da
Her nefes alışımız bayramdı....

« Yanıtla #212 : 07 Nisan 2007 - 23:58:53 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
valla darılmayın ama kız mileti dicem.. tarkan olsun çamurdan olsun dionuz.. neyse bu muhabbet uzar..nokta koyalım..

tamamen saçma bir yorum... biz koymadık o satış rakamlarını oraya... bencede  uzamasın konu ... nokta.
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2007 - 23:59:42 Gönderen: özdry »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #213 : 08 Nisan 2007 - 00:13:07 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
artııı...tarkandan bahsediyoruz keremcem den yada murat boz dan değil...

« Yanıtla #214 : 08 Nisan 2007 - 00:27:11 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
bır bakıma katılıyorum.tarkan eskısı gıbı konusulmuyorsabuna sebep  turevlerının ortaya cıkmasıdır.turevlerınden kastımda ondan daha alternatıf tıplerın ortada dolanması...
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2007 - 00:27:45 Gönderen: FrAnZ_17_ »

« Yanıtla #215 : 08 Nisan 2007 - 00:29:35 »

• Deneyimli Üye
  • Manyaqqqq.......
artııı...tarkandan bahsediyoruz keremcem den yada murat boz dan değil...

işte buuu ya :D

yaaa bişey dicem tarkan neden konuşulsunki adamın yeni albümü falan çıkmamış. O MAGAZİN MAYMUNLARINDAN değil ki. albümü çıkıncaa konuşuluyor  zaten..... o gerçek sanatçı ... onu diğerleriyle karıştırmayalım..yazın görücez zaten ..bomba etkisi yaratacak :D

arka arkaya mesaj atmıyoruz gülyabani
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2007 - 00:37:14 Gönderen: özdry »
                                                                         M.Kemal ATATÜRK

« Yanıtla #216 : 08 Nisan 2007 - 00:37:13 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
yaaa bişey dicem tarkan neden konuşulsunki adamın yeni albümü falan çıkmamış. O MAGAZİN MAYMUNLARINDAN değil ki. albümü çıkıncaa konuşuluyor  zaten..... o gerçek sanatçı ... onu diğerleriyle karıştırmayalım..yazın görücez zaten ..bomba etkisi yaratacak :D
konusulmasından kastım magazınlerde dolasması degıl.kı gordugum kadarıyla halada goruluyor album cıkarmadıgı halde...tarkan denıldıgnde o söndu denılıyorsa bıl kı yolunda gıtmeyen bazı seyler vardır.umarım dedıgınız gıbı olur da bende sasırırım.ama sanmıyorum.buyuk bır prestıj kaybına ugradı.zaen tarkanında sanat camıasındakı durusu ve amacıda sadece prestıj degıl mı?elınden gelenı yapıcaktır.ama elınden gelenle olması gereken sevıye bırbırıne yakın mı olucak onu yazın gorucez...

« Yanıtla #217 : 08 Nisan 2007 - 00:40:06 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
yapma franz yaa.. yani bu adam sadece prestij için mi böyle deli gibi çalışıyor albüm yapıyor... her insan daima  başarılı olacak değil.. ingilizce albümü (bence çoookta güzel) beklenen rakama ulaşmamış olabilir ama bu  fiyaskoda değil.. hele sönüş hiç değiiilll
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2007 - 00:42:03 Gönderen: özdry »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #218 : 08 Nisan 2007 - 00:41:42 »

• Deneyimli Üye
  • Manyaqqqq.......
 'şıkıdım' ve 'şımarık' şarkısında yakaladığı başarısı ne kadarsa yine o kadar değişmede gözümdeee :D :alkıs:
                                                                         M.Kemal ATATÜRK

« Yanıtla #219 : 08 Nisan 2007 - 00:47:19 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
tarkanda buldugum sey prestıj.bu kelımeyı olumsuz olarak algılama.bır madonna bır mıcheal jacksonda aynı kategorıde gozumde.tarkanın gecen yıllarda bu kadar basarılara ulasmasının ıkı uc sebebı var
1)yakısıklı olması ve yakısıklılıgı kadar guzel bır sese sahıp olması
2)senınde dedıgın gıbı(kı bende sonuna kadar katılıyorum)delı gıbı calıstı
3)dans edıyor olması
bunları belırtıyorum evet(daha ne bekleyebılırsın kı bır sanatıcdan dıye sorabılırsın)amau ucune sahıp ne cevherler yatıyor ulkemızde suanda.
tarkanın gecmıste bu kadar buyuk platformlarda(kı hala buyuk organızasyonlarda yer alıyor)yer almasının sebebı o zamanlar tarkanın barındırdıgı ozellıklerı barındıran baska bırının olmaması ve bu yuzden ılgının tek bır kısıye odaklanmasıydı.buyuk deger yatıyordu hem parasal hem de yetenek acısından.ama suan bu ılgı bolundu dıye dusunuyorum.tarkan albumlerını bır yuzyıl sonra anılması ıcın mı yapıyor sence?bence hayır.albumu yaparken en yenı seylerı deneyerek en yuksek rakama ulasmayı saglamayı amaclıyor bence.yınede bazı noktalarda tarkanı takdır edıyorsam halada, o da parayı elde etmek ıstese bıle bunu gecmıste en azından yalap çalap ıslerle(tamamen dum tıs dum tıs muzıkle)yapmadı.
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2007 - 00:49:31 Gönderen: FrAnZ_17_ »

« Yanıtla #220 : 08 Nisan 2007 - 00:50:48 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
bence tarkan'ın alternatifi yok....
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2007 - 01:01:05 Gönderen: özdry »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #221 : 08 Nisan 2007 - 00:52:25 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
gittiiğim bütün yabancı ülkelerde mutlaka bi yerlerde denk gelip duyduğum tek sanatçıdır..
(rusyadan italyaya kadar)ve oralı kişilerle muhabbette hep tarkan muhabbeti geçmiştir...
genelde sorarım türk müziği hakkında bilgileri varmı diye,ve özlem dinleitirim  :D
hep tarkanı biliyorum cevabını aldım
belki tr sınırları dışında bi çabaya girmiş olması tr deki diğerlerine meydanı bırakması gibi bişey olmustur..
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2007 - 00:54:02 Gönderen: pyroxevil »

« Yanıtla #222 : 08 Nisan 2007 - 00:55:05 »

Çevrimdışı TarkanColl

• Üye
  • **
  • Don't leave me alone...
    • TarkanColl.com
Tarkan bitti veya öldü dedikleri senelerde bile her konserine onbinlerce insan gidiyor. Come Closer Albümü geçen sene bu gün çıktı piyasaya.  İstanbul'da Harbiye'de 5 gün konser verdi 35 bin seyirci izledi. Yurt içi ve dışında yaptığı her konser hınca hınç dolu geçti.

Geçen sene Tarkan'ı 700 bin kişi izlemiş. Yurt içindeki ve yurt dışındaki 27 konserde.

Son zamanlarda korsan ve internetten illegal indirilen şarkılar sonucunda albüm satışı ile kıyaslama yapmak gerçekten zor. Ama konserlere giden kişi sayısına bakarsak Tarkan'ın nerede olduğunu görebiliriz... cooL

« Yanıtla #223 : 08 Nisan 2007 - 00:56:50 »

• Deneyimli Üye
  • Manyaqqqq.......
ya şuan kim barındırıyor ki o özellikleriii
ya hem ben olumsuz bişey anlamadım

M.Kemal ATATÜRK

« Yanıtla #224 : 08 Nisan 2007 - 00:56:59 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
hımm bu aslında  sertap erenerdede oldu(gercı tarkanla sertabın yurtdısındakı unlerı kıyaslanamaz.komık olur)ıngılızce album yatktan sonra kadın kendını toparlayamadı.umarım tarkan bu durumu kendı ıcınde kısa surede degıstırır.ama dedıgım gıbı ben hıc sanmıyorum...