Anket

RockA'nın "Ölürüm Sana" yorumuna kaç puan?

5/5
2 (28.6%)
4/5
1 (14.3%)
3/5
1 (14.3%)
2/5
1 (14.3%)
1/5
1 (14.3%)
0/5
1 (14.3%)

Toplam Oy Verenler: 7

Gönderen Konu: Tarkan  (Okunma sayısı 37954 defa)

Ynt: Tarkan
« Yanıtla #285 : 22 Nisan 2008 - 16:39:43 »

furkiii

• Ziyaretçi
Yeni videosu "pare pare"..:

http://www.dreamtv.com.tr/videolar/201

Özlem Tekin

« Yanıtla #285 : 22 Nisan 2008 - 16:39:43 »

« Yanıtla #286 : 22 Nisan 2008 - 16:44:02 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
klip güzel ama şarkı yanlış dilli düdük şarkısına çekmeliydi klibi
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #287 : 22 Nisan 2008 - 18:54:26 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
sıkıldım..
evet klibi izlemekten sıkıldım..çok sıkıcı..
ayrıca şarkı da hoş değil..
HopHop'a çekmeliydi klibi..

___________________ ___________________ ___________________ _

Popçu Tarkan, Türk Sanat Müziği'nin yaşayan efsanesi Müzeyyen Senar’ı Bodrum’da, kızı Feraye'nin evinde ziyaret etti. Müzeyyen Senar ziyaret sırasında evin bahçesinde Tarkan'la birlikte ‘Benzemez Kimse Sana’ şarkısını söyleyip, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir süre önce rahatsızlanan ve tedavi gören Türk Sanat Müziği'nin dev isimlerinden Müzeyyen Senar, TRT'nin Aspendos’taki çekimleri için Antalya'ya giden popçu Tarkan'ın, geçen salı günü öğle saatlerinde, kızı Feraye'nin Bodrum'daki evinde kendisini ziyaret ettiğini söyledi. Müzeyyen Senar, Tarkan'ın kendisi, torunu Ömer Işıl ve yardımcısı Arif Tombul ile yaklaşık 2 saat sohbet edip, geçmiş olsun dileğinde bulunduğunu belirtti. Senar, Tarkan'la evin bahçesinde birlikte ‘Benzemez Kimse Sana’ adlı şarkıyı söyleyip, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiklerini aktardı. Senar, sahne fotoğraflarından birini imzalatarak alan Tarkan'ın çok heyecanlanarak, “Yıllardır hep ben hayranlarıma ve sevenlerime fotoğrafımı ve imzamı dağıtıyorum. Bu kez ben Türk sanat müziğinin devi Müzeyyen ablamdan imzalı fotoğrafını aldım. Uzun zamandır ilk kez çok heyecanlandım, bu fotoğraf benim için büyük anlam taşıyor” dediğini anlattı.

Tarkan’ın Bodrum’a gelişinin ve kendisini ziyaret edişinin büyük gizlilik içerisinde gerçekleştiğinin de altını çizen Senar, “Kendisi yaklaşık 2 saat bizimle sohbet ettikten sonra saat 17.00 sıralarında Bodrum’dan ayrılıp karayoluyla Antalya’ya hareket etti” dedi. Senar, Tarkan'ın haziran ayında kendisini yeniden ziyaret edeceğini de söyledi.

Tarkan’ın ziyaretinden çok mutlu olduğunu vurgulayan Senar, “Benden imzalı fotoğrafımı isteyince kendisini kıramadım, çok beğendiğim bir sahne fotoğrafım vardı onu imzalayarak kendisine verdim. Sağlık durumumla yakından ilgilenen Tarkan sık sık telefon edip beni arıyordu, bugün de ziyaretime gelince çok sevindim. Ben de ilk turnemi Antalya’ya yapmıştım, Antalya bana uğurlu gelmişti. Tarkan’a da uğurlu gelir inşallah. Sağlığımla ilgili şu an bir sorun yok. Tedavilerim devam ediyor, kendimi iyi hissediyorum” diye konuştu.

Senar, Tarkan'dan gelecek seferki ziyarete sevgilisi Bilge Öztürk'ü getirmesini istediğini de söyledi.

Milliyet
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2008 - 18:48:39 Gönderen: seytan_nikahı »
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #288 : 01 Mayıs 2008 - 19:22:17 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Petrol Ofisi’nin üç yıldır adını verdiği, dünyada 3 milyar yarışsever tarafından yakından takip edilen en büyük motor sporları organizasyonu Formula 1 Petrol Ofisi Turkish Grand Prix’si, bu yıl 9-11 Mayıs tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak. Formula 1 etkinlikleri kapsamında 10 Mayıs gecesi Reina’da düzenlenecek olan partinin yıldızı da belli oldu. Çok özel davetlilerin katılacağı bu gecenin en büyük sürprizi Tarkan olacak. F1 partisinde Petrol Ofisi konukları, özel Tarkan konseri ve sürprizler eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasını izleyerek eğlencenin tadını çıkaracak. F1 Petrol Ofisi Turkish Grand Prix’si özel partisine, dünyanın en güçlü otomobillerinin pilotları da katılacak. “Formula 1 Petrol Ofisi Turkish Grand Prix”sine, geçen yıllara oranla takvimde erkene alınması nedeniyle daha büyük bir katılımın sağlanması bekleniyor.

___________________ ___________________ ___________________ ___________________
İstanbul Park Pisti, hafta sonunda ev sahipliği yapacağı Formula 1 Petrol Ofisi Türkiye Grand Prix’sine hazırlanıyor.

Bu görkemli organizasyonun başlamasından önce, İstiklal Marşı’nı ünlü pop müzik şarkıcısı Tarkan’ın söyleyeceği bildirildi.

Organizasyon için 700 yabancı medya mensubunun akredite olduğu, Türkiye’den de 60’a yakın gazetecinin organizasyonu takip edeceği kaydedildi.

« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2008 - 18:04:42 Gönderen: seytan_nikahı »
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #289 : 23 Mayıs 2008 - 13:15:48 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
Tarkan, santralistanbul'da yarın akşam bir konser verecek. Saat 17.00'de başlayan programda önce Emre Baransel, 18.00-19.00 arası Ayben ve 19.00-20.30 arası MFÖ sahne alacak. 22.30'da başlayan Tarkan konseri, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin bahar şenliği MayFest çerçevesinde gerçekleştiriliyor, ancak bilet alan herkes etkinliğe girebilir. Tarih: 24 Mayıs Saat: 22.30 Adres: santralistanbul, Silahtarağa Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi, No: 1, Eyüp-İstanbul Bilet fiyatı: 40-75 YTL.
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #290 : 13 Haziran 2008 - 11:26:41 »

furkiii

• Ziyaretçi

« Yanıtla #291 : 13 Haziran 2008 - 12:17:50 »

Çevrimdışı CahilCüvelek

• Aktif Üye
  • qwertyuıopğüişlkjhgfdsazxcvbnmöç
kip seşimleri yanlış dilli düdük şarkısına çoktan klip çekmeliydi
1234567899874563214 7852369951753247925 4548526548866210084 46

« Yanıtla #292 : 13 Haziran 2008 - 20:04:40 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Daha önce Tarkan'ın 'Kuzu Kuzu' şarkısının da klibini çeken Metin Arolat'ın yönetmenliğini yaptığı klip, yıllar sonra iki eski dostu da biraraya getirmiş oldu. Kırklareli'nin Saray ve Vize ilçelerinde yapılan ve iki gün süren çekimlerde Tarkan'a Romanyalı manken Anda eşlik etti. Tarkan'ın Anda'yı takip ettiği ve otomobilden otomobile atladığı sahneleri trafiği kapalı alanlarda ve dublör kullanılarak gerçekleştirilirken, 22 metrelik özel bir tır dorsesinde takip çekimleri yapıldı. İki antika otomobilin kullanıldığı klibin çekimlerinden sonra Amerika'ya giden Tarkan, klibi ilk kez kendi web sitesi 'www.tarkan.com'da yayınlattı.

Sabah

« Yanıtla #293 : 15 Haziran 2008 - 15:23:19 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Tarkanın yeni klibini bugün izledim.Tarkan çıkış parçası olarak kesinlikle bu şarkıyı seçmeliydi neyse zararın neresinden dönsen kardır   :D

« Yanıtla #294 : 16 Haziran 2008 - 22:25:47 »

Çevrimdışı CahilCüvelek

• Aktif Üye
a acayipsin albündeki seviş benimle şarkısında geri vokalde sanırsam özlem var

« Yanıtla #295 : 16 Haziran 2008 - 22:30:13 »

Çevrimdışı crowling

• Deneyimli Üye
özlemin birçok şarkıda Tarkan'a vokali. var. Hatta tarkanın karma albümünde çoğu şarkıda... Hatta konserlerine çıkmışlığı bile var..
Oppss!

« Yanıtla #296 : 16 Haziran 2008 - 22:31:56 »

Çevrimdışı CahilCüvelek

• Aktif Üye
özlemin birçok şarkıda Tarkan'a vokali. var. Hatta tarkanın karma albümünde çoğu şarkıda... Hatta konserlerine çıkmışlığı bile var..

hadi be daha başka hangi şarkılar biln varmı bi seviş bnimlede sesi duyuluyo başka??

« Yanıtla #297 : 16 Haziran 2008 - 23:44:43 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
Daha önce Tarkan'ın 'Kuzu Kuzu' şarkısının da klibini çeken Metin Arolat'ın yönetmenliğini yaptığı klip, yıllar sonra iki eski dostu da biraraya getirmiş oldu. Kırklareli'nin Saray ve Vize ilçelerinde yapılan ve iki gün süren çekimlerde Tarkan'a Romanyalı manken Anda eşlik etti. Tarkan'ın Anda'yı takip ettiği ve otomobilden otomobile atladığı sahneleri trafiği kapalı alanlarda ve dublör kullanılarak gerçekleştirilirken, 22 metrelik özel bir tır dorsesinde takip çekimleri yapıldı. İki antika otomobilin kullanıldığı klibin çekimlerinden sonra Amerika'ya giden Tarkan, klibi ilk kez kendi web sitesi 'www.tarkan.com'da yayınlattı.

Sabah

Saray Kırklareli nin değilde Tekirdağ ın ilçesi
ve nereye gelmiş Tarkan ya, hiç haberim olmadı  :S
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #298 : 17 Haziran 2008 - 20:50:55 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Tarkan Temmuz bilmem kaçında Erdek'e açıkhava diskosunun açılışı için gelecek tanıtımı için falan işte..

« Yanıtla #299 : 03 Temmuz 2008 - 10:26:22 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
o bir yerlere gelmiş artık ama eski albümleri daha güzel gelio bana