Anket

RockA'nın "Ölürüm Sana" yorumuna kaç puan?

5/5
2 (28.6%)
4/5
1 (14.3%)
3/5
1 (14.3%)
2/5
1 (14.3%)
1/5
1 (14.3%)
0/5
1 (14.3%)

Toplam Oy Verenler: 7

Gönderen Konu: Tarkan  (Okunma sayısı 37964 defa)

Ynt: Tarkan
« Yanıtla #90 : 11 Nisan 2006 - 15:37:09 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
bende beğendim valla yaa.güzel olmuş ama alırmıyım bilmiom bilgisayrda dinlerim anca yaa.konserleri güzel oluo yakında başlar inş severim kendilerinide...

Özlem Tekin

« Yanıtla #90 : 11 Nisan 2006 - 15:37:09 »

« Yanıtla #91 : 15 Nisan 2006 - 09:50:46 »

Çevrimdışı zy'ndan

• Bizden Biri
  • Akıllı Ol Çarşı Burda!
 Tarkan albüm tanıtımı için gittiği Almanya'dan İstanbul'a döndü.

THY'nin tarifeli uçağıyla saat 20.00 sıralarında Köln'den İstanbul'a gelen Tarkan, Almanya'da albümüne yoğun ilgi olduğunu söyleyerek, " İlginin yoğun olması çok heyecan vericiydi. Çok mutlu oldum. Hatta izdiham oldu" dedi.

Gazetecilerin "Türkiye'de sence star var mı" sorusu üzerine, Türkiye'de birçok starın olduğunu belirten Tarkan, "Sezen Aksu var. Zaten o bizim kraliçemiz. Ben Sibel'i severim. Çok iyi söyler. Kibariye çok iyi söyler. Orhan Gencebay klasiktir. Her zaman tam bir stardır. Pop müzikte ise Mustafa iyi şarkılar yazıyor. Serdar iyi şarkılar yazıyor. Kenan var, o da iyi. Herkesin stili farklı" dedi.

Tarkan kendi stili ilgili bir soru üzerine de, "Benim stilim de sizce farklı değil mi? Herkesin kendine ait bir üslubu var, tarzı var bence. Ben daha oryantalim. Bana megastar denildiği için teşekkür ederim. Bunu ben demedim, siz bana yakıştırdınız" şeklinde konuştu.

Sibel Can'ın kendisine "Dişi Tarkan" demesini de değerlendiren Ünlü Popçu, " Sibel öyle diyorsa doğrudur. Ben Sibel'i çok seviyorum, çok şeker buluyorum. Çok iyi de söylüyor. O ne derse doğrudur. Sibel Can müziği ile sanatı ile bir yerlere gelmeye çalışıyor. Onun dışında polemiklerle bir yerlere gelmeye çalışanlar zaten geçici oluyorlar, görüyoruz" yorumunu yaptı.

Tarkan, basın mensuplarının "Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz" şeklindeki sorusuna ise gülerek " Evet baba olmayı düşünüyorum. Benden de iyi baba olur, arkadaş gibi. Bilge de çok iyi bir anne olur. Çok iyi yemek yapıyor, hoşgörülü, bilgili" yanıtını verdi.

Sevgilisi Bilge Öztürk'ün barda kavga etmesi hakkındaki haberleri de değerlendiren Tarkan, " O haberler yanlış aktarıldı. Bir tane dengesiz bara gelip kavga çıkarmış. Ayrıca Bilge'nin olayla bir ilgisi yok. Bilge benim yanımda idi. Bilge'nin kardeşleri oradaydı. O bar Bilge'nin mekanı. Beni bile o bara almazlar ama Bilgeyi alırlar" diye konuştu.

..:: OZ^Y ::..

« Yanıtla #92 : 16 Nisan 2006 - 21:20:37 »

Çevrimdışı GÖKmen

• Bizden Biri
albümü  aldım , idare eder ,  türkçe albümleri  gibi  güzel değil ama Come closer .... :dans:

« Yanıtla #93 : 17 Nisan 2006 - 21:21:42 »

Çevrimdışı esra_avril

• Deneyimli Üye
  • Çok üzdüm.....Çok sevdim...
Tarkan şarkıları güzel ama kibariye ile yaptığı düğetin pek hoşuma gittiği söylenemez...:D
Kalk yatağını boz arkana bakma<br />                                   Koş yollara vur şansını zorla <br />Gir kuralını koy kendine oyna<br />                                   Sor hedefini vur kimseyi takma[/f

« Yanıtla #94 : 21 Nisan 2006 - 10:39:03 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
internet marketlere geldiyse almak lazım yaa :)) bi baksam ii olur eve gidince

« Yanıtla #95 : 21 Nisan 2006 - 16:34:36 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
gazetelerde falan okudum yorumlar hep olumluydu tarkanın bu son albümü hakkında ama ben simdi yorum yapacak kadar bişii bilmiyorum albükmle alakalı...
dinleyince tekrar burdayım...
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #96 : 22 Nisan 2006 - 00:19:39 »

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
yok böle bişi yaf :höö: nette maşallah görüorum tüm şarkılarını.kapış kapış gidio :s
internet marketlere geldiyse almak lazım yaa :)) bi baksam ii olur eve gidince

arkadaşlar sanırım legal mp3 sitelerinden söz ediyorsunuz.

Türkiye'nin ilk mp3 satan sitesi www.powerclub.com.t r ye uğrayabilirsiniz. Korsana hayır!!

Konumuz Tarkan.. konuyu böldüm kusura bakmayın  :wink:
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!

« Yanıtla #97 : 24 Nisan 2006 - 23:21:56 »

Çevrimdışı zburnu31

• Bizden Biri
  • adamı deli etmeyin
yabancı albüm pek ses getirmedi tutmadı galiba :party:

« Yanıtla #98 : 26 Nisan 2006 - 13:19:21 »

Çevrimdışı zy'ndan

• Bizden Biri
  • Akıllı Ol Çarşı Burda!
Tarkan'a Alman basınından ilgi

Almanya'da yayımlanan Bild am Sonntag gazetesinden sonra Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung gazetesi de pop yıldızı Tarkan ile yaptığı söyleşiyi yayımladı. Tarkan, Türkiye'nin AB üyeliğinden kendisinin eşcinsel olduğuna ilişkin söylentilere kadar çeşitli soruları yanıtladı.

Türkiye'nin AB üyeliği için biraz zamana ihtiyaç olduğunu savunan Tarkan, "Bu, 3 ya da 4 yıl içinde gerçekleşmez. Daha fazla zamana ihtiyacımız var. Ancak bazı şeyler şimdiden değişiyor" dedi.

Tarkan, Almanya'da doğduğunu, daha sonra Amerika'ya yerleştiğini, "ancak kendisini birçok yönden Türk gibi hissettiğini" söyledi. Arkadaşlarının çoğunun Türk olduğunu, Türklerin sıcaklığını, dostluğunu ve cömertliğini sevdiğini ifade eden Tarkan, bir soru üzerine, ABD'nin politikasıyla ilgili görüşünün sorulmadığını kaydetti.

"Ancak benim Amerika'ya ve bu ülkedeki yaşam tarzına nasıl baktığımı bilmek istiyorlar. Ben özgürlüğü seviyorum. İnsan istediği şeyi söylemeli, istediği şeyi giymeli ve istediği gibi bir insan olabilmeli" diyen Tarkan, "Kurtlar Vadisi-Irak" filmi hakkında da, "Ben filmi görmedim, ancak bence televizyon ve sinema bu tür konularda daha dikkatli davranmalı ve sadece nasıl para kazanabileceğini düşünmemeli. Ben dünyada barış istiyorum ve bu film bunun aksini yapıyor. Bu filmi hiç yapmamalıydık. Böyle bir film niye yapılır ki? Bu, sadece gerginliklerin artmasına neden oluyor" diye konuştu.

"İslam fobisinden" dolayı dünyanın bir Türk pop yıldızına hazır olup olmadığı sorusuna karşılık olarak da Tarkan, "İslam fobisi doğru deyim. Ancak benim kariyerimin bundan etkileneceğini sanmıyorum. Aksine insanlar Ortadoğu konusunda farklı bir imaj edinecekler. Başlangıçta bazı sorunlar olabilir. Ancak ben kendimi dünya vatandaşı olarak görüyorum" dedi.

Eşcinsel olduğu söylentilerini bir kez daha reddeden Tarkan, "İnternette her türlü söylentiyi bulmanız mümkün. Tom Cruise hakkında da böyle iddialar var. Bunların hepsi söylenti. Ben ne biseksüelim, ne de eşcinsel" ifadesini kullandı.

Almanya'da "Duvara Karşı" adlı filmiyle "Altın Ayı" ödülünü alarak bir anda üne kavuşan rejisör Fatih Akın'ın İstanbul'daki müzik sahnesiyle ilgili çevirdiği "Crossing The Bridge" adlı filmi de beğenmediğini kaydeden Tarkan, "Bence Fatih Akın iyi bir iş yapmadı. Daha iyi araştırma yapmalıydı. Türk müzik sahnesi hakkında bir film yapılıyorsa, Taksim Meydanı'nda uyuşturucu bağımlısı birkaç serseriden çok tanınmış isimlere de yer verilmeli" görüşünü dile
..:: OZ^Y ::..

« Yanıtla #99 : 01 Mayıs 2006 - 23:22:18 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
tarkan şu sıralar miss turkey  de sahne alıo.eski konserlerindeki performansı yok valla.eskisi gibi severek izleyemedim

« Yanıtla #100 : 03 Mayıs 2006 - 14:17:36 »

Çevrimdışı frantic

• Daimi Üye
Tarkaninda yazik hic bi albumu ilk basta sevilmez sonra zirvelere cikar genellikle butun albumlerinde oyle olur
Uyandigimda yer gok SIYAH
Uyandigimda duvarlar KAN
Ruhumda agir bir GUNAH
Vahset dolu yuzler yine BERBAT bir sabah

« Yanıtla #101 : 03 Mayıs 2006 - 14:37:15 »

Çevrimdışı fatos

• Aktif Üye
  • Tanış sende ÖZ'ünle,gerçek senle!Ö Z & T H E O Z Z
tarkan 26 mayısda kıbrısa gelior konser için ilgileneni varsa duyrulur.. yer jasmin court hotel grass garden! kapılar 6 da açılıor konser 22:30...
... and, England again!!
University of Warwick

« Yanıtla #102 : 21 Mayıs 2006 - 22:57:34 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Gogle trendde nerelerden en çok aranmış tarkan abimis bakıyoruzzz

1. Azerbaycan   

2. Türkiye   

3. İran

ilk 3 böyle demek oluyo ki ingilizce albüm yaramış puhahahhahaha :D :D :D
      ▌▐

« Yanıtla #103 : 04 Haziran 2006 - 20:51:09 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
Bulgaristan'da Tarkan konseri
Ünlü pop müzik sanatçısı Tarkan, Bulgaristan'ın başkenti Sofya'daki Kış Sarayı Spor Salonu'nda, yaklaşık 7 bin seyircinin izlediği bir konser verdi. Salona siyah limuzinle gelen şarkıcı, kendisine soru sormak üzere bekleyen Bulgar gazetecilerin yanından el sallayarak ve gülümseyerek geçti.

Konserde büyük ilgi toplayan Tarkan, eski şarkılarının yanısıra İngilizce olarak çıkardığı "Come Closer" adlı yeni albümünden de şarkılar söyledi.

Yaklaşık 40 dakika gecikmeyle başlayan konsere özellikle genç kızlar büyük ilgi gösterirken, seyircilere Türkçe hitap eden Tarkan, hayranlarının da Türkçe şarkılarının sözlerini bilmesine şaşırdı.

Tarkan, dün akşam "BTV" adlı bir televizyon kanallarında Slavi Trifonov'un sunduğu, ülkedeki en popüler program olan "Slavi'nin Şovu"na katıldı. Şovda bir İngilizce ve bir Türkçe şarkı söyleyen şarkıcı, Slavi Trifonov'un sorularına esprili yanıtlar verdi.

Tarkan, Bulgar şaraplarını çok sevdiğini belirtirken, "Konsere gelecek Bulgar seyircilere nasıl bir sürpriz hazırladın?" biçimindeki soruya karşılık "Sürpriz olan benim" dedi.

« Yanıtla #104 : 04 Haziran 2006 - 20:53:12 »

Çevrimdışı deepdream

• Aktif Üye
Gogle trendde nerelerden en çok aranmış tarkan abimis bakıyoruzzz

1. Azerbaycan  

2. Türkiye  

3. İran

ilk 3 böyle demek oluyo ki ingilizce albüm yaramış puhahahhahaha :D :D :D

süper :D:D:D:D:D:D:D
Forum kurallarını okuyunuz
ben okudum ve hala okuyorum !!!