Gönderen Konu: Korsan CD  (Okunma sayısı 17173 defa)

Ynt: Korsan CD
« Yanıtla #60 : 17 Nisan 2006 - 09:45:59 »

Çevrimdışı zy'ndan

• Bizden Biri
  • Akıllı Ol Çarşı Burda!
kesinlikle doğru söölüosun,,, yalnız biz derken ben ferdi tayfur sanmıştım açıklama yapman ei olmuş :D hehe :dill
..:: OZ^Y ::..

Özlem Tekin

« Yanıtla #60 : 17 Nisan 2006 - 09:45:59 »

« Yanıtla #61 : 17 Nisan 2006 - 12:12:25 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
arkadaşlar dun korsan cd satanı polise şikayet ettim.dedim yasak değilmi yaa korsan nie ilgilenmiosunuz.pol iste bana '' bırak adam ekmeğini kazanıo boşver sen işine bak'' dedi.bende bu lafa tabe bişi diemedim daha.mazallah sonra kızdırıpta başımı belaya sokmıyım dimi :D  

« Yanıtla #62 : 18 Nisan 2006 - 13:43:16 »

Çevrimdışı Hipokondryak

• Deneyimli Üye
  • Sayid Jarrah
Ekmeğini kazanıyor he süper.bende gordum dun Metro'nun onune kurulmuslar gene ama ters ters baktım.içimden geçti bi bakmak ama sonra ne gerek var internetten indirirsin dedim :D :D
Eğer sende mutLuysan Kapıyı Çek !!!

« Yanıtla #63 : 18 Nisan 2006 - 14:18:51 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
Ekmeğini kazanıyor he süper.bende gordum dun Metro'nun onune kurulmuslar gene ama ters ters baktım.içimden geçti bi bakmak ama sonra ne gerek var internetten indirirsin dedim :D :D
arkadaslar hakkatende yapmasanız(yapmasak hehe ) ii olur emme işte hayat pahalı diimi??
yok yok korsandan sakının arkadaslar...
hiç beceremiyorsanız bunu en azından ÖZ'lü ürünlerde korsandan kaçının... :wink:
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #64 : 19 Nisan 2006 - 11:39:06 »

m_akin_e

• Ziyaretçi
 internetten indirmek de bir nevi korsanlık degil mi,, korsanım işte bende,, bunda ne var,, bakkaldan ekmek süt almak gibi bişey benim için,,
 hatta ben abartayım ben şarkıcıların kasetlerinin korsan satılmasına da karşı degilim,, benim görüşüm,, bu sebeple alırım yani,, ama daha önce dedigim gibi arşiv yapacaksam orjinalini alıyorum,,
 ben korsan kavramını çok geniş tutarım,, ama kitap hariç diger korsanlıklar bir anlam ifade etmiyor,,
 yine ileride bigün ben hiçbir albümün satılacagına da inanmıyorum,, sanatçıların kaset sat para kazan devri zaten bitiyor,, görsellik alır başını gider,, yani tv programı ,, belki bir konser,,
 sinema olayı da bitecek,, hatta kimsenin evinden çıkmasınada gerek kalmayacagı yetmezmiş gibi,, bütün insani ilişkilerde azalacak,, sadece fayda ile ilişkilendirilecek bütün insani ihtiyaçlar,, şimdide kısmen böyle gerçi,,
 neyse konuyu uzatmym,, :P:p

« Yanıtla #65 : 19 Nisan 2006 - 12:05:55 »

Çevrimdışı zy'ndan

• Bizden Biri
  • Akıllı Ol Çarşı Burda!
ewet korsan!!!
..:: OZ^Y ::..

« Yanıtla #66 : 21 Nisan 2006 - 10:41:55 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
 hakaret yok :)

« Yanıtla #67 : 09 Mayıs 2006 - 14:58:24 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
falla ben heç mi heç karşi değilim hatta dahada artsın ki  bi türkçe orjinal alm 10 15 ytl olmasın  yamancıları hiç saymıom zaten  adamlar 8 dolara satış fiyatyı belirlio  tr ye gelio  40 ytl oluo birden  yuh yaa  tanrı doyursun gözünüzü  hehe hehe

falla biz bazen  toplanıoz  bööle bi net kafe kapatıoz bi günlüne herkes  getirio hardisklerini bağloz abi   isteyen istediini alıo birbirinden, amaç paylaşım ötesi boş muhabbet zaten

yanlız bu sokaktaki cd cilerede kızmaya başladım  la bizim zamanımızda bi milyona mp3 cdsi satılırdı şimdi  auduo cd olmuş 3 milyon  :ehmm:

(özlem tekin  hariç kimsenin orjinal albümü beni ilgilendirmio) yaşasın  beleş müzik hehe hehe
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #68 : 22 Haziran 2006 - 00:43:09 »

Çevrimdışı geçersiz

• İl Temsilcisi
orjinal albümler de bi başka oluyo ya,hem sanatçıya, emeğe saygı göstermek lazım
Forum kurallarını okuyunuz

« Yanıtla #69 : 22 Haziran 2006 - 01:11:10 »

Çevrimdışı mezar kabul

• Üye
  • **
 ben karşı diilimm zaten feridun düzağaç... aylin aslım...demir demirkan  öz' ü bilmiorum tam olarak da... bu isimlerde dinleyici albumu dinlesin de nası dinlerlerse dinlsinler mantıındalar doorruusuu da bu çünkü albumler hakkaten pahalı  hadii onu geçtim amaç zaten şarkı dinlemek diil mi eee nerde sorun.. korsana fazla tepki göstermeye gerek yok bencee
10'9'8'7'6'5'4'3'2'1'0..

« Yanıtla #70 : 26 Haziran 2006 - 23:18:59 »

Çevrimdışı GOKCE

• Aktif Üye
Of ya ıste en buyuk sorun bu,nıye korsan alırlar bu cok uzucu

« Yanıtla #71 : 26 Haziran 2006 - 23:26:52 »

Çevrimdışı keane

• Deneyimli Üye
  • what if god was one of us
müziği dinlemek ayrı bi şey o albümün arşivinde bulunması ayrı bi şey ...... tamamen insanın iç dünyasıyla ilgili bi şey...
Kimin, kimin bu sessiz eller
Mor halkalı yaralı gözler

« Yanıtla #72 : 10 Temmuz 2006 - 18:49:55 »

Çevrimdışı handebalioglu@e-kolay.net

• Deneyimli Üye
valla mp3üm var bilgisayarda ama tek özz cd si orjinal
ŞUNU ÖĞRENDİM HAYATTA HİÇ KİMSE İÇİN AĞLAMAYA DEĞMEZMİŞ...

« Yanıtla #73 : 10 Temmuz 2006 - 19:24:35 »

Çevrimdışı LiBeRTa_BoY

• Aktif Üye
  • Aşk İçin aaaaAşk Bende Sapına Kadar Var O Ayrı
arkadaşlar herkesin düşüncesi ney bilmem ama korsana hayır beleşe efet yani :D :D :pala
öZzz camdan atlarım vallaha buluş bizimle
SeN oLMaDaN YaŞaM NeYe YaRaRKi CaN oLMaDaN BedeN NeYe BaĞLaRKi HeWeS DeĞiL YaRiM SeVDa BeNiMKi BiR FıRTıNa GiBi GeÇeRMi SaNDıN

« Yanıtla #74 : 15 Temmuz 2006 - 16:36:02 »

Çevrimdışı anjelikgülay

• Yepyeni Üye
  • *
  • susma konuş hadi anlat büyük insan
ben korsan cd satanları ve üretenlerii burdan kınıyoruuum ...alanlarda bence onlar gibidiir .........almadıım ve hiçbir zaman almamda .....bence emeğe saygı duyuyosaak alınmamalııı yaaaa ........ :OK :OK :OK :OK :OK   
bomboştu uzun zamandır kalbim evim buz gibi elleriim........... .......