Gönderen Konu: 19 Mayıs Ankara Crossroads Konseri  (Okunma sayısı 7102 defa)

Ynt: 19 Mayıs Ankara Crossroads Konseri
« Yanıtla #30 : 19 Mayıs 2012 - 20:46:24 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
mutlaka kulise gidin arkadaşlar sıra bekleseniz de değer özlem çakmak falan istiyo çakmak almayı da unutmayın :)))
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 19 Mayıs 2012 - 20:46:24 »

« Yanıtla #31 : 19 Mayıs 2012 - 21:29:28 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Sen bir yıl Özlem Ankara'ya geliyordu, gelecekti diye bekle. Tam o gün gelsin pazartesi gününe iki final sınavı koyulsun.. Ha, şaşırmadım o ayrı benim vardır böyle bir şansım. =) Neyse iyi eğlenceler arkadaşlar.
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #32 : 19 Mayıs 2012 - 22:52:46 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
yehhuu konser muthis olucakk... mekan guzel ses guzel ben idare ederim(!) daa ne isteyelim..

yazmış Özlem twitera
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #33 : 20 Mayıs 2012 - 02:23:01 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Konser bitti. Özlem'i bekliyoruz şu anda. Detaylar ben eve geçince. :)
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #34 : 20 Mayıs 2012 - 02:25:15 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
video bekliyoruzzzz :)
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #35 : 20 Mayıs 2012 - 10:06:31 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
Konser bitti. Özlem'i bekliyoruz şu anda. Detaylar ben eve geçince. :)

bunu dlyene kadar konser hakkında bir kaç ufak bişi anlatsaydın bari
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #36 : 20 Mayıs 2012 - 11:36:32 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
O zaman ben başlayayım.
*Özlem sarhoştu.
*Şarkıların sözlerini unutmayı bırak şarkılara yanlış girdi ya da düzenlemeleri bayağı değiştirdiler.
*O kadar 'sahneden inmicem bu akşam beni indiremiceksiniz burdan' deyip deyip playlistteki yanılmıyorsam 3 şarkıyı çalmadan indiler ki bunlar uzun bir aradan sonra ilk kez canlı dinleyeceğim 'Biri var,sebepsiz savaş,diğerini hatırlamıyorum' .
*Şarkıları çalmama nedeni de seyirciyi coşturmaması,eşlik edilmemesi vs vs bu yüzden 'Dene' katloldu. Şarkı yarıda benim hevesim de kursağımda kaldı.
*Özlem ışıktan bayağı şikayet etti bi daha o mekanda çalacağını sanmam. Ses sistemi de mok gibiydi en önde olmamıza rağmen özlemin,gitarların sesini duyamadık bi tek pata küte davul...
*Konser sonrası özlem ablası,yeğenleriyle falan kuliste bayağı oyalandı.Biz de muhabbeti bölmeyelim ayağına bekledik sonra meneeeceeer hanımla konuştuk acistasyon falan en son hepimiz aşağı indik özlem arabaya binmeden yakaladık beni tanımadı başta (kafa sağlam) sonra işte ancak ...

bu kadaaar. Bi tek Değmez i çektim ondan da bişey anlamıcaksınız emin olun.
*Özlem saçlarına artık postiş mi deniyo ek saç mı deniyo bilmiyorum da ondan takmıştı iki yandan omuzlarına düşüyodu saçı ve göz çevresine kırmızı makyaj yapmıştı,zaten mekanın facebook sayfasında fotoğraflar yayınlanır.
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2012 - 11:39:36 Gönderen: teytey »
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #37 : 20 Mayıs 2012 - 11:37:01 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye

bunu dlyene kadar konser hakkında bir kaç ufak bişi anlatsaydın bari

Telefondan girmiştim, anca bu kadar. Konser, gecenin sonunda Özlem'in bana yaptığı terbiyesizlik (bu iki oldu) dışında güzeldi. Çalma listesine çok fazla uyulmadı. Listede "Biri Var" ve "Yazmamışlar" gibi parçalar varken sanırım çoğunluğun bilmediği düşünülerek bu parçalar çalınmadı. Mekân her anlamda kötüydü; en önde olmamıza rağmen Özlem'i duyamıyorduk, ışıklar felaketti, ortam merkeze çok uzak olduğu için gece resmen kurt köpeğin arasında ıssız yollardan geçmemiz gerekti vs. "Kara Sevda"yı kaydedebildim ama şarkıyı pek söylediği söylenemez. Maalesef yine bir sürü şarkı sözü unutma durumu oldu. Bir arkadaş "Duvaksız Gelin" çalınsın istedi, istek yapan arkadaşla nakarata kadar mırıldandı. Onun dışında her zamanki liste ("Bana Bi'şey Olmaz", "Yol", "Dağları Deldim", "Sen Anla" vs.) çalındı. Farklı olarak sadece "Beni Yakan Aşkın" vardı. Özlem'in bana yaptığı saygısızlığa gelince de, 2.00'de biten konserden sonra dört arkadaş yaklaşık olarak 3.00'e kadar Özlem'i bekledik ki fotoğraf çekinebilelim. En sonunda kapıdan çıkarken bizden ayrı bir grupla fotoğraf çekindikten sonra sıra bize geldi ve ben diğer üç arkadaşın fotoğrafını çektim. Ben benimle de fotoğraf çekinmesi için telefonumu arkadaşa verdiğimde Özlem döndü arkasını ve hiç dinlemeden arabaya binip kapıyı kapattı. Tam bir nezaketsizlik örneğiydi ve çok küstahçaydı. Ben oraya gelip sana para kazandırmışım, konserinden sonra bir saat boyunca seni beklemişim, sen başkalarıyla fotoğraf çekinmişsin ama bana gelince hiç yokmuşum gibi davranıp basıp gitmişsin. Bir de "Hiperaktif"e telefonla bağlanıp bir şeyler sorduğumda lafımı bitirmeden "Hadi gül güle!" diye -tabir-i caizse- "postalamıştı" beni. Biraz farenin dağa küsmesi gibi bir durum olacak bu sanırım ama dün geceden itibaren acayip bir soğuma ve antipati oluştu bende Özlem'e bu hareketlerinden ötürü. "Kara Sevda"yı yükleyip adresi paylaştıktan sonra siteye girmeyi düşünmüyorum. Yaparsa yine albümünü alırım ama artık beş tane falan değil. Her şeyde bir kırılma noktası varmış, bendeki de bu oldu. Sağlık olsun.

« Yanıtla #38 : 20 Mayıs 2012 - 12:33:38 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
Bu neymiş abi ya kötü bi durum hakkaten özlem çok ayıp yapmış sana aykut üzücü bi durum senin için sanki bi kare da çekilse nolacak ayıp yapmış hayranlarına böle yaparsa özlem kaybeder dorusu iyiki de gelememişim ankara konserine benim için de hayal kırıklı olabilirdi

« Yanıtla #39 : 20 Mayıs 2012 - 12:41:21 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Sanırım ilk kez gitmiştin Özlem'in konserine Aykut.. Bunları yaşamana üzüldüm tabi yerine kendimi koyarak ama Özlem bu işte.. Fazla sıkma canını, bundan sonra daha iyi konserlerinde acısını çıkartmaya bak.
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #40 : 20 Mayıs 2012 - 12:43:32 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
konser mi olmus facia mi olmus belli degil... ama yakistiramadim ozleme twitterdada cevap vermio zaten o ayir bi sinir edicii.

« Yanıtla #41 : 20 Mayıs 2012 - 12:48:00 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
benim en tav olduğum şey şu :magazin programına çekim yapılıyorsa ya da gazeteci varsa ortada, bizim kadar fan olmayan insanlarla özlemin samimi olması.. tamam onlarla da çekinsin foto video ama konserine gelmiş ve bu sitede aktif olan her üye eminim o kişilerden daha fazla hak ediyor özlemin samimiyetini..
konserine gelmiş ve onu kulis kapısında bekleyen hayranlarına daha çok özen göstermelii..
konser süper geçmiş olsa da böyle bir durumla karşılaşılınca insaan soğuyor ....
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #42 : 20 Mayıs 2012 - 12:51:48 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
sıkma canını uzuldum bende :( haklısınız walla
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

19 Mayıs Ankara Crossroads Konseri - Kara Sevda
« Yanıtla #43 : 20 Mayıs 2012 - 12:53:40 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Neyse arkadaşlar, yapacak bir şey yok bu konuyla ilgili. Geceye dair sizinle paylaşabileceğim güzel bir şey de var. Videoyu açmadan önce sesi biraz kıssanız iyi olur, çünkü bangır bangır olmuş. Buyrunuz "Kara Sevda":

http://www.youtube.com/watch?v=zDigxSPCX5o&feature=youtu.be

« Yanıtla #44 : 20 Mayıs 2012 - 13:02:32 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
Video için teşekkürler aykut foto çektin mi hiç