Gönderen Konu: Ete Kurttekin Hakkında...  (Okunma sayısı 10052 defa)

Ynt: Ete Kurttekin Hakkında...
« Yanıtla #30 : 29 Haziran 2010 - 10:45:45 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Ete, albüm hazırlıyordu uzun bir süredir. Sonunda bitirdi. Myspace'teki sayfasında albümün yapılış aşamalarını yazmış. Çok keyifli.
Özhan, zaten Murder King'e çalıyordu uzun süredir. Devam ediyor. Onların da albüm hazırlıkları var. 2-3 şarkı da olsa güzel çalışma olmuş.
Atıl, Bilkent Üniversitesinde öğretim görevlisi. Geçenlerde yeni mezunlar verdiler. Kendisi de cübbe giymiş, yakışmış :)
Muti, hiiiç bi bilgim yok ama kuvvetle muhtemel müzik yapıyordur.
Bubu (Burak Kurumak), en son Jazzstopta 2 arkadaşıyla sahne alıyordu. Hala aynı yerde mi bilmiyorum. Geçenlerde sonisphere fest'e katılmış ve Rammstein'a yine hayrann olmuş. (ki olunmayacak gibi değil)

Kim ne derse desin, şu grubu dağıtmak Özlem'in yaptığı en büyük hataydı kariyerindeki. Umarım yine toparlanır herkes.
saol.. özlemle çok iyidiler yaaa
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 29 Haziran 2010 - 10:45:45 »

« Yanıtla #31 : 29 Haziran 2010 - 20:16:07 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Alıntı
20 yıldır Türk Rock müzik sahnesinde.
OZZ'un (Özlem Tekin) arkasındaki beyinlerden biri. Özlem Tekin'in yanı sıra Özge Fışkın, Demir Demirkan, Turgut Berkes, Haluk Levent, Feridun Düzağaç, Selim Demirdelen, Fender Blenders ve Mindvortex gibi isimlerle çalıştı.

Türkiye’nin sayılı bas gitaristlerinden. Şimdi artık vokalist olarak karşınızda. Prodüktörlüğünü Cenk Eroğlu'nun yaptığı, bütün söz ve besteleri kendisine ait olan, üç yıllık bir çalışmanın ürünü olan ilk albümü "Suyun Üstüne" yakında çıkıyor.

Gitarlarda Arda Albayraktar ve Soner Özsatır, klavyede Uğur Gülbaharlı, bas gitarda Uğur Öktem ve davulda Emre Uyar...

Hayal Kahvesi'nde sizlerle Suyun Üstüne çıkmak için can atıyorlar...

www.hayalkahvesibey oglu.com

Yer:Beyoğlu Hayal Kahvesi
Büyük Parmak Kapı Sok. Afrika Han No:A-B Taksim, Beyoğlu
İstanbul

Tarih : 27 Temmuz 2010 Salı 22:30
Fiyat : 23,50 TL
Bilet Satış Yerleri :Biletix

http://www.bigglook.com/biggistanbul/kultur/aktv_detay.asp?aa_id=2&aktv_id=60527&subof=

Alıntı
Kim ne derse desin, şu grubu dağıtmak Özlem'in yaptığı en büyük hataydı kariyerindeki. Umarım yine toparlanır herkes.

Bi de bu var tabii..  .hmm.
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2010 - 20:25:25 Gönderen: Rockgirl »
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #32 : 03 Temmuz 2010 - 13:43:30 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Ete, albüm hazırlıyordu uzun bir süredir. Sonunda bitirdi. Myspace'teki sayfasında albümün yapılış aşamalarını yazmış. Çok keyifli.
Özhan, zaten Murder King'e çalıyordu uzun süredir. Devam ediyor. Onların da albüm hazırlıkları var. 2-3 şarkı da olsa güzel çalışma olmuş.
Atıl, Bilkent Üniversitesinde öğretim görevlisi. Geçenlerde yeni mezunlar verdiler. Kendisi de cübbe giymiş, yakışmış :)
Muti, hiiiç bi bilgim yok ama kuvvetle muhtemel müzik yapıyordur.
Bubu (Burak Kurumak), en son Jazzstopta 2 arkadaşıyla sahne alıyordu. Hala aynı yerde mi bilmiyorum. Geçenlerde sonisphere fest'e katılmış ve Rammstein'a yine hayrann olmuş. (ki olunmayacak gibi değil)

Özlem tek başına mı karar vermiş "dağıtmaya"?
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #33 : 03 Temmuz 2010 - 14:07:53 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bende Özlem dağıttı diye biliyorum...

Ete Kurttekin biz onu daha iyi yerlere getirmek istedik ama pek yanaşmadı falan demişti face'de

« Yanıtla #34 : 03 Temmuz 2010 - 14:15:23 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
İşin iç yüzünü bilmiyorum. Kimsenin de gereğinden fazla bedel ödemek söz konusu olmadıkça "daha iyi yerlere gelmeyi" istemeyeceğini sanmıyorum.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #35 : 03 Temmuz 2010 - 14:24:17 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Ete Kurttekin biz onu daha iyi yerlere getirmek istedik ama pek yanaşmadı falan demişti face'de

"Daha iyi yer" tartışılır bi konu ama evet, en azından fazlasıyla istediğim hatta istediğimiz bir yere yere geleceği kesindi.
Şu an "Dream Team" durumu var, "daha bi'şey görmedik" ama ne yalan söylim beklentim de var yani o ekibe karşı.

« Yanıtla #36 : 03 Temmuz 2010 - 15:34:48 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Bende Özlem dağıttı diye biliyorum...

kızmışlar mı özleme :oje:
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #37 : 03 Temmuz 2010 - 18:51:49 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Olayın iç yüzünü bilen yok. Ben şu kadarını biliyorum. En son Saklıkent konserinde beraber çaldılar. Konser esnasında özlem dağıttı kendini. Gruptakilerin surat ifadelerinden ne düşündükleri belli oluyordu. Konserden sonra Özlem ve Özhan'ı tartışırken gördüm. Ardından Özhan kulisten çıktı sinirli bi şekilde. Ve sonrasında OZZ dağıldı. Özhan ve diğerlerini anlarım da Ete ve Muti , Özlem'i niçin bıraktılar bilmiyorum. En eski elemanlardı.
Özlem'in hatası grubunu bir arada tutamamak bana göre. Grupla beraber çalsalardı daha iyi yere gelir miydi? Bunun cevabı çok basit. Bu grupla yapılan tek albüm 109876543210. Diğerlerinden oldukça farklı ve başarılı değil mi?
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #38 : 03 Temmuz 2010 - 20:45:09 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Olayın iç yüzünü bilen yok. Ben şu kadarını biliyorum. En son Saklıkent konserinde beraber çaldılar. Konser esnasında özlem dağıttı kendini. Gruptakilerin surat ifadelerinden ne düşündükleri belli oluyordu. Konserden sonra Özlem ve Özhan'ı tartışırken gördüm. Ardından Özhan kulisten çıktı sinirli bi şekilde. Ve sonrasında OZZ dağıldı. Özhan ve diğerlerini anlarım da Ete ve Muti , Özlem'i niçin bıraktılar bilmiyorum. En eski elemanlardı.
Özlem'in hatası grubunu bir arada tutamamak bana göre. Grupla beraber çalsalardı daha iyi yere gelir miydi? Bunun cevabı çok basit. Bu grupla yapılan tek albüm 109876543210. Diğerlerinden oldukça farklı ve başarılı değil mi?
tartışırken falan kesin gördün yani

« Yanıtla #39 : 04 Temmuz 2010 - 10:03:22 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
diğerlerini görmedim ama özlemle özhan fena tartıştılar. özhan dışarı çıktı sinirli bi şekilde. sonrasında kulise girdik. özlem neşeliydi her zamanki gibi. 2-3 gün sonra da grubun dağıldığı duyuldu.

« Yanıtla #40 : 04 Temmuz 2010 - 11:46:06 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
diğerlerini görmedim ama özlemle özhan fena tartıştılar. özhan dışarı çıktı sinirli bi şekilde. sonrasında kulise girdik. özlem neşeliydi her zamanki gibi. 2-3 gün sonra da grubun dağıldığı duyuldu.

Yanlış hatırlamıyrsam Özlem o zamanlar Özhan'la çıkıyordu...

Özhan'ın tartışma sonrası gitmesi normal ama diğer grup üyeleri neden gitti pek anlamış değilim   :mm:

« Yanıtla #41 : 04 Temmuz 2010 - 13:21:55 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
o akşam konserde olanlar da farketmiştir elemanların özlemin hareketlerinden rahatsız olduklarını. ben ilk defa özlemi o kadar uçmuş gördüm :S  benim tahminim, konserden sonra özlemi uyarmışlardır ve bizimki de resti çekmiştir.

« Yanıtla #42 : 04 Temmuz 2010 - 13:25:26 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
o akşam konserde olanlar da farketmiştir elemanların özlemin hareketlerinden rahatsız olduklarını. ben ilk defa özlemi o kadar uçmuş gördüm :S  benim tahminim, konserden sonra özlemi uyarmışlardır ve bizimki de resti çekmiştir.

Ne yaptı yahu, uyarılacak kadar ?  hı:

Saklıkent demiştin galiba du ben bi araştırma yapim, ufak çaplı.  :p
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2010 - 13:31:05 Gönderen: Rockgirl »

« Yanıtla #43 : 04 Temmuz 2010 - 13:34:45 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
özlem tekin sebepsiz savaş  (SAKLIKENT)

http://www.youtube.com/watch?v=vAyb5YFqF34

Bilğimiz Özlem işte :p  

Ama konserden sonra can sıkıcı haberler yer almıştı medyada;

Örn: http://www.haber3.com/ozlem-tekin-frikigi-dusunmedi-foto-galerisi-255-p2.htm

Ama ben hala bununla bir alakası olduğunu düşünmüyrum, Özlem'in biraz kafası güzelmiş hepsi o kadar :D

« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2010 - 13:35:48 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #44 : 04 Temmuz 2010 - 13:40:23 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Evet Özlem biraz kaçırmıştı bu konserde.
O fotolarda bir alakası olduğunu sanmıyorum ama fazla cıvıtması belki olabilir?
En azından artık Özlem'i böyle göremiyeceğiz sanırım :D
Dediği gibi ağır abiler ,ablalar gibi çıkıp söylicek şarkıları.