Gönderen Konu: Sitenin Yapı Taşları...  (Okunma sayısı 4614 defa)

Ynt: Sitenin Yapı Taşları...
« Yanıtla #15 : 07 Nisan 2013 - 00:11:41 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
o dönem çok aktiftik..sürekli bulusuyoduk yahu..şimdi sanal oldu hersey...sanal dünya hersey bomboşşş...yolcu sarhos hancı sarhosss :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 07 Nisan 2013 - 00:11:41 »

« Yanıtla #16 : 07 Nisan 2013 - 00:15:32 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Madem o kadar istiyorsun, senin eve bir çıkartma yaparız Bedri. :D

« Yanıtla #17 : 07 Nisan 2013 - 00:52:12 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...

« Yanıtla #18 : 07 Nisan 2013 - 00:56:07 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Off Cansu'yu hatırlıyorum da, Özlem'in Harbiye konserinde tüm milleti en fazla o çoşturdu. Bi de öne oturmuş, zıp zıp zıp. Bi oturmadı. :D

« Yanıtla #19 : 07 Nisan 2013 - 01:17:46 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
http://www.youtube.com/watch?v=qHUQ8I6MPDI&feature=youtu.be

aha bi buluşma videosu daa :D

ne güzel yeni bi buluşma ayarlanır mı acaba ? hem kaynaşmış oluruz :) yaz da geldi sayılır piknik, mangal..  .klbk.
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #20 : 07 Nisan 2013 - 15:00:05 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Merhaba arkadaşlar;

Forumun bu bölümünü  Sitemizin Yapı taşları olan siz üyelerimize ayırmak istedik... Yaklaşık olarak 2001 yılından beri faaliyetlerine devam eden sitemiz sizlerin sayesinde bugünlere kadar varlığını sürdürmeyi başardı. Web sitemiz sizlerin sayesinde bir çok başarıya imzada attı... Bunun için teşekkürü bir borç biliriz...

Forumun bu bölümünde Üyelerimiz adına açılmış başlıklar bulunacak... buradan o üye hakkında yazmak istediklerimizi yazabileceğiz ve bunlar kalıcı olarak çok uzun yıllar saklanacak.. Sizde istediğiniz üyenin adını açabilir yorumlarınızı yazabilirsiniz...
Her üye hakkında bir başlık açmaya özen göstereceğiz... Hepinize tekrar teşekkürler.. TEKİNİST ruhundan ayrılmamanız dileğiyle....

BUNA Bİ SON VERİLSE ARTIK..

« Yanıtla #21 : 07 Nisan 2013 - 15:08:53 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
Herkes hevesini aldıktan sonra tüm başlıkların kapatılması taraftarıyım. En azından 1 hafta içinde. Ben de girip yorum yazsam bile bu durumu oldukça saçma buluyorum. Sitenin amacı dinleyicileri birarada toplamak, onlar hakkında başlıklar altında canımlı cicimli konuşmak ya da eteğinin taşlarını dökmek değil.

BUNA Bİ SON VERİLSE ARTIK..

Beni az çok tanırsınız... Tekinsitliği her zaman bu sayfada ilk plana tutmuşumdur... Bizi Biz yapan değerlerin başında birbirimize oğlan bağımız, samimiyetimiz, dostluğumuz gelir... Sanıyor musun ki sadece albüm müzik yada adını her ne koyarsan onlar hakkında konuşmakla bu bağlar kurulur... ben sana cevap vereyim; mümkün değil...

www.ozlemtekin.biz 'in şu an burada olsunlar olmasınlar her üyesi ama her üyesi bu site için çok önemlidir hepsi bizim yapı taşlarımızdır... tıpkı sen gibi....

TEKİNST ruhundan ayrılmamanız dileğiyle....
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2013 - 15:11:03 Gönderen: by_haxan »
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #22 : 07 Nisan 2013 - 15:12:40 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
ne güzel demişsin işte herkes yapı taşı bu sitenin.. bikaç kişinin birbirini övgülerle ağırlaması veya yergilerle hakaretlerle yerin dibine sokmasını izlemek kabak tadı veriyor.. bunu yaptığımız üstteki üyeyi tanıt bölümü vardı zaten bu fazla gereksiz..

« Yanıtla #23 : 07 Nisan 2013 - 15:18:47 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
ne güzel demişsin işte herkes yapı taşı bu sitenin.. bikaç kişinin birbirini övgülerle ağırlaması veya yergilerle hakaretlerle yerin dibine sokmasını izlemek kabak tadı veriyor.. bunu yaptığımız üstteki üyeyi tanıt bölümü vardı zaten bu fazla gereksiz..

acaba...

Fazla gereksiz olduğu için mi bu kadar rağbet gördü...? Üstteki üyeyi tanıt 100 lerce sayfadan oluşmuş ve takibi zor iken şimdi her üyenin yıllar sonra bile buraya geldiğinde kendi bölümünü açtığında yorumlarını okuması çok güzel değil mi...

Bir nevi nostalji oluşturuyoruz burada ... lütfen bu kadar rahatsızlık duymayın...
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #24 : 07 Nisan 2013 - 15:23:28 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
peki bay hasan..

« Yanıtla #25 : 07 Nisan 2013 - 15:28:02 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
peki bay hasan..

Teşekkürler Leyla hanımefendi...
SAFKAN TEKİNİZM...

« Yanıtla #26 : 07 Nisan 2013 - 15:37:02 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
vayyy be ne günlerdii.. bi de ankara buluşmamız vardı.. bedri telefonla bağlanmıştı falan die hatırlıyorum...  
acayip zamanlardıı yaa duygulanmadım diiill
beni de herşeye rağmen zamkla yapıştırmışlar siteye :D
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2013 - 15:39:19 Gönderen: özdry »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #27 : 07 Nisan 2013 - 16:23:22 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
bu elemanlar kim nannnnnnnnnn..ŞF müziği duydum yuhhh bedri  :weirdface: :weirdface: :weirdface:
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2013 - 16:25:12 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #28 : 07 Nisan 2013 - 18:40:43 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
acaba...

Fazla gereksiz olduğu için mi bu kadar rağbet gördü...? Üstteki üyeyi tanıt 100 lerce sayfadan oluşmuş ve takibi zor iken şimdi her üyenin yıllar sonra bile buraya geldiğinde kendi bölümünü açtığında yorumlarını okuması çok güzel değil mi...

Bir nevi nostalji oluşturuyoruz burada ... lütfen bu kadar rahatsızlık duymayın...

"Öncelikle, bana kalbin kadar temiz bir sayfa ayırdığın için.." :D
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #29 : 07 Nisan 2013 - 21:48:16 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
güzel düşünülmüş ama bizim adımıza acan olmaz herhalde güya takip etmekten başka yaptıgım bişey yok sitede
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR