Gönderen Konu: Kim O? (2007)  (Okunma sayısı 13457 defa)

Ynt: Kim O? (2007)
« Yanıtla #90 : 23 Mart 2008 - 22:19:08 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Bugün dayanamadım ve tekrar izledim oyunu (bu arada Super Sonic le de tanısmıs oldum :D )

Neyse ilk gittiğim kadar zevk aldım oyundan ama ilk gittiğimde seyirci daha bi coşkuluydu sanki bugün o kadar değildi 

Herneyse ÖZ umun yanına tekrar gıttım kapıda bı el kaldırdım naber dedı oyunamı geldın yıne dedı halımı hatrımı sordu sevıncten delırdım  bugun herkes bı resım cekerken ben 2 tane daa ıstıorum dedıımde sen özel hayransın hadı bakalım dedı cıldırdım :D Mırat demesını yerım ben onun ya o gercekten de bambaska :D

Bu arada saçlarını da nasıl yaptığını öğrendim sonunda şükürler olsun :D
ay ya...yorumu okurken ağzım bi karış okuyorum ya..tanrım ya senin adını sevindim hatta ben tanışmış gibi uçuyorum..Şanslısın hadi..
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

« Yanıtla #90 : 23 Mart 2008 - 22:19:08 »

« Yanıtla #91 : 23 Mart 2008 - 22:53:57 »

Çevrimdışı drown

• Cool
ay ya...yorumu okurken ağzım bi karış okuyorum ya..tanrım ya senin adını sevindim hatta ben tanışmış gibi uçuyorum..Şanslısın hadi..

Eyvallah saolasın şeytan nikahı

Sen bi de beni görmelisin ilk tanıştığım gün daha bi heycanlıydım (çarşamba günü) ama bugün de farksız değildi

Bu arada Harun Öngören çok şeker bi abimiz çok sevdim kendisini bunu da söylemeden edemiycem çok samimi bi insan oyun çıkışında anladım :)
« Son Düzenleme: 23 Mart 2008 - 23:39:52 Gönderen: drown »
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #92 : 24 Mart 2008 - 00:56:38 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Allah'ım... valla ben de tanıştım bugün. Başta görevliler içime kurt düşürdü ama drown'la tanıştık, biraz rahatlattı beni. Falan filan derken, Özlem bi arabadan mı taksiden mi ne indi -şimdi aklımda değil- koştum hemen:
Ben: Öğğğzzzllüüüüeeemmm!!!!!
Özlem: Eyvah!!!
Ben: Tanışalım!!!
Özlem: Oyundan sonra.
Ben: Mmm... Hmm... Zmm... Peki...

(Oyun sonrası kulise koştururuz, önümde -torpilli- 2-3 kişi vardır, onlar resim çektirir ve sıra bana gelir:)

Özlem: AHA! İŞTE BUYDU!
Ben: !!!???... *Ha heralde oyundan önceki olayı hatırladı.* (Hemen resmimizi çekmesi için sonradan Özlem'in sevgilisi Cem Öcal olduğunu öğrendiğim adama cep telefonumu uzatırım)
Özlem: Gel önce seni bi öpiyim. (Parçalara ayrıldığım, resimde kırmızı bi suratla boy göstermeme sebep olan olay)
Ben: ... (Fotoğraf işi biter sıradaki çağırılır. Ben hala bana bir şeyler der ya da bi fotoğraf daha çekinebilirim diye etrafta dolanıyorumdur, telefonun kamerasıyla dışardan sıradaki kişiyle (drown) birlikte çekime devam ederim.)
Cem Öcal: Sen saçmalamaya başladın artık ha! (Bana mı söyledi başkasına mı anlamadım ama bayağı sinirlendim ben de... Kendimi zor tuttum, "Çıkıyorum zaten!!" diyip ayrıldım kulisten. Oyunu çooooook çoooooook çoooooooooook fazla sevmedim açıkçası. Bence konu itibariyle 10 üzerinden 5, oyunculuk itibariyle 10/9 alır. Bilmiyorum ön yargılı mıydım ama oyunu izlemeden önce de müzikte daha başarılı olduğunu düşünüyordum Özlem'in, oyunu izledikten sonra da öyle düşünmeye devam ettim. Özlem, beklediğimden kat kat daha fazla sıcak kanlı ve şeker. Cem efendi beklediğim gibi biri değil, çok itici geldi bana... Metin Serezli babalar babası, süper bir beyefendi (Onla da resim çektirdim.) Sonuç itibariyle Cem vakası dışında süper bir gündü benim için. "Tanışamazsın!" diyen arkadaşlarıma bal gibi tanıştığımı kanıtlayıp iddiaları kazandım, baya iyi oldu :D Herkes tanışmalı Öz'üyle!
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #93 : 25 Mart 2008 - 17:33:38 »

Çevrimdışı peacecocuk

• Üye
  • **
gaztede gördümö gene

« Yanıtla #94 : 03 Nisan 2008 - 23:14:21 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
Yeniasır gazetesinden bir haber...

Alıntı
Özlem Tekin sahnede doğuruyor

Bu yıl 20'ncisi düzenlenen ENKA Kültür Sanat ve Bahar etkinlikleri kapsamında Tiyatro Kare tarafından "Kim O" adlı oyun, İstinye İbrahim Betil Oditoryumu'nda sahneye kondu. Nedim Saban'ın yönettiği oyunda Metin Serezli, Özlem Tekin ve Harun Öngören rol aldı. İki zıt kişiliğin bir araya gelişini tatlı bir dille anlatan oyunda Özlem Tekin'in performansı dikkat çekti. İki buçuk yıldır müzik çalışmalarına ara veren ve albüm yapmayan Tekin, bu süreçte kendisini oyunculuğa ağırlık verdi. Alaycı, sinir bozucu derecede özgüveni olan hamile bir kızı canlandırdığı oyunda, ilk perdenin sonunda sahnede doğum yapıyor. Sanatçı, oyundaki performansı için "Bu zamana kadar oyunculuk konusunda mütevazı davranıyordum. Bu oyundan sonra yapmayacağım. Bileğime ikinci bir altın bilezik geçirdim" demişti.
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #95 : 03 Mayıs 2008 - 15:45:13 »

Çevrimdışı amanda

• Özcü
Kim O? bu dönem sezonu kapatmış.

Yada en azından İstanbul'da bir iki oynansa da il dışı turneleri bitmiş.
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2008 - 15:45:51 Gönderen: amanda »

« Yanıtla #96 : 06 Mayıs 2008 - 13:15:13 »

Çevrimdışı hard_rock

• Yepyeni Üye
  • *
bende cok begendım gayet basarılıydı OZY :)
rock forever
özlem tekoooo

« Yanıtla #97 : 17 Temmuz 2008 - 16:51:19 »

Çevrimdışı belgins

• Deneyimli Üye
izleme şansını yakalayamadım ama arkadaşlardan duydugum kadarıyla süperdi,farkıl tiyatro oyunlarında özlemi hala görmeyi çok isteriz

« Yanıtla #98 : 21 Ağustos 2008 - 07:47:58 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
izleme şansını yakalayamadım ama arkadaşlardan duydugum kadarıyla süperdi,farkıl tiyatro oyunlarında özlemi hala görmeyi çok isteriz
tamamına katılıorum

« Yanıtla #99 : 12 Ekim 2008 - 00:18:56 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
bu sezon Özlem in yerine Yeşim Alıç varmış oyunda
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #100 : 12 Ekim 2008 - 00:56:12 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Demek oyun devam edecek!!Özlemsiz hiç tadı olmazzzzz ama  .öö.

« Yanıtla #101 : 12 Ekim 2008 - 01:34:27 »

furkiii

• Ziyaretçi
sevindirici bir şey var ama yalnız,özlem ben tiyatroyu özledim diyerek oyunculuğa devam etmeyecek demek ki albüm de daha fazla aksamayacak..:D

« Yanıtla #102 : 12 Ekim 2008 - 01:44:03 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
sevindirici bir şey var ama yalnız,özlem ben tiyatroyu özledim diyerek oyunculuğa devam etmeyecek demek ki albüm de daha fazla aksamayacak..:D
Evet ya bu yönden hiç düşünmedim.. .woot.

« Yanıtla #103 : 18 Ekim 2008 - 12:20:41 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!
10...     9...     8...     7...     6...     5...     4...     3...     2...     1...     0...    BOO!! :çiçeeK:    :dans:    :yeehu     

« Yanıtla #104 : 18 Ekim 2008 - 12:30:52 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)