Gönderen Konu: İstMotoFest Partisi (1 Mart 2014)  (Okunma sayısı 5889 defa)

Ynt: İstMotoFest Partisi (1 Mart 2014)
« Yanıtla #45 : 06 Nisan 2014 - 16:56:59 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Ses en öne bu kadar net gelmiyordu. Kayıda gitmiş demek. Kargalara dikkat 4.29.00 küsürde. Teşekkürler kamu hizmeti için :)
İzin verilen 400 karakter

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 06 Nisan 2014 - 16:56:59 »

« Yanıtla #46 : 06 Nisan 2014 - 19:14:13 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
Ses en öne bu kadar net gelmiyordu. Kayıda gitmiş demek. Kargalara dikkat 4.29.00 küsürde. Teşekkürler kamu hizmeti için :)

daha iyi hizmet etmek isteyen varsa şarkıları tek tek ayıklasın biri kamu hizmeti bakımından..olar mı olar.
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #47 : 07 Nisan 2014 - 12:53:44 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ciiddi bu kesme yapıştırma işlerini bilenler bu performansları ayır atabilir mi youtube??? Uğraşırım ama valla sınav haftası..
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #48 : 17 Nisan 2014 - 17:21:24 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
seytan nıkahı ne eglendık be sana soru soran bendım sıtede nıkın ney dıye benımde korfez demıstım ama kafalar bir dunyaydı nasıl soyledık beraber en hayvanısınden sarkıları ama saglam heanbeang yaptım he 4 kere dısarı atmak ıstedı guvenlıkler ama guvenlıklerın hepsıne sadece kulagına bır sey soyledım tamam abı eylenmene bak dedı ıyı eglendım 5 nısanda balıkesırede gıdıcem seytan nıkahı sen gıdıceksen beraber gideriz kardesım haberın ola senle soylemek ınan cok muhtesemdı cunku ben bagıra cagıra soyleyen adamı severım

Ben kişisel sebeplerden gelmedim ama buluşuruz mutlaka başka konserde. Olmadı, Ağustos'taki moto festte paslaşırız.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/