Anket

Yeni albüme kaç puan veriyorsun?

5/5
21 (48.8%)
4/5
17 (39.5%)
3/5
5 (11.6%)
2/5
0 (0%)
1/5
0 (0%)
0/5
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 43

Gönderen Konu: Özlem Tekin'den Yeni Albüm /2013  (Okunma sayısı 108947 defa)

Ynt: Özlem Tekin'den Yeni Albüm /2013
« Yanıtla #1965 : 10 Haziran 2013 - 15:12:21 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
harbiden albüm güme gitti olaylar olaylar
yalan oldu her şey vay be

Evet, çok acı. :( Güzelim şarkılar heba oldu!
Kalbim pusula, sen kuzey!

Özlem Tekin

« Yanıtla #1965 : 10 Haziran 2013 - 15:12:21 »

« Yanıtla #1966 : 20 Haziran 2013 - 13:51:42 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
harbiden albüm güme gitti olaylar olaylar
yalan oldu her şey vay be

Evet, çok acı. :( Güzelim şarkılar heba oldu!

Tam "Dünyam" ya da "Kıyamet" klibinin zamanıdır. Acayip patlar bir kliple bile.
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #1967 : 20 Haziran 2013 - 15:53:44 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Zaten "Dünyam"a klip gelmezse gözlerim açık gider. :(

« Yanıtla #1968 : 20 Haziran 2013 - 16:27:19 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ayagı şey degil mi..klip temmuzun ortalarını bulur..daha ayağı iyilesmedi..neyse albümünü cıkarıp 2 sene sonra bile sarkıya klip çeken var mesela göksel mesela gökhan türkmen
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2013 - 16:28:00 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1969 : 27 Haziran 2013 - 12:47:03 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
Album ne kadar satti acaba çok merak ediyorum .. Benim tahminimle bi 25 bin veya 30bin satmistir ... Bana bisey olmaz bile 25 bin saattigina gore

« Yanıtla #1970 : 27 Haziran 2013 - 13:12:46 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
bana bişey olmaz pop-rock türünde bi albümdü alıcısı çoktu  "sen anla" çok popüler oldu ama bu okadar olmaz bence..

Özlem Tekin'den Yeni Albüm / 2014-2015
« Yanıtla #1971 : 28 Haziran 2013 - 14:06:50 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Bundan sonraki albüm -eğer ki öyle bir şey olursa- iyi bir ekiple hazırlanmalı. Şu reklamlar için seslendirdiği şarkılar havasında söylediği, elektronik-pop arası bir tarzda şarkılardan oluşan, adeta dinleyene açık mavi rengi anımsatacak dinginlikte bir albüm olmalı bu. Önümüzdeki yaza iyi gidebilir mesela. Evet, bu sefer piyasaya oynamalı. "Laubali", "Tek Başıma" ve "Bana Bi'şey Olmaz" albümlerindeki ruhta bir albüm yapmak durumunda artık. Her müzik türünde başarılı olduğunu bence zaten gösterdi. Türkü bile söylese rock müzik icra eden birinden dinlediğin hissini geçiriyor adama. Albümün içeriğinden de öte, doğru düzgün, piyasada yer edinmiş menajerlerle çalışması ŞART!

« Yanıtla #1972 : 28 Haziran 2013 - 14:38:24 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
taviz vermemeli bence yanlış düşünüyorsun!!

« Yanıtla #1973 : 29 Haziran 2013 - 00:29:18 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Artık sakin, hatta tümü slow şarkılardan oluşan akustik bir albüm yayınlamalı Özlem...
Biz çok beğensek bile belli bir zaman sonra deneysel işler kabul görmüyor artık, akustik albüm hem kemik kitleyi hemde geneli memnun edecektir eminim.

« Yanıtla #1974 : 29 Haziran 2013 - 01:12:22 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Kargalar vol.2 destekçilerindenim 5 yeni şarkı daha gelirse bu ayarda o zaman daha bi tatmin olacağım. Özlem'i bu albümden dolayı kraliçe ilan etmedikleri kaldı bi,tepkiler bence çok çok iyi...Klip yayınlanmıyor,radyolarda dönmüyor,tek bir televizyon programına dahi çıkılmıyor. Bunları yenersek o zaman tutmayın küçük enişteyi... Özlem'in 'böyle bir albüm yapıp televizyon televizyon gezemem' mantığı çok sakat,zaten engellenmişsin,yolunda taşlar var bi taşta sen kendin koyuyosun. Tamam beyaza çıkma ama zibilyon tane canlı performans programı vardır şu an ben televizyon izlemiyorum çok fazla bilmiyorum ama eskiye göre daha çoklardır herhalde.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #1975 : 29 Haziran 2013 - 15:23:39 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Kargalar vol.2 destekçilerindenim 5 yeni şarkı daha gelirse bu ayarda o zaman daha bi tatmin olacağım. Özlem'i bu albümden dolayı kraliçe ilan etmedikleri kaldı bi,tepkiler bence çok çok iyi...Klip yayınlanmıyor,radyolarda dönmüyor,tek bir televizyon programına dahi çıkılmıyor. Bunları yenersek o zaman tutmayın küçük enişteyi... Özlem'in 'böyle bir albüm yapıp televizyon televizyon gezemem' mantığı çok sakat,zaten engellenmişsin,yolunda taşlar var bi taşta sen kendin koyuyosun. Tamam beyaza çıkma ama zibilyon tane canlı performans programı vardır şu an ben televizyon izlemiyorum çok fazla bilmiyorum ama eskiye göre daha çoklardır herhalde.
kesinlikle katılıyorum bu kanaldan yürümeli artık yoksa hem sürekli bi istikrarsızlıkla suçlanıyor hem de ben dahil büyük bi kitle de bunu istiyor.. mesela bu konuyla ilgili çanakkale konserindeki izlenimlerimi aktarıyım hemen bu sürekli tarz değişikliğinden dolayı dinleyicilerin de kafası karışıyor hep yek hep yek diye bağıranlar sen anla diye bağıranlar vardı ve bu konseptte onları söylemesi imkansız olduğu için o bağıranlar abuk sabuk tepkiler verdi gözlerimle gördüm :S bence bidaha pop akustik vs. olmamalı sertlikten taviz vermeden de değişikliklere gidilebilir böyle devam etmeli..

« Yanıtla #1976 : 07 Temmuz 2013 - 01:19:09 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
"109876543210" ve "Bana Bi'şey Olmaz" albümlerini çok seven ve "Bana Bi'şey Olmaz"ı defalarca dinlediğini söyleyen İskoçyalı arkadaşım bu albümü "tembel" bir deneme olarak değerlendirdi. Diğer albümlerin "çeşitli" bir içeriğe sahip olduğunu söyledi ve bu albümdeki 7 şarkının hepsinin de güzel olmasına rağmen 3 remiksin olmadığını düşündüğünü söyledi. Ben de hak olduğunu düşünmekten başkasını yapamadım.

« Yanıtla #1977 : 08 Temmuz 2013 - 03:06:54 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
iskoç arkadaşa selamlar!!!

« Yanıtla #1978 : 15 Temmuz 2013 - 00:59:07 »

Çevrimdışı erol91453

• Deneyimli Üye
  • hhttps://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I
    • OZLEMTEKİNVEVO
kesinlikle katılıyorum bu kanaldan yürümeli artık yoksa hem sürekli bi istikrarsızlıkla suçlanıyor hem de ben dahil büyük bi kitle de bunu istiyor.. mesela bu konuyla ilgili çanakkale konserindeki izlenimlerimi aktarıyım hemen bu sürekli tarz değişikliğinden dolayı dinleyicilerin de kafası karışıyor hep yek hep yek diye bağıranlar sen anla diye bağıranlar vardı ve bu konseptte onları söylemesi imkansız olduğu için o bağıranlar abuk sabuk tepkiler verdi gözlerimle gördüm :S bence bidaha pop akustik vs. olmamalı sertlikten taviz vermeden de değişikliklere gidilebilir böyle devam etmeli..

bende aynı kanaatteyim birileri birşeyleri kanıtlamalı artık popla bir yere varılamayacağı anlaşılmalı daha önce de Özlem bunun başlangıcını yapmıştı bence yine kanıtlayabilir varsın albümleri satmasın ama insanlar şimdi anlamasa da ileride gelecekte anlayacaklar ne kadar büyük işler yapmış, başarmış
Sonsuz Bir Aşk Soundtrack Klibi
https://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I

« Yanıtla #1979 : 29 Temmuz 2013 - 08:28:02 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
iskoç arkadaşa selamlar!!!

:D

Şimdiye dek hiçbir albümünde remiks parça bulundurmayan Özlem, gider bu albüme üç tane remiks birden koyar.