Gönderen Konu: 10 Mayıs Selçuk Üni. Konseri  (Okunma sayısı 1278 defa)

10 Mayıs Selçuk Üni. Konseri
« : 05 Mayıs 2005 - 17:39:32 »

Çevrimdışı MarMan

• Deneyimli Üye
  • !!! AzgıN ŞeytaN & GelGit Tanrısı !!!
eveeeet 10 mayısta özlemciğim konyada olacak ben şuan aynı albüm ismi gibi geri sayıma başladım 10,9,8,...,3,2,1,0. tam sıfırda özlem tekin sahnede olacak ve benim ilk özlemtekin konserim olacak onun için çok heyecanlıyım

bi de albümü dinleyebilseydim :cry:
:} Düş Ağrısı {:

Özlem Tekin

« : 05 Mayıs 2005 - 17:39:32 »

« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2005 - 18:52:28 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Arkadasım 10 mayıs da konyadayım 5 mayıs da eskisehir anadolu Ünv. si konserindeydim :D:D Albüm süper doyamıyorum bide Öz'ü sahnede görmeye dayanamıyorum :D Belki daha sonra Bursa yaparım Uludağ Ünv. konseri

Seni Seviyorum ÖözZzZzZzZ :wink:
      ▌▐

« Yanıtla #2 : 13 Mayıs 2005 - 03:16:25 »

Çevrimdışı montanamex

• Yepyeni Üye
  • *
muhteşem bi konserdi
izlediğim konserlerde en fazla çoştuğum bu olmuştur heralde
çoşmemek eldemi özlemle

« Yanıtla #3 : 15 Mayıs 2005 - 13:34:43 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Korayı severim ama sahnede daha az kalsaydı öz'ümüzü daha çok izlicektik yaptıkları tek şey cover başka bişey deil tek sevdiğim şarkıları "boğaziçi"................... .................
      ▌▐

« Yanıtla #4 : 17 Mayıs 2005 - 19:02:01 »

Çevrimdışı ahmetguven

• Aktif Üye
  • FORUM DELİSİ
    • Black Mamba
DooMsDaY ,kardeş bende Aşkım'ın konserinden sonra gittiği bütün yerlere gitmek konusunda aklıma böyle bir fikir koymuştum.Ama gerçekleştirebilecek durumda değilim.Okul filan var.Okulu asardım ama aile üzülür.Okullar kapanmış olsaydı denerdim.
EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER!...

« Yanıtla #5 : 17 Mayıs 2005 - 19:32:34 »

Çevrimdışı ahmetguven

• Aktif Üye
  • FORUM DELİSİ
    • Black Mamba
Benim hayatımda ki ilk konserdi.Birde Özlem'in Konya'daki ilk konseri.Unutulmaz konserlere yazmıştım ama burada yazayım.

Konya, Selçuk Üniversitesi bahar şenlikleri,
Özlem'in Konya'ya ilk gelişi.Özlemden önce Cem köksal ve kargo çıkacaktı.Saatler önce konser alanına gittim.Özlem'in ekibi hazırlıklarını yapıyordu.Sonra Özlem geldi.Özlem'i ilk defa tv'nin dışında görüyordum.Nasıl bir duygu olduğunu bu sitedeki herkes bilir.Tam Özlemin karşısında yerimi aldım konser vaktini bekledim.Çok kalabalıktı.Önce Cem Köksal çıktı sonra da kargo.
Veeee orada olmamın nedeni olan Özleeeem'im çıktı.Muhteşem bir atmosferdi.YAW süperdi işte.Valla anlatamıyorum.Yeni albümünden parçalar söyledi ve eskilerden de tabi.Konser bittikten sonra hemen sahnenin arka tarafına koştum.(Bu arada konser Selçuk Üniv.Futbol sahasında)VIP korumalar vardı.Özlem'in çıkmasını bekledik uzun bi süre.Sonra bağırmaya başladık.ÖZLEM ÖZLEM ÖZLEM diye.Özlem çıktı.Hemen elimi uzattım.Sıkı sıkı tuttum bırakmadım.Korumalar çekti elimi.Sonra bir bayanla öpüştü.O bayanla öpüşürken bayan olduğu için öpüşüyorum dedi.Erkelerle olmaz dedi.Sonra konuşuyoruz.Üşüdünüz mü diye sordu bize.Bende hemen cevapladım.Sen varken üşünürmü dedim.Hemen elimi tuttu.Birşeyler söyledi ama şimdi hatırlamıyorum.Heycandan.Sonra bir öpücüğü hakettim dedim.Özlem'de seni uyanık seni dedi.Sonra öptüm Özlem'i ve sarıldım hemen.O da tamam olum abartma dedi  .
Sonra tekrar içeri girdi.Herkez dağıldı.Korumalar, ben ve bir kaç kişi daha kaldı.Sonra arabasına binmek için çıktı.Tekrar konuştuk.Elini tuttum.Sende az uyanık değilsin dedi.Konya'yı daha önce es geçtiğime pişman oldum dedi.Muhteşem bir seyirci olduğunu söyledi.Ve organizayon yapabileceğimiz başka yerler varmı diye filan sordu.Çok iyi biri ya.Çok tatlı çok neşeli.Özlem Konya'ya gelmeden önce en iyi seyirciyi Eskişehirde gömüş.Ama Konya'nın Eskişehir'i 2 katladığını söyledi.Son bir kez elini tuttum.Sonra bindi transportrına ve gitti.İşşallah en kısa zamanda tekrar gelir.Özleeem seni seviyoruuuuuuuuuuuu m.Özleeeeeem.

« Yanıtla #6 : 18 Mayıs 2005 - 23:22:32 »

Çevrimdışı MarMan

• Deneyimli Üye
  • !!! AzgıN ŞeytaN & GelGit Tanrısı !!!
muhteşemdi beni dev ekranda gördünüz mü siyah göz makyajımla o bendim işte
:} Düş Ağrısı {:

« Yanıtla #7 : 21 Mayıs 2005 - 09:31:26 »

Çevrimdışı ahmetguven

• Aktif Üye
  • FORUM DELİSİ
    • Black Mamba
evet MarMan ben seni gördüm.hatta bir-kaç kişi vardı aramızda.
ben aşkımın tam karşısında duruyordum.Hatta siz baya kalabalık bir grup olarak gelmişsiniz.

« Yanıtla #8 : 26 Mayıs 2005 - 17:20:59 »

Çevrimdışı Freedevil_sf

• Aktif Üye
Bende Öz'ün Konserindeydim.Zate n sırf Öz İçin gelmiştim.Öz'ü Dinleyip gidecektim ama en son o çıktı :( Eskişehiri Geçmişiz 1.olmuşuz yaw:) yaw.Bunu Söyleyince Arkadaşlarla Baya Coştuk Zaten.Ama 45 dakika falan kaldı sahnede.Ben daha fazla kalacağını düşünüyordum :( En Son "AŞK HERŞEYİ AFFEDERMİ" yi söyledi.Şarkı başlayınca ben arkadaşın omzuna çıkıp çılgın gibi şarkıya bağıra bağıra eşlik ettim.Gerçi arkadaşın omzundayken zıplamam yüzünden kendisinden baya küfür işittim ama o ayrı mesele.En son etrafıma bakındığımda millet bana acayip acayip bakıyordu.Galiba biraz fazla coşmuşum.
Müşteri Daima Haklıdır :P