Gönderen Konu: Özlem Tekin'in Akrabası Olduğunu İddia Edenlerden Gelen Mesajlar  (Okunma sayısı 3267 defa)

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
Merhaba

Arkadaşlar

Özlem Tekin'in Akrabası Olduğunu İddia Edenlerden Gelen Özel Mesaj alırsanız bu mesajı raporlayınki ilgili arkadaşı siteden atalım. Bu tür mesajları atanlara asla cevap vemrreyiniz, dışarda buluşmayınız, gizli bilgilerinizi vermeyiniz. Bunlar kötü niyetli insanlar ve yalan söylüyorlar. Veri tabanında bir arama yaptım ve bu tür özel mesaj atan 12 kişinin üyeliğini sildim. (Özlem'in 12 tane kuzeni olabileceğine inanıor musunuz?)

Lütfen bu konuya dikkat edelim...

Özlem Tekin

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
tabi ki inanmıyoruz cyber...
özlem'in tek kuzeni var oda ben.. :dill :D  (benı ozlemın kuzeni zannedenler varmış.. arkadaşlar yok öyle bişii aman haa.. :D  )
hey gidi günler… göz yaşım sel

Çevrimdışı d-she seyhtan

• Üye
  • **
peki bu sitede özlem tekin'i yakından tanıyan biri varmmı? illa akraba olması şart diil arkdşı falan?

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
tabi ki inanmıyoruz cyber...
özlem'in tek kuzeni var oda ben.. :dill :D  (benı ozlemın kuzeni zannedenler varmış.. arkadaşlar yok öyle bişii aman haa.. :D  )

Valla ben öyle sanıyodum, tüh :S :D
Kalbim pusula, sen kuzey!

Çevrimdışı hebelehobolo

• Deneyimli Üye
  • Öslem bir çiçek .....
    • www.
ya boyle insanlar da mi varmis inanamiyorum .sok.   .ninca.  .ninca.
Biz garbinkini hürmetle dinlediğimiz gibi, bizim musikimiz de bütün dünyada hürmetle dinlenecek bir halde olmalıdır.<br />Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir.<br />Milletin, ince duygularını, düşüncelerini anlatan, yüksek deyişleri, söyleyişleri toplamak, onları bir an önce, genel son musiki kurallarına göre işlemek gerekir. Mustafa Kemal Ataturk

Çevrimdışı öz_-_nur

• Yepyeni Üye
  • *
  • Kimine göre yanlış,kimine göre doğru....
Bende akrabası zannneetmiştim. :D :D :D

Çevrimdışı Ben_BöyLeyim

• Üye
  • **
  • renKLi hayaT bana hayaLimi SaT... !...(:
ne kadar kötü niyetLi insanLar var ya...
cıkk cıkkk cıkk....bu konuyu açtığın için tşk edrizz..xD
böyle insanLarı döwmek lazıM.... :D...xD
Bir elveda cümlesinin kıyısından aşağı bıraktı adam kendini
ve bu yüzden hiçbir vedaya el süremedi..
kadın gitti
adam öldü
gökten üç nokta düştü
yakışmadı hiçbir aşkın sonuna ( ... )

ARGo_

• Ziyaretçi
puhahah keşke bana da öyle mesaj atsalardı..misal ben Özlem Tekin'in bilmem kaçıncı kuşaktan akrabasıyım filan hatta ademle havvayı bile tanıyorum..neyse ben diyorum bizzat Özlem Tekin siteye üye olsa kazailen bana özelden mesaj atsa bile alaycı bir şekilde tepki veririm..yani sinkaf içerikli ibareler kullanarak cevap veririm buda inanmadığımdandır..Olurya bir gün gelir kazailen üye neim olur, olmadı bir de kazailen bana özelden mesaj atar "Naber lan hayranım, fanım, soğutmam"bizde dalgaya alındığımızın üzerine sinkaf içerikli ibarelerle karşılık veririz..Olur ya sonradan da açıklama neim yapar görsel olarak.. o zaman da kafamı vurmadığım duvar kalmazdı..diyim...:)

« Son Düzenleme: 28 Şubat 2009 - 00:47:29 Gönderen: ARGo_ »

Çevrimdışı hebelehobolo

• Deneyimli Üye
  • Öslem bir çiçek .....
    • www.
Aslinda bu siteye uye olan herkes Ozlem'in akrabasi ama bilmiyolar kan cekiyo iste  :hug:  Hatta fakat ve de muhakkak hepimiz Ozlem Tekiniz hehehhe  .dance. .dance.
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2009 - 00:51:31 Gönderen: hebelehobolo »
Biz garbinkini hürmetle dinlediğimiz gibi, bizim musikimiz de bütün dünyada hürmetle dinlenecek bir halde olmalıdır.<br />Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir.<br />Milletin, ince duygularını, düşüncelerini anlatan, yüksek deyişleri, söyleyişleri toplamak, onları bir an önce, genel son musiki kurallarına göre işlemek gerekir. Mustafa Kemal Ataturk

Çevrimdışı Ben_BöyLeyim

• Üye
  • **
  • renKLi hayaT bana hayaLimi SaT... !...(:
Aslinda bu siteye uye olan herkes Ozlem'in akrabasi ama bilmiyolar kan cekiyo iste  :hug:  Hatta fakat ve de muhakkak hepimiz Ozlem Tekiniz hehehhe  .dance. .dance.

hehe...xD
mümküNdürrr....xD
Bir elveda cümlesinin kıyısından aşağı bıraktı adam kendini
ve bu yüzden hiçbir vedaya el süremedi..
kadın gitti
adam öldü
gökten üç nokta düştü
yakışmadı hiçbir aşkın sonuna ( ... )

Çevrimdışı Alfredo_James_Pacino1

• Deneyimli Üye
iyiki akrabası değilim insan akrabasına aşık olurmu bizde pek hoş karşılanmaz .lol.
İlahi bir aşktır bu şakayla karışmasın...

Çevrimdışı SeDaEnGiN

• Aktif Üye
  • (๏̯͡๏)
    • SeDa
Merhaba

Arkadaşlar

Özlem Tekin'in Akrabası Olduğunu İddia Edenlerden Gelen Özel Mesaj alırsanız bu mesajı raporlayınki ilgili arkadaşı siteden atalım. Bu tür mesajları atanlara asla cevap vemrreyiniz, dışarda buluşmayınız, gizli bilgilerinizi vermeyiniz. Bunlar kötü niyetli insanlar ve yalan söylüyorlar. Veri tabanında bir arama yaptım ve bu tür özel mesaj atan 12 kişinin üyeliğini sildim. (Özlem'in 12 tane kuzeni olabileceğine inanıor musunuz?)

Lütfen bu konuya dikkat edelim...

olabilir ....benim 17 tane var:D

Soulmates never die   

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
valla o kadar çok kuzen varki sayılarını bilmiyorum hahaha
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
bu tarz bir mesaj alırsanız şöyle bir cevap vermenizi öneririm..'' benim senin gibi bir kuzenim yok'' bidaha siteye takılmıyor dingiller ahahaha
I\'m going slightly mad

Ynt: Özlem Tekin'in Akrabası Olduğunu İddia Edenlerden Gelen Mesajlar
« Yanıtla #14 : 08 Şubat 2010 - 14:44:14 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
Valla ben öyle sanıyodum, tüh :S :D

:D çok güldüm ama sakın yanlış anlama dalgasına degil... sonunda ki "tüh" tğekisine güldüm.. keşke senın sandıgın gibi olaydı ha ne varıdı kele vıyh.. :D
hey gidi günler… göz yaşım sel