Gönderen Konu: Hidrojen gelecek vaad ediyor mu?  (Okunma sayısı 5598 defa)

Ynt: Hidrojen gelecek vaad ediyor mu?
« Yanıtla #45 : 24 Haziran 2008 - 22:27:45 »

Çevrimdışı zburnu31

• Bizden Biri
  • adamı deli etmeyin
şu an istanbul'da,en azından benim bulunduğum yerde en ilginci de bu mevsimde büyük bir şiddetle gökyüzünden buz yağıyor..:s inanmayıp baktım gerçekten de yağan şey buz,evin camlarını kıracak nerdeyse o şiddetle geliyor,dışarda olsam çok fena yapardı..:s nereye gidiyor bu durum artık bilmiyorum..=(
söylemekten korkuyom ama kıyamet furkiii insanlarımız< halen bazı şeylerin farkında değil
bir el yıkamaya musluk sonuna kadar açılırmı uyarıncada dünyayı senmi kurtaracan diyorlar
tamam biz kurtaramaya biliriz ama bizden sonrakiler  ne olacak koskaca tuz gölü bu hızla giderse
yedi yıl sdnra yok olacak  ya offffffff

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 24 Haziran 2008 - 22:27:45 »

« Yanıtla #46 : 25 Haziran 2008 - 22:32:28 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
söylemekten korkuyom ama kıyamet furkiii insanlarımız< halen bazı şeylerin farkında değil
bir el yıkamaya musluk sonuna kadar açılırmı uyarıncada dünyayı senmi kurtaracan diyorlar
tamam biz kurtaramaya biliriz ama bizden sonrakiler  ne olacak koskaca tuz gölü bu hızla giderse
yedi yıl sdnra yok olacak  ya offffffff

yedi yıl mı ?

fazla umutlu.

insanlardan birşey beklemiyorum.

insan olmaya çalışanlardan da.

"küresel ısınma" nın akıllara gelebilmesi için biryerlerde sular kesilmeli, felaketler olup insanlar ölmeli, sıcaktan herkes pişmeli, hastalıklar yaygınlaşmalı , birşeyler geri getirilemeyecek şekilde yok olmalı..

ancak böyle anlayabilir,hatırlayabilir "in-san-lar"
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #47 : 02 Temmuz 2008 - 20:25:06 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
/hiçkimse umursamıyo bu durumu ama sonra gelecek felaketleri kimse önleyemiycek/ayrıca hidrojen konusundada gerçekleşirse iyi olur diye düşünüyorum

« Yanıtla #48 : 10 Ağustos 2008 - 16:19:32 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Küresel Isınmanın gelecek 10 yıl içinde muhtemel olası bir olay:

http://www.ensonhaber.com/Teknoloji/143944/En-buyuk-buzul-Antartikada-kopacak.html
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #49 : 10 Ağustos 2008 - 23:40:40 »

Çevrimdışı zburnu31

• Bizden Biri
  • adamı deli etmeyin
ormanlarımızda yandı bitti kül oldu kala kala karadeniz kaldı yeşil orman türkiyenin ciğerlerii

« Yanıtla #50 : 20 Nisan 2009 - 18:30:02 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Bu aralar Manisa,İzmir,Antalya'da falan bayaa ormanımız yandı ve bunu yapan doğa değil bizlerden birileri nasıl bir insandır ki onlar böyle insanlara düşmanca bir hareket yapıp yaktılar ormanları aklım ermiyo?

Ama akli dengelerinin bozuk olduğu kesin ... :)   

http://www.nationalgeographic.com.tr/ngm/konu.asp?Konu=2&Yil=03&Ay=11

« Yanıtla #51 : 28 Haziran 2009 - 23:07:34 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Yangınlar yaz aylarında olduğumuz için geri döndü..Ard arda yangınlar çıkıyo ve bunalrı önlemek için hiç bi ön çalışma olmuyo yada benim hiç haberim yok...

« Yanıtla #52 : 19 Temmuz 2009 - 11:35:29 »

Çevrimdışı Alfredo_James_Pacino1

• Deneyimli Üye
burda siyaset yapmak istemiyorum ama orman yangınlarının bi nedenide bi kaç sene evvel çıkan kanun olabilir ( orman vasvını yitirmiş arazilerin satılması ) kanunu insanlar bunu kötüye kullanıcaktır gözünü para bürümüş şerefsizler değil orman yakmayı imkanı olsa denizin suyunu çekip açılan alana otel yapıcak

star haberde vardı uğur dündar soruyodu akdenizdeki ormanların neden hep denize uzanan kısımlarında yangın çıkıyo diye

Allahtan sivil ttoplum örgütleri bastırdıda yanan yerlerin satışı olmıycak tekrar ağaçlandırılıcak takipçisi olmak gerek

kusura bakmayın bu konuda biraz dolmuşumda kendimi zor durdurdum bütün gün yazabilirim .lol.
İlahi bir aşktır bu şakayla karışmasın...