Gönderen Konu: şikayetler & istekler  (Okunma sayısı 49677 defa)

Ynt: şikayetler & istekler
« Yanıtla #750 : 31 Ekim 2013 - 22:15:17 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
saatlerin geri alınması mümkün mü :P

Özlem Tekin

« Yanıtla #750 : 31 Ekim 2013 - 22:15:17 »

« Yanıtla #751 : 02 Kasım 2013 - 00:32:07 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
canım sıkıldı bişeyleri değiştirin artık yeaaaaaaaaaaa..site çingene pembesi olsun!!!!! yada mor olsun hemde özlemin en sevdiği renk
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2013 - 00:32:42 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #752 : 02 Kasım 2013 - 00:52:56 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Ya Allah aşkına benim şu ergenlikten kalma kullanıcı adımı değiştirin. Siteye telefondan giriyorum ve o zamanında nerden koyduğumu bilmediğim yuvarlak r'yi yapmak yarım saatimi alıyor :D Çok ciddiyim ilgilenirseniz sevinirim
schhh..

« Yanıtla #753 : 02 Kasım 2013 - 00:58:01 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
kuzun senin nickini "Tc_Çapulcu_nik_mik_yok" yapacam birazdan..o tarz değişiklikleri yapabiliyorum onursal üye olarak..
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #754 : 03 Kasım 2013 - 17:44:05 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
argo  bana sürekli özelden pislik mesaj atıyo beni rahatsız ediyo gagnster gibi..ona ceza verin...

« Yanıtla #755 : 03 Kasım 2013 - 17:54:25 »

ARGo_

• Ziyaretçi
argo  bana sürekli özelden pislik mesaj atıyo beni rahatsız ediyo gagnster gibi..ona ceza verin...
puhaha zoruna mı gitti shivava benle uğraşma diye defalarca uyardım şimdi kaldıramıyıncada mızmızlanma..

« Yanıtla #756 : 03 Kasım 2013 - 18:23:07 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
salak kaldıramadım değil kalbimi kırdın ox..hiçbir şeye inanmak zorunda değilsin bende inandırmak zorunda değilim bu aralar meşkulüm beni oyalama

« Yanıtla #757 : 03 Kasım 2013 - 18:38:35 »

ARGo_

• Ziyaretçi
halen kaşınma içersin de.. sonra sövünce de sövdü oluyor.. kalbi de varmış shivin, duygusala da bağlanırmış.. gözlerim yaşardı birden.. shiv salak kelimesini sana yedirtirim.. bünyen kaldırmaz sonrada kusarsın.. şikayet edilecek biri varsa o da sensin.. insanları kendine sövdürtmeyi tetikliyorsun..   

« Yanıtla #758 : 03 Kasım 2013 - 21:17:41 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Shiver cidden kaşınıyorsun, rahat bırak insanları. İlla banlanmak istiyorsan direkt söyleyebilirsin.

« Yanıtla #759 : 03 Kasım 2013 - 21:21:21 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Shiver cidden kaşınıyorsun, rahat bırak insanları. İlla banlanmak istiyorsan direkt söyleyebilirsin.
üfff ne kaşınması beeee 2 gündür bana msj atıyo özeldenn..adım çıkmış 9a inmez 8e..kesin ben başlatmışımdır demi...banlatmak istediğim zaman özelden yazacağım zaten..

« Yanıtla #760 : 03 Kasım 2013 - 21:33:21 »

ARGo_

• Ziyaretçi
iki gündür sövüyorum shive özelden.. bugün anca pes etti.. forumda bana karşı yazmış olduğun yorumlardan dolayı daha çok sövecem shiv sana.. ıslah edilene kadar sana sövmek meşru bir karar.. sana mesaj atmak zaten benim hobilerim arasında.. yoksa stresimi başka türlü nasıl atabilirim :))

« Yanıtla #761 : 04 Kasım 2013 - 11:41:03 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
saatleri alalım mı artık ha fena olmaz dimi :D

« Yanıtla #762 : 05 Kasım 2013 - 17:15:18 »

AnarchyTR

• Ziyaretçi
salatalar,kendi resmimizi yüklemek için,buton konulmalı linklerle uğraşmayın site yöneticileri baksınlar

« Yanıtla #763 : 05 Kasım 2013 - 17:16:39 »

AnarchyTR

• Ziyaretçi
yakışıklılığım örtülemez hehe

« Yanıtla #764 : 05 Kasım 2013 - 18:20:35 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
Ya Allah aşkına benim şu ergenlikten kalma kullanıcı adımı değiştirin. Siteye telefondan giriyorum ve o zamanında nerden koyduğumu bilmediğim yuvarlak r'yi yapmak yarım saatimi alıyor :D Çok ciddiyim ilgilenirseniz sevinirim

Yeni uye adini bana ozel mesaj atarsan degistirebilirim