Gönderen Konu: Onun İçin  (Okunma sayısı 11085 defa)

Ynt: Onun İçin
« Yanıtla #75 : 20 Eylül 2007 - 19:24:59 »

furkiii

• Ziyaretçi
şarkının anlattığı durumda olmasam bile her dinleyişimde içime işliyo,boğazım düğümleniyo,en acıtan kısmı da "onun için üzüldüm,belki bi gün o da sever.." olsa gerek..mükemmel bi şarkı,kıyas yapmak istemiyorum ama yine de bence açık ara bu albümün en iyisi,özlem'in en iyilerinden..

Özlem Tekin

« Yanıtla #75 : 20 Eylül 2007 - 19:24:59 »

« Yanıtla #76 : 20 Eylül 2007 - 20:57:19 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
yaklaşık iki aydır bu şarkı ruh halime çok uygundu :embarassed:...
ama artık Değmez'i dinliyorum...bence böylesi daha iyi size de tavsiye ederim :wink:

aynen ben de öyle dşünüyorum ... ;)
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #77 : 20 Eylül 2007 - 21:00:47 »

Çevrimdışı chetose

• Yepyeni Üye
  • *
bencede harika sarkı hala büyük bi keyifle dinliyorm
özlem tekin;sesiyle,yorumuyla,tarzıyla mükemmel ötesi bence yasayan efsane,fanatigi oldugum tek sanatcı

« Yanıtla #78 : 01 Aralık 2007 - 06:03:03 »

Çevrimdışı kübraa

• Yepyeni Üye
  • *
    • aslı
albümdeki en sevdiğim parçalardan biri.. albümün geneline hakim olan bana göre yani sevdiğin biri var ve o bilmiyor.. bu albüm bana çok bütünlükte geliyor o yüzden.. onun içinde hikayeyi anlatan parçalardan biri..
poh poh perisi :}

« Yanıtla #79 : 02 Aralık 2007 - 10:54:07 »

Çevrimdışı ezgi

• Yepyeni Üye
  • *
evet slow bi parça güzel yani hiç bi aşrkısına güzel dememek mümkün değil bence tebrikelr ne diyim süper aşrkı yazıyo

« Yanıtla #80 : 07 Aralık 2007 - 13:08:52 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
bu şarkıyı gerçekten çok beğeniyorum süper bi şarkı
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #81 : 07 Aralık 2007 - 16:22:29 »

Çevrimdışı #zz

• Yepyeni Üye
  • *
güselldirr o şarkı..........
bgn dOğAnIn DENGESİ Yoq ÖLE herşeyden ALINmıyalım!
Ağlasam kızsam heç yeri yoq başladık YARIM BIrakMAYAlım...!

« Yanıtla #82 : 30 Ocak 2008 - 19:45:05 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
insan şarkıyı dinledikte sonra şurasında(boğazında) bir yutkunma söz konusu oluyor. sindiremediğiniz bir yemek olur ya o şekil bir duygu.
sevdiğinin herşeyini bildiğin halde alçakgönüllülük yaparak bildiklerim bu kadar diyorsun.halbuki onun bile farkında olmadıgı seyleri sıralıyorsun.
onun için ağlıyorsun hep bir umut var içinde ama yine de korkuyorsun ya sevmezseya hiç sevmezse.yine de inandırıyorsun kendini belki bir gün onun da seni sevebileceğine..

ağlamıyorum.gözüme bişi kaçtı
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #83 : 19 Mart 2008 - 23:23:24 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
ya hakkaten müthiş platoni anlatıyo yaa...

"belki bi gün oda sever.. "

bu şarkıda ki "o" nu dolduracak birilerine sahipler şanslı kişiler diyorum şu anda...

"o"nu düşünüp sabahlara kadar dinleyin bunu...
"belki bi gün oda sever" kızmını "zaten seviyo canım" diye cevap verebilecek şekilde dinlemeniz temennilerimle...
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #84 : 19 Mart 2008 - 23:34:58 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
platoni evet...

"aşk" denen şeyin.. yarattığı tüm güzellikleri.. bencil olmayan hisleri başlangıçtan itibaren duymaya başlıyorsunuz...
"ben de..ben de" diyebiliyorsunuz pek çok yerde....

sonra...

"belki birgün o da sever" sözü ile.. kimbilir.. belki de aslında hiç olmayıpta var olmasını çok istediğiniz bir insanı... veya var olupta aslında yok olduğunu hissettiğiniz sevgiliyi buruk bir şekilde düşünerek..  bu kendi haddinden fazla umut dolu umutsuz cümleyi tekrarlıyorsunuz sizde...

"belki birgün o da sever..."
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #85 : 20 Mart 2008 - 23:38:34 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod

"aşk" denen şeyin.. yarattığı tüm güzellikleri.. bencil olmayan hisleri başlangıçtan itibaren duymaya başlıyorsunuz...
"ben de..ben de" diyebiliyorsunuz pek çok yerde....

"belki birgün o da sever" sözü ile.. kimbilir.. belki de aslında hiç olmayıpta var olmasını çok istediğiniz bir insanı... veya var olupta aslında yok olduğunu hissettiğiniz sevgiliyi buruk bir şekilde düşünerek..  bu kendi haddinden fazla umut dolu umutsuz cümleyi tekrarlıyorsunuz sizde...

:hööö: :hööö: :höö: :höö: :aaaa. :aaaa. :şok:

bu ne felsefik cümlelerle dolu bi mesaj böylee :hööö:  döktürmüssün.. :))

sen hakkaten aşıksın... :alkıs: :alkıs:
yukarda bahsettiğim şanslı kitledensin.. :alkıs:
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #86 : 03 Mayıs 2008 - 17:06:14 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Onun için uyandım bugün
Yatağım biraz serin
Onun için açmış güneş
Yağmuru hiç sevmez

Onun için uyandım bugün çünkü akşam için hazırlık yapıcam.Dün akşam yanımda değildi yatağın O'na ait kısmı evet biraz serin ve içim de buruktu.Bugün güneş tüm içimi aydınlatmaya yetecek kadar sıcak..

Onun için ayakta kaldım
Yenilgiyi hiç sevmez

Bu 1.5 yıl boyunca belki bir gün yine birlikte oluruz diye hiç yılmadan,usanmadan,şikayet etmeden O'nu bekledim..Yenilmedi m ve tekrar kazandım kalbini..

Onun için yaşadım durdum
Geldi geçti deli sonbahar
Onun için boşverdim
Tüm bunlara değer

Onun için yaşadım 4 yıl öncedoğdum Onunla birlikte 1.5 yıl önce ayrıldığımızda gelip geçti sonbahar..O ayrılık mevsimi..Umudumu kaybedecekken okulum kapanmasına 2 hafta varken tekrar barıştık ama ben inanır  mısınız sevinemiyorum.2 hafta sonra yollarımız ayrılırsa,bir daha karşılaşamazsak,yabancılaşırsak diye soru işaretleri kafamı karıştırıyor ve içim öyle bir burkuluyor ki..insanın haykırası geliyor "Naklen Mutluluk İstiyoruz,Naklen Sevgi İstiyoruz" diye..Tüm dünya sevsin,huzurlu yaşasın..Ayrımcılık olmasın,Aile kavramı olmasın(belirtmek istediğim,aileler çocuklarına özgürlüğ versin,onlarda kendi seçimlerini diledikleri gibi,utanma duygularını hiçe sayarak yapabilsinler).

Onun için boşverdim ben bundan 4 yıl önce herşeyi..Bundan sonra da yoluma onunla devam edersem Onun için herşeyi(büyük bir açıklkla söylüyorum) boşverebilirim.Şimdi yaşadığımız her anı ileride birlke yaşayamazsak eğer "kalbimin saklısı"nda kalacak tek isim O.Başka biriyle olsam bile ölene kadar hep O'nu hatırlayacağım..Her anımda..ilk işimi elime aldığımda,kış aylrında hastalandığımda nane-limon içerken,yazları deniz kıyısında yanyana biriyle güneşlenirken,sabahları gazetemi biriyle payşaırken,bir özel davette bir başkasının vücuduna sarılıp dans ederken,yatağımda "O" diye bir başkasına "iyi geceler tatlım" derken..Kısacası her anımda O'nu hatırlıycam..Bunun olamamasına sebep ise "aile kavramı" olacak..Bilmiyorum benim için ailesi dahil herşeyini karşısına alarak yurtdışına gelir mi gelmez mi?imzasını benimle paylaşır mı veya soyadını?Sabahları bambaşka bir ülkedebambaşka bir sabah ve günein altında taze sıkılmış portakal suyunu ellerinle benim için sıkar mı?Gece yatarken elleriyle yüzümü okşar mı? ama yine de aklımda olacak..

Yine "O"nun için uyanacağım yeni bir güne..Yine "O"nun için savaşıcam bir başka ülkede..Yine "O"nun için açacak güneş ve ikimizin görebildiği ve birbirimizi görebildiğimiz şey ya güneş yada ay ve yıldızlar olacak..Yine "O"nun yürüyecem üstü ıslak çimlerin üstünde.."O"nun için gülümseyeceğim ama "O" sadece eski günlerdeki gülüşümü sevecek.."O"nun için savaşıcam yenilgiyi hiç sevmez diye ama yenilen yine ikimiz olacağız.."O"nun için yaşayıp duracağım ne sonbaharlar,ne ilkbahar gelicek geçicek camımın altından,ne yazlar ne kışlar eskiteceğim tozlu raflarımda..yine glip geçicek o sonbahar,gelip geçmeyecek biri var o da "O"..Sonra,sonra "O"nun için boşvereceğim herşeyi eskiden de boşverdiğim gibi..Boşveripte "boş aldığım" bu hayattan..Boşveripte "yarım kaldığım"..ama "O" bu boşluklar da,yarım kalmalara da değer..

Ayrı yerlerde,ayrı nefesleri alacağız..Ve yıllar geçtikten sonra bildiğimiz "ikimize dair" geçmişte ne biliyorsak o olacak.Yeni bir şy olmayacak.Ve bu saatten sonra hiç olamayacağız sevgili gibi..Ben hep içimden geçireceğim,"ben güneşe aşığım artık ve "O" da güneşe aşık olsun,ortak noktamız olsun,anlamsız virgül ve soru işareti anlamsızlıkları arasında" diye..

Ve işte "O"nun için ağladım dün,ağlıyorum bugün,ağlayacağım yarın ve her daim..Güller sararacak,solacak,kiraz mevsimi gelecek,bayramlarda çocukların sesleri olacak mahalle ortasında,sokak köşelerinde ve ben hala ağlayacağım güneşe her baktığımda..Ve yeni bi şeye daha ağlıyor olacağım yıllar sonra..Ya o sonsuz,o akıl sır ermeyen güneş bir gün mum gibi sönüp giderse diye..
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #87 : 19 Mayıs 2008 - 12:23:47 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
albümdeki en çok beğendiğim şarkılarından biri hatta telefonuma yükledim ve hergün dinliyorum.sevdiği kişinin hoşlandığı şeyleri yapıyo ama karşılığını bir gün bulma ümidiyle belki bi gün o da sever.ehh daha ne diyim
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #88 : 04 Haziran 2008 - 22:23:53 »

Çevrimdışı CahilCüvelek

• Aktif Üye
  • qwertyuıopğüişlkjhgfdsazxcvbnmöç
pek dinlemiyorum ama güzel şarkı
1234567899874563214 7852369951753247925 4548526548866210084 46

« Yanıtla #89 : 08 Ağustos 2008 - 13:10:57 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri