Gönderen Konu: Koray Candemir  (Okunma sayısı 10381 defa)

Ynt: Maskott
« Yanıtla #30 : 02 Kasım 2010 - 11:41:36 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
Yag yag yagmur Her yer camur!

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 02 Kasım 2010 - 11:41:36 »

« Yanıtla #31 : 22 Aralık 2010 - 16:46:50 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Öğle arası bitmişti, beşinci dersin ortalarındaydım. Telefonum titretti bacağımı. "Türlü yaptım, çıkışta gel..." yazmış. Biraz tedirgin, çokça sevinçli yanıtladım; "Ciddi?!" Çok netti cevabı; "Evet".

12 Aralık'ta başlayıp normalde 18 Aralık'ta noktalanan "Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası"nı son anda akıl edip okul etkinliklerinin iki haftaya sarkmasına sebep olan bünye, günden kalan iki dilimi alınmış çikolatalı keki kendi payına düşürdü. Boş gidilmezdi ne de olsa misafirliğe. Kendim yapmış olmasam da incelikten, nezaketten götürmek lazımdı gönülden ne koparsa...

Eve geldim, biraz oyalandım, evden çıkış saatimi bildirdim, mutfağa geçtim. Kekin kalanını dilimledim. Önce NiL dinlemeye başladım; "Üç yumurtayı çırptım önce, portakal dilimledim ince ince... Sana kek yaptım!" Gün gelir onu da yaparım elbet diye iç geçirerek dilimlediğim keki özenle saklama kabına yerleştirdim ve yollara düştüm.

Gece daha gençti, bir telefon geldi. "Bodrum'a da gittik beraber" kafası diyordu ki; "Kanka, seni konsere götürecektim ama kanepe düştü ayağıma!" Nasılı niyesi dillendirildikten sonra olaylar şöyle gelişti; Maskott'un Hayal Kahvesi performansına iki kişilik davetiye kazanan "kanka", bana ve henüz kimsenin bilmediği 'o'na bir güzellik etti, güzel adam Koray Candemir ve enfes Serkan Çeliköz'ü izletti.

Performans kaydetme olayını zaman zaman abarttığım olur. Konserden zevk aldırmaz zira bu aktivite. Hele vasatın üstüne çıkamayan görüntü kalitesine sahip bir mobil telefonla yapılıyorsa çekim ve müzisyen de şarkının aslına riayet etmiyorsa kasılır kalırsın, an gelir.

Neyse ki Maskott 5 dakikayı aşmadı dün gece çokça.

Kelime ishaline tutulmuşum affedin:p Mor ve Ötesi vokali Harun Tekin de Maskott izlemeye gelenler arasındaydı. Koray, Harun'u sahneye davet etti ve "Bir Derdim Var" kaydı ortaya çıktı (=

5 çayı bitiminde video nete düşmüş olur.

« Yanıtla #32 : 22 Aralık 2010 - 17:58:04 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...

« Yanıtla #33 : 12 Ocak 2011 - 21:17:35 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
F@CEBOOK;

Alıntı
Melekler Sehri Sarkisi icin klip cekildi ve 2 hafta sonra yayinlanmasi icin tum calismalar suruyor!

« Yanıtla #34 : 13 Ocak 2011 - 01:34:59 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
22 Ocakta Beyoğlu Mask ta çalacaklar.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #35 : 13 Ocak 2011 - 15:40:16 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
Yarın aksam

14 ocak cuma günü Izmir BIOS bardalar..

« Yanıtla #36 : 18 Ocak 2011 - 14:53:04 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
Tuvaldeki en güzel sesler Yüxexes’te yankılanıyor

Maskott ilk albümü Tual ve yepyeni videosuyla Yüxexes’e geliyor.Canlı canlı Maskott şarkıları, haftanın içinden bıdılar...

http://dreamtv.com.tr/haberler/3193

« Yanıtla #37 : 19 Ocak 2011 - 23:50:13 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
Son klipleri "melekler sehri" oldukca basarılı olmuş sarkı sıkıcı olsa da..

Prömiyeri yapıldı yüxexes de...

« Yanıtla #38 : 30 Ocak 2011 - 22:45:51 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Melekler Şehri'nin klibini daha şimdi izledim.
Klip klasik performans klibi olmuş,fena da sayılmaz.
Ama şarkıyı çok beğendim.Sokakta yürüken dinlesem koşasım gelir herhalde tam gazlık şarkı :)

« Yanıtla #39 : 30 Ocak 2011 - 23:59:25 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Yalnız Ben şarkısına hala klip çekmeyip, diğer vasat şarkılarını ısrarla kliplendirmelerini anlayamıyorum. Albümü dinlerken "Yalnız Ben" şarkısındaki tizleri canlı performansta yapacağını düşünmemiştim, Koray beni fazlasıyla yanıltmıştı. Kesinlikle bu şarkı klibi hak ediyor.

« Yanıtla #40 : 31 Ocak 2011 - 00:02:15 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Melekler Şehri çok seksi
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #41 : 31 Ocak 2011 - 00:47:52 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Melekler Şehri,güzel olmuş karizma duruyor fakat ilk klip 'Nadas' daha bi görkemli daha bi kaliteliydi. Albüm zayıf ama albümün en sağlam parçası olan Tuval'e klip çekilmiyor anlamış değilim.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #42 : 01 Şubat 2011 - 08:47:01 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Ben Koray'ı ve Özlem'i hep birbirlerine benzetirim. 2sinin de harika (herkesten farklı) sesleri var ve 2 si de karizma insanlar. Fakat niyeyse olmaları gereken yerden çok uzaktalar müzikal anlamda. Ki koray özlemden daha çok müzik düşünen ve yapan bi adamdır. Buna rağmen başarı grafiği diplerde son yıllarda.
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #43 : 01 Şubat 2011 - 12:06:08 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Fırat'a katılıyorum. Koray, Türkiye'de tiz seslere çıkabilen çok az erkek vokalden biri, ayrıca karakterli bir sese sahip Özlem gibi. Yani taklit edilme olasılığı çok düşük. Fakat böyle olmasına rağmen geri planla kalmayı tercih olarak görüyorum.

« Yanıtla #44 : 06 Şubat 2011 - 12:52:02 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
"Şubat ayı boyunca her çarşamba taksim'de mask bar'da çalıyoruz.:Saat 23:00'te başlıyoruz.."

KC
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/