Anket

En beğendiğiniz Emre Aydın albümü hangisi?

Afili Yalnızlık - 2006
9 (60%)
Kağıt Evler - 2010
6 (40%)

Toplam Oy Verenler: 13

Gönderen Konu: Emre Aydın  (Okunma sayısı 21486 defa)

Ynt: Emre Aydın
« Yanıtla #30 : 21 Mart 2010 - 21:34:45 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Emre Aydın'dan yeni albüm

Emre Aydın Mart ayı sonunda yeni albümünü sevenlerinin huzuruna çıkaracak.

Ünlü şarkıcı Emre Aydın yeni albümüyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ayakligazete.com’un haberine göre, Mart ayı sonunda Sony Music etiketiyle piyasaya çıkacak olan yeni albümü “Kağıt Evler”in çıkış şarkısı, “Bu yağmurlar” geçtiğimiz hafta radyolar ve digital ortam platformlarında sevenlerinden büyük ilgi gördü.

Başarlı şarkıcı söz ve müziğin kendisine ait olan bu şarkıya 20 saatlik bir çalışmayla klip çekti. Murad Küçük yönetmenliğinde çekilen klibin görüntü yönetmenliğini Robert Benevides yaptı. 16 mm film formatında Çatalca’da ormanda ve özel olarak oluşturulan platoda çekilen klipte sanatçıya 2 çocuk oyuncu eşlik etti. Oldukça farklı bir konseptte çekilen klipte -10 dereceyi bulan soğuk havanın yanı sıra kullanılan kar, şimşek ve kuru buz makineleri ve uçak motoru pervanesi Emre Aydın ve teknik ekibine oldukça zor anlar yaşattı.

http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?detay=Emre_Aydindan_yeni_album&tarih=21.03.2010&Newsid=294365&Categoryid=8

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 21 Mart 2010 - 21:34:45 »

« Yanıtla #31 : 22 Mart 2010 - 18:27:37 »

Çevrimdışı unicorn

• Deneyimli Üye
ya bu emre aydın bana çok baygın geliyor.
emre baydın desem ayıp olur mu kendisine?
bu albümünde de ağlayacaksa yandık yani.
işin kötüsü benim gibi düşünen insan oldukça az korkarım.

« Yanıtla #32 : 22 Mart 2010 - 21:10:19 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
ya bu emre aydın bana çok baygın geliyor.
emre baydın desem ayıp olur mu kendisine?
bu albümünde de ağlayacaksa yandık yani.
işin kötüsü benim gibi düşünen insan oldukça az korkarım.

Korkmana gerek yok,hatırı sayılır böyle bi düşünce yapısına sahip insanlar da var
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #33 : 23 Mart 2010 - 20:27:44 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Bu adam sonisphere a ciksa naparlar acaba :d
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #34 : 23 Mart 2010 - 22:31:23 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Brutal vokalleriyle döverler :D :D
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #35 : 28 Mart 2010 - 15:05:36 »

Çevrimdışı unicorn

• Deneyimli Üye
onları bilemem de bu baya bi korkardı. bi yere sinip ağlar ya da kaçar en iyisi.

« Yanıtla #36 : 28 Mart 2010 - 19:21:06 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Brutal vokalleriyle döverler :D :D
onları bilemem de bu baya bi korkardı. bi yere sinip ağlar ya da kaçar en iyisi.

Emre Aydın o festivaldekilerle elbette ki yarışamaz ancak şöyle bir durum var ki; değil Emre Aydın Türkiye'den kimse onlar kadar iyi olamaz, bizden sadece Hayko var bildiğim kadarıyla bakalım o ne yapacak...

Bu arada EMRE AYDIN'ın Türkiye'de yaptığı işlerle çok iyi konumda olduğunu kimse inkar edemez...

ÖDÜLLER:

İstanbul FM Ödülleri
En iyi çıkış

Blue Jean Dergisi Best of 2006 Ödülleri :
En iyi şarkı
En iyi video ( Afili Yalnızlık)
En iyi çıkış
En iyi produktör

Dream Dergisi 2006 En İyileri Ödülleri:
En iyi erkek şarkıcı
En iyi çıkış yapan sanatçı
En iyi Türkçe albüm
En iyi Türkçe şarkı
En iyi Türkçe video (Afili Yalnızlık)

Powertürk Müzik Ödülleri 
En İyi Çıkış Yapan Sanatçı

34. Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri
En iyi çıkış yapan solist

14. Altın Objektif Ödülleri 2006
Yılın En İyi Çıkış Yapan Yorumcusu

11. Istanbul FM Altın Ödüller2007
En iyi rock erkek
En iyi şarkı, beste ve söz (Gripin'le beraber Sensiz İstanbul'a Düşmanım şarkısı için)

Dream dergi 2007 En iyileri 
En İyi Erkek Sanatçı
Yılın Yerli Şarkısı: Git
Yılın Yerli Müzik Olayı : Gripin-emreaydın: Sensiz İstanbul'a Düşmanım düeti

Powertürk Müzik Ödülleri 2008
En iyi şarkı: Gripin& emreaydın: Sensiz İstanbul'a Düşmanım
En iyi düet: Gripin& emreaydın: Sensiz İstanbul'a Düşmanım

MTV Türkiye Müzik Ödülleri 2008
En İyi Türk Şarkıcı

MTV Avrupa Müzik Ödülleri 2008
Avrupanın En sevilen Sanatçısı

Blujean Magazine 2008'in En İyileri
En iyi erkek sanatçı

Hürriyet 36.Altın Kelebek Ödülleri
Müzik Özel Ödülü

KISA ZAMANDA BU KADAR ÖDÜL TOPLAMASI TESADÜF DEĞİLDİR HERALDE :D

« Yanıtla #37 : 28 Mart 2010 - 19:34:45 »

Çevrimdışı unicorn

• Deneyimli Üye
ne Türk müzik endüstrisi çarkları içinde 'evet buna oynayalım promosyona boğalım ve patlatalım' şeklinde elbirliğiyle edindirilmiş herhangi bir başarı, 
ne de zırlak kızların idolü olup da saat başı internetten kullanılan oylarla kazanılan yarışmalar beni etkilemiyor.

ama etkilenenin de kendi bileceği iştir.

herkes kendi fikrinde özgürdür.

« Yanıtla #38 : 28 Mart 2010 - 19:39:09 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Baba adam yine klip olayinda yapacagini yapmis..hepsi bir digerinden kalite.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #39 : 28 Mart 2010 - 23:19:18 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
ne Türk müzik endüstrisi çarkları içinde 'evet buna oynayalım promosyona boğalım ve patlatalım' şeklinde elbirliğiyle edindirilmiş herhangi bir başarı,  
ne de zırlak kızların idolü olup da saat başı internetten kullanılan oylarla kazanılan yarışmalar beni etkilemiyor.

ama etkilenenin de kendi bileceği iştir.

herkes kendi fikrinde özgürdür.

Yeteneği olmayan birine kimse durup duruken albüm yapıp,klip çekip,konser organizayonları yapıp destek vermez...

Şu zırtlak kızlar meselesine gelince;  :p

Bu fikrin bana çok saçma geldiğini söylemeden geçemeyeceğim; en son Burdur'da okurken konserine gitmiştim, konserde her yaştan her CİNSİYETTEN onbinlerce insan vardı ve şarkıları hepside hep bir ağızdan söylüyorlardı...Senin  dedeğin Serdar Ortaç, Murat Boz vb. sanatçılar için geçerli olmasın sakın :D

Önyargılarla değil, albüm ve konserleri hakkında bilgi alıp öyle eleşti yapsak daha bir mantıklı olur sanki

« Yanıtla #40 : 28 Mart 2010 - 23:46:05 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
emreaydın'ın Sony Music etiketiyle yayınlanan yeni albümü "KAĞIT EVLER"in çıkış şarkısı "BU YAĞMURLAR" radyolar ve dijital ortam üzerinden müzik severlerle buluştu ve buluştuktan 2 gün sonra en büyük yasal satış platformlarından birisi olan www.ttnetmuzik.com. tr'da en çok indirilen ve dinlenilen şarkı olarak bir rekora imza attı.

"BU YAĞMURLAR" Fırtına habercisi...

Söz ve bestesi emreaydın’'a ait olan "BU YAĞMURLAR" şarkısının yer aldığı yeni albümünün çıkış şarkısı için "ilk albümümden sonra geçen süre zarfında ilkinden daha iyi bir albüm yapmak için çok uğraştım ve artık son noktaya gelmeye başladık, dinleyecilerle buluşmak için gün sayıyorum" dedi.

Söz ve müziği emreaydın imzası taşıyan "BU YAĞMURLAR" yaklaşık 20 saatlik zorlu bir çalışmanın ardından kliplendirildi. Murad Küçük yönetmenliğinde çekilen klibin görüntü yönetmenliğini Robert Benevides üstlendi. 16 mm film formatında Çatalca'da ormanda ve özel olarak oluşturulan platoda çekilen klipte sanatçıya 2 çocuk oyuncu eşlik etti. Oldukça farklı bir konsepte çekilen klipte -10 dereceyi bulan soğuk havanın yanı sıra kullanılan kar, şimşek ve kuru buz makineleri ve uçak motoru pervanesi emreaydın ve teknik ekibin oldukça zor şartlar altında çalışmasına neden oldu.

http://www.sozmuzik.com/index.php?name=News&file=article&sid=1731

« Yanıtla #41 : 01 Nisan 2010 - 14:09:00 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
4x4 de şu anda..neyse ki sesi kısık  .lol.

« Yanıtla #42 : 06 Nisan 2010 - 10:24:56 »

furkiii

• Ziyaretçi
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/14323392.asp?gid=222

bu yaşta bir müzisyende olmamış,ergen modunda açıklamalar bence..

« Yanıtla #43 : 06 Nisan 2010 - 17:34:25 »

Çevrimdışı unicorn

• Deneyimli Üye
önyargıyla eleştiri falan yapmıyorum. özgür irademle emre aydın'ı beğenmeme hakkımı kullanıyorum.
ne ödül almış olduğu ne kadar hayranı olduğu beni ilgilendirmiyor. burası özgür bir platform değil mi. beğenen kadar beğenmeyen de gelir buraya fikrini yazar değil mi?
ağlak bayık ve bütün şarkıları birbirine benziyor. iç bayıyor. sevmiyorum.
bizim milletin sevdiği bir tarz bu. bu yüzden de bütün ağlayanlar türkiye'de tutar. gripin de öyle mesela. bu yüzden de prodüktörler para harcayıp promosyonla daha da pompalıyor. pahalı prodüksiyonlu klipler, vb. yürü ya kulum oluyor. sonra da her şey geometrik olarak gelişiyor ve bu kadar tuttuysa bir şey vardır deniyor...

bana Allahaşkına yurtdışı başarısı falan da demeyin. saat başı oy veren türk hayranlarının kazandırdığı ödül yurtdışı başarısı değildir. kandırmayın kendinizi of.
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2010 - 17:35:16 Gönderen: unicorn »

« Yanıtla #44 : 06 Nisan 2010 - 17:45:53 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
emreaydındinlemeyengillerden birisi de zat-ı aliniz..Röp.ı okumuşsunuzdur,herşeye kestirme cevaplar veriyor  hahaha eski sevigilisini facebookta arıyormuş falan,çok garip muhabetler dönmüş..Ayrıca unicorn un dediklerine katılıyorum,emreaydın vs. kişiler oldukça bunları destekleyenler bitmez.Altyapı olarak rock müzik ama,totalde icrahat yok..Yurtdışında da albümün iyi gittiğini bir tek kendisi biliyor nedense,hem satsa bile,avrupalılar değil de,gurbetçiler alacaktır albümünü...

Bu da,uzun yıllar şeklini bozmayarak,aynı çizgide gidecek olanlar kervanından,nasıl belli ederler kendileri ilk dakikadan da..  .music.  .öö.