Gönderen Konu: Kazım Koyuncu  (Okunma sayısı 6537 defa)

Ynt: Kazım Koyuncu
« Yanıtla #30 : 14 Mart 2006 - 23:41:52 »

Çevrimdışı sevgi

• Deneyimli Üye
  • Korkmuyorum,,Ben Buyum,,Böyleyim.....
ben onu ilk gülbeyaz dizisinde tanıdım ve çoook beğenmiştim.şarkılarını çok içten söylüyo.keşke yaşasaydı :cry1:
gidenler unutulmazz...kalanl arda fazla durmaz...

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 14 Mart 2006 - 23:41:52 »

« Yanıtla #31 : 15 Mart 2006 - 00:31:26 »

Çevrimdışı keane

• Deneyimli Üye
  • what if god was one of us
yaşaması gerekenler değil olmaması gerekenler yaşıyor işte............
Kimin, kimin bu sessiz eller
Mor halkalı yaralı gözler

« Yanıtla #32 : 15 Nisan 2006 - 16:10:04 »

Çevrimdışı rezil

• Yepyeni Üye
  • *
    • ÇayeLi
Kazım abinin ölümünden hemen sonra Kaleme alınmıştır

KOYVERDUN GİTTUN BİZİ(Kazım abiye son mektup)

Ölüm aniden gelen davetsiz misafir edasiyla çaldi kapımızı oysa daha yeni sarmaya ,kapamaya başlamıştık açık yaraları...Ölüm estiği yerde silinmez acılar bırakıp gidiyor.gerçeklerle yüzyüze getiriyor seni..sevdiğimiz bir insanin hiç yokken yere aniden gitmesi...bir daha geri dönmeyeceğini bile bile son sözleri kursağimizda bırakması..
az önce kıyametleri gördüm yağmurlar başladi gözlerimde bügün sonbaharın ilk günü...
kazım abi bu gitmeler doğru değil..söz vermiştin bize beraber yenecektik kanseri diz çöktürecektik önümüzde..söz vermiştin vedasız gitmeler olmayacakti ceplerinde..beraber türküler söyleyecektik yeşillerin verdiği cesaretle..söz vermiştin bir yayla rüzgariyla maviler büyütecektik bütün imkansızlıklara karşi...söz vermiştin kazım abi bize karadenizun tam ortasında bir takada demleyip sevinçlerimiz hamsilerle deniz kızlarıyLa hırçın dalgalarla horona duracaktik..söz vermiştin yenilmeyecektin hayat denen düzenbaza...daha 33 yaşindaydin diline dolanmamişti yaş 35 dizeleri adımların daha varmamişti ömrünün yarısına...bir yere tulum bir yanda kemençe susuyorlar yokluğuna öksüz bir cocuk gibi..
o bedeni nasıl sahiplenecek kara toprak..bir şarkida söylenen gibi olduK ^radyasyon neslindeniz biraz erken mi tükendik^şimdi ben bu türkülerikimden diliyicem kazım abii..
hayde gidelim dediğinde gelmeyeceğini bilmkemi acı olan yoksa bir daha denizde bir kararti var acaba kayıkmıdur diye sorular sormayacağinmi?
kazim abi senin derdun ciğerlerimi dağlar hiçmi düşünmedun sen sevdiklerun böle ağlar...

kazim abi yerun mekanun cennet olsun...KARADENUZ KARASUN DAHA KARArMAYASUN AYIRDUN SEVENLERİ SENDE DURAMIYASUN
                              Hüseyin Avni ÇAKMAK
BuGün günLerden isyan

« Yanıtla #33 : 13 Mayıs 2006 - 19:02:26 »

Çevrimdışı DeLi

• Yepyeni Üye
  • *
  • Gitmem GeReK Bu ŞeHiRDeN!!
    • DeLiLeRiN MeKaNı
Ben seni sevdiğimi dünyalara bildirdim kazım abi....... olmasaydı sonun böyle :(:(
Öyle bir hayat yaşıdımki cennetide gördüm cehennemide,, öyle bir aşk yaşadımki tutkuyuda gördüm pes etmeyide...

« Yanıtla #34 : 26 Mayıs 2006 - 11:26:12 »

Çevrimdışı zy'ndan

• Bizden Biri
  • Akıllı Ol Çarşı Burda!
Kazım Koyuncunun elemanlarından Harun un bu akşam beyoğlun da konseri war...
..:: OZ^Y ::..

« Yanıtla #35 : 03 Temmuz 2006 - 20:19:57 »

Çevrimdışı tetraoz

• Aktif Üye
  • teTRaoz Türkiye'yi Taşıyor
Öncelikle Kendisine Allah'tan Rahmet Yakınlarına Baş Sağlığı Ve Sabır Diliorum... Gitti Fakat Arkasında Çok Güzel Eserler Bıraktı Bunlardan Biriside Gülbeyaz Dizisinde Leman Sam'ın Seslendirdiği "Hey Gidi Karadeniz" Parçası Fakat Günlerce Aradım Bulamadım... Burdanda Duyuruyum Elinde Olan Varsa Bi Zahmet Ulaştırsın... Sözü Fazla Uzattık.. Değerli Sanatcılarımızdan Birisi İdi...
.......... Ne Desem ..... Ne Desem

« Yanıtla #36 : 04 Temmuz 2006 - 15:38:02 »

Çevrimdışı asslıı

• Üye
  • **
sadece yaptığı müzikle değil muhalif duruşuyla da binlerce kişiyi arkasından sürükleyen hastalığında bile gözleri umutla parlayan karadenuz uşağu..... erken ayrıldı aramızdan hemde çok erken

« Yanıtla #37 : 30 Temmuz 2006 - 23:32:03 »

Çevrimdışı DeLi

• Yepyeni Üye
  • *
  • Gitmem GeReK Bu ŞeHiRDeN!!
    • DeLiLeRiN MeKaNı
ah abicim bu kadar erkekn olmamalıyydı ayrılığı yanliz kodun gittin bizi beahh... Sen saglam bi DeVRiMCiYDiN ÇaBuK Devrilmek yakısmadı sana :( :(
Öyle bir hayat yaşıdımki cennetide gördüm cehennemide,, öyle bir aşk yaşadımki tutkuyuda gördüm pes etmeyide...

« Yanıtla #38 : 31 Temmuz 2006 - 08:26:11 »

Çevrimdışı y.o.k

• İl Temsilcisi
  • ANKARA TEMSİLCİSİ
ah abicim bu kadar erkekn olmamalıyydı ayrılığı yanliz kodun gittin bizi beahh... Sen saglam bi DeVRiMCiYDiN ÇaBuK Devrilmek yakısmadı sana :( :(
kazımın devrımcı tarafını vurgulayan biri çıktı sonunda..ve çok haklı..gerçekten devrimci bi ruha sahipti..bi sanatçının nasıl olması gerektiğinin en özel örneklerındendır bence kazım..
onu canlı dinlemek fırsatını kaçırdığım için hala acıyor içim..
odamın hemen girişinde onun bi posteri var..odaya her geleni önce o selamlıyo,o masum yüzüyle..herkes benı deli sanıyo böyle deyince ama onunla kurduğumuz bağın bi göstergesi bu..
istediklerini sansınlar umrumda deıl..ben onu çok özlüyorum hala..
bütün düşler siyah beyaz ;)

« Yanıtla #39 : 02 Ağustos 2006 - 01:03:17 »

Çevrimdışı BUROCK

• Üye
  • **
Vay bee... İlk ve son laz-rock grubunu kurmuş sanırım ben ilk burda duydum laz-rock...
Allâh Rahmet Eylesin

« Yanıtla #40 : 26 Ağustos 2006 - 15:06:23 »

Çevrimdışı eraser_422

• Üye
  • **
  • every time metal music !!!!!!
cok sevdiğim ve severek dinlediğim bi insandı zaten bu dunya da iiler ole çok kalmıolar
ALLAH RAHMET EYLESİN
hayattan keyif alan herkese sonsuz saygılar ve sevgiler cunku onlar sadece yasıloar

« Yanıtla #41 : 26 Ağustos 2006 - 15:12:05 »

ARGo77

• Ziyaretçi
Türk Rockına emek vermiş çok değerli bir sanatçımızdı..Allâh Rahmet Eylesin
Ben Seni Sevdiğimi yorumunu çok seviyorum...

« Yanıtla #42 : 26 Ağustos 2006 - 15:14:27 »

Çevrimdışı ben_melih

• Aktif Üye
dido dido dido
9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

« Yanıtla #43 : 26 Ağustos 2006 - 15:26:45 »

Çevrimdışı Aspirin

• Deneyimli Üye
toprağı bol olsun
www.dumanpub.com

büyüyeceğiz

« Yanıtla #44 : 31 Ağustos 2006 - 22:11:10 »

Çevrimdışı ejder

• Aktif Üye
kazım abiye gerçektn ölüm hiç yakışmadı türkiyede  her  önüne gelenin sanatçıyım demesine karşın SANATÇI nın nasıl olacağını öğreten biridir benim için  unutulmayacak şarkılara  imza attı  kazım koyuncu aramızdan erken ayrılmasına  çok üzüldüm çünkü  daaa yapıcak  ve ööğeretcek çok şeyi vardı...
öz-ünüze ii bakın