Gönderen Konu: Duman  (Okunma sayısı 43619 defa)

Ynt: Duman
« Yanıtla #345 : 23 Haziran 2007 - 13:02:47 »

ARGo77

• Ziyaretçi
duman,uzun zamandır dinlemediğim bir grup ve hatta şimdi dinlediğim bir grup ilaç gibi..bi nevi antibiyotik, daha ne diyeyim..:)

Özlem Tekin

« Yanıtla #345 : 23 Haziran 2007 - 13:02:47 »

« Yanıtla #346 : 23 Haziran 2007 - 13:39:17 »

Çevrimdışı handebalioglu@e-kolay.net

• Deneyimli Üye
duman çok ii bir grup şarkıları fln gzl dinlemekten zevk alıyorum bu grubu:))....
ŞUNU ÖĞRENDİM HAYATTA HİÇ KİMSE İÇİN AĞLAMAYA DEĞMEZMİŞ...

« Yanıtla #347 : 23 Haziran 2007 - 22:32:46 »

Çevrimdışı ceren

• Deneyimli Üye
  • özgürlüğün çürümüş cesedini gömdük
    • jerenyum başkan
dumanın hatun şarkısı  güzel de  kötü  anılarımm varr onlara ne olcak dinlerkenn he?

Bütün meyvelerin çileklerle aynı zamanda olgunlaştığını hayal eden kişi üzüm konusunda hiçbir şey bilmiyor demektir.

« Yanıtla #348 : 28 Haziran 2007 - 22:36:39 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Giderek dağı duvarı aştık
Yardan uzak aleme daldık
Aman amaaan çaresiz kaldık

Halimiz duman amaaan
Halimiz duman amaaan

Giderek kanımız zehir dolmuş
Yoldan çıkan kurda yem olmuş
Dost dediğin kalbini soymuş

Halimiz duman amaaan
Halimiz duman amaaan
Halimiz duman amaaan
      ▌▐

« Yanıtla #349 : 28 Haziran 2007 - 23:03:33 »

Çevrimdışı drown

• Cool
su dumnı bı sewemwyen benmıyım bence sarkılarıda kendılerı gıbı antıpatık tabı bı kac sarkısı harıc
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #350 : 29 Haziran 2007 - 12:00:23 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
bende sevmiyorum önceki sayfalarda bunu zaten belirttim.. hatta nefret ediyorum ama ilk albümü güzeldi sonradan işin cılkı çıktı

Köprü Altı

Hadi gel buluşalım eski köprünün altında
Kimseler görmesin
Mehtaba karşı uzanalım eski köprünün altında
Kimseler bilmesin, kimseler duymasın

Hayatı Yaşa

Hadi keyfine bak inan bana
Aldanma öbür dünyaya
Hayatı yaşa korkma
Öbür dünyayı sorma
Hayatı yaşa

Bi de yukarda yazdığım şarkı üçü klasik oldu benim için.. Duman bu albümden sonra bana göre yok oldu.. Nedense insanoğlu sonradan bozulma eğilimi yüksek..
      ▌▐

« Yanıtla #351 : 08 Temmuz 2007 - 19:23:17 »

Çevrimdışı dumancı

• Yepyeni Üye
  • *
dumanı anlayan anlıyo zaten anlayamayanlar çok şey kaybediyor dumandan nefret eden arkadaşlar kaç kere duman dinledinizde konuşuyonuz duman bnm 1 numaram duman forever madem sewmiyonuz doğru düzgün tepkiler verin hiç değilse hayranlarına yanibize saygı duyun lütfen

« Yanıtla #352 : 08 Temmuz 2007 - 20:09:25 »

furkiii

• Ziyaretçi
dumanı anlayan anlıyo zaten anlayamayanlar çok şey kaybediyor dumandan nefret eden arkadaşlar kaç kere duman dinledinizde konuşuyonuz duman bnm 1 numaram duman forever madem sewmiyonuz doğru düzgün tepkiler verin hiç değilse hayranlarına yanibize saygı duyun lütfen

çizgiyi aşan yorumlar olduğunda zaten düzenleniyo ya da siliniyo..bunları söyleyip gereksiz yere ortamı germek çok saçma,herkes sevmek zorunda değil ama zaten saygı çizgisi konusunda yeterince hassasız..bi dahaki mesajlarında sadece asıl konu hakkında yorum yaparsan sevinirim..
bu arada sanırım dumanın masstival konseri iptal edilmiş,dream tv sponsorluğunda bi bodrum konseri ve temmuz sonu ile ağustosta çeşme konserleri olacak..seven arkadaşlara duyurulur..

« Yanıtla #353 : 13 Temmuz 2007 - 12:29:59 »

Çevrimdışı seboist_cevat

• Üye
  • **
    • hayko cepkin fan sitesi
güzel bir grup

« Yanıtla #354 : 15 Temmuz 2007 - 16:49:15 »

Çevrimdışı drown

• Cool
bence sen msj ları yenıden oku ortada saygısızlık falan yok herkes dumanı sewmek zorunda dıılkı ayrıca dumanı da cok dınledım we her dınledııımde bıras daa soudum dıyebılırım zorla sewcek dıılız dımı ama
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #355 : 15 Temmuz 2007 - 17:13:56 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
dream tv sponsorluğunda bi bodrum konseri ve temmuz sonu ile ağustosta çeşme konserleri olacak..seven arkadaşlara duyurulur..

Bodrum konserine katılan arkadaşlarım dü gece sms lerle beni baya bir çatlattı :) Yakın zamanda İstanbul'da bir konser bekliyoruz ...

« Yanıtla #356 : 18 Temmuz 2007 - 13:41:04 »

furkiii

• Ziyaretçi
Bodrum konserine katılan arkadaşlarım dü gece sms lerle beni baya bir çatlattı :) Yakın zamanda İstanbul'da bir konser bekliyoruz ...

15 ağustos çarşamba akşamı sürpriz konuklarıyla beraber harbiye açıkhava tiyatrosunda olacaklar..=)

kaynak : http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HHTA4

« Yanıtla #357 : 18 Temmuz 2007 - 14:15:05 »

Çevrimdışı aysema

• Yepyeni Üye
  • *
dumanın sadece bir yada iki şarkıları güzel göbürleri de iiiiiiiiiii renç gibi

« Yanıtla #358 : 18 Temmuz 2007 - 14:30:13 »

Çevrimdışı özqee

• Yepyeni Üye
  • *
  • be yuorselff-------------özqeee
qayet ii ler bn sewiiyorum dinnemeyi :holey:
mayın tarlasında bir adam sewmişim a$k sanıptaa------<<<<<<<<<<<<< $£bn£m f£raaH

« Yanıtla #359 : 18 Temmuz 2007 - 14:50:11 »

Çevrimdışı deniz21

• Daimi Üye
yok ya iğrenç falan değil adam çok güzel sölüyor çok iyi  haksızlık etmielim  şimdi  :s
yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine