Gönderen Konu: Öztürk  (Okunma sayısı 6534 defa)

Öztürk
« : 16 Şubat 2007 - 17:13:37 »

furkiii

• Ziyaretçi

23.07.1976'da doğdu. Müzik kariyerine lise yıllarında kurduğu "Sigara" adlı müzik grubuyla başladı. Daha sonraları "Abflex" ve "Kronik" gruplarıyla çalışmalara devam etti.
Bunları, 1997 yılında Erol Köse prodüksiyondan çıkan ilk albümü "Güneş Sensiz Doğacak" izledi. Albüm çalışmasından sonra Deniz Yılmaz'la beraber beste çalışmalaraı yaptı.

Bu çalışmalardan "Dağlar Dayanmaz" adlı şarkı Demir Demirkan'ın ilk albümünde yer aldı. Yine Deniz Yılmaz'la beraber yaptıkları "Dön Bana" adlı şarkı Asrın Tuncer'in albümünde yer aldı.

Bu ortak çalışmalar eşliğinde 1997 yılında oluşturdukları güncel ve özgün soundu içeren "Vasiyet" adlı albüm için çalışmalar başladı.

Grup Elemanları

Can güngör - davul
Koray erkan-bass gitar
Can alper- gitar
Özcan karanfil-gitar

Özlem Tekin

Öztürk
« : 16 Şubat 2007 - 17:13:37 »

Ynt: Öztürk
« Yanıtla #1 : 16 Şubat 2007 - 19:46:33 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
bu öztürk hani "seni yar diye koynuma alırım kaç gel" diyen bide ibrahim tatlıses'in  şarkısını coverleyen müzisyen demi?
hani oysa severdim ben öztürk'ü ama resimdeki ona hiç benzemiyo  :s
benim bildiğim öztürk hoş biriydi  :D

burda şapka varya açmamış onu sanırım  :şok:
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2007 - 18:10:51 Gönderen: özdry »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2007 - 19:49:47 »

furkiii

• Ziyaretçi
bu öztürk hani "seni yar diye koynuma alırım kaç gel" diyen bide ibrahim tatlıses'in  şarkısını coverleyen müzisyen demi?
hani oysa severdim ben öztürk'ü
ama resimdeki ona hiç benzemiyo  :s
benim bildiğim öztürk hoş biriydi  :D

burda şapka varya açmamış onu sanırım  :şok:

evet o öztürk..o öztürk bu öztürk.. :D :D..bu foto yeni albüm sonrası çekilmiş sanırım..işte imaj değişikliği nolsun.. :D
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2007 - 09:51:11 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2007 - 21:19:25 »

Çevrimdışı çetin ceviz

• Aktif Üye
  • Ozzz..!!!Ses kezzzzz...
Ya sanki şöyle bir yazı okumuştum  Öztürk'ün Özlem Tekin'le olan düeti hakkında bir yazıydı.Ama öyle birşey yok herhalde bir bilgisi olan var mı ?
Lacivert Ne kadaR yakı$mıs bilmesede ?!
Hayat buysa beN yoquM bu yoLda..
Ü$üdüq donduK saNdık oLta oRda saP buRda!..
Bir D€qil miyiZzZ ki Herke[Ş]anslı DoqmuyoR..
Rock=)Müzikle deqil sözle aNlatıLır...

« Yanıtla #4 : 18 Şubat 2007 - 09:46:24 »

furkiii

• Ziyaretçi
Ya sanki şöyle bir yazı okumuştum  Öztürk'ün Özlem Tekin'le olan düeti hakkında bir yazıydı.Ama öyle birşey yok herhalde bir bilgisi olan var mı ?

öyle bi yazıyı ben de çok yerde okudum..hatta bi ara ismi özlemle sık anılıyodu.. :dewil :dewil

her neyse.. :D :D..sanırım öyle bişey olmadı..hiç ses çıkmadı o yazılanların üstüne..

« Yanıtla #5 : 03 Mart 2007 - 20:27:11 »

Çevrimdışı sunya

• Üye
  • **
  • açlığım ağlıyorken..
    • Tek Kurban Fan Sitesi..
Öztürk..Tamamiyle harikalar ötesi bir albümü var..İlk albümünü fazla dinlemiyorum ama 2. albümü "vasiyet"i haddinden fazla dinliyorum..Denzo var çünkü :dill artı 2. albümündeki bütün şarkılarda harkulade.."O'nun hikayesi" adlı şarkısını "Sunya'nın hikayesi" olarak değiştirdim..:dill

Vasiyet ve düşman şarkılarının kliblerin de Deniz Yımaz'a ve Hayko Çapkin'e rastlamak ve yaptıkları harkulade müzikle karşılaşmak güzel bir klip ziyafeti haline geliyor..

Bu arada Öztürk ün yeni bir albümü çıkmak üzere..Gün sayılıyor, klip çekiliyordu en son bakalım denzosuz albüm nasıl olacak, sabırsızlıkla bekliyorum..
Hatalımıyım ki.?

« Yanıtla #6 : 02 Nisan 2007 - 12:46:10 »

Çevrimdışı [SPoiLeD]

• Üye
  • **
özz turk aslinda hakettii yerde deil bnce manyak mzk yAPIOOO  ama adam tipki özzz ümüzü gibii azinlik tarafindan anlasilio sanirim bu bir yerde ii bise :D öle herkesiiin dinlemesini de istemiyrm bazi isimleri ;) bencillik mi bilmm amam olmuoo abii yA :D
kime nee !! karman corman hytmdan..ben mutluysam..bir kadeh $araP bir neFes duman bir sıcak ßakı$ bana yeteeer =) özzZZ

« Yanıtla #7 : 02 Nisan 2007 - 14:13:23 »

Çevrimdışı deep_de

• Daimi Üye
  • akıll söyle ne yaptın senelerce
aslında doğru herkesin dilinde olması o şarkıcının bizler gibi kişiler tarafından sevilmemesi değildi o sanatçıya soğumamıza ndn oluyor..burda öztürk devreye giriyor adam ii müzik yapıyor  albümünü beklioz ama ses seda yok
sadece özz için.......

« Yanıtla #8 : 11 Nisan 2007 - 16:25:53 »

Çevrimdışı [SPoiLeD]

• Üye
  • **
deep_de katıldıın icin saol ;) ayni seleri düşndüümüze  sewndm
kime nee !! karman corman hytmdan..ben mutluysam..bir kadeh $araP bir neFes duman bir sıcak ßakı$ bana yeteeer =) özzZZ

« Yanıtla #9 : 15 Nisan 2007 - 18:08:52 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
http://www.youtube.com/watch?v=r0h97UsveCA

ya süper biri Öztürk yaa nerde bu adam offff :s

klipte deniz ve haykoda var hehe
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2007 - 20:14:35 Gönderen: özdry »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #10 : 16 Kasım 2007 - 19:03:45 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
Öztürk'ün 3. Albümü, ÖZTÜRK 26 Kasım'da çıkıyor

1997 yılında, ilk albümü Güneş Sensiz Doğacak ile tanıştığımız ve Kaç Gel klibiyle akıllarda yer eden rock müzik sanatçısı Öztürk'ün beklenen albümü, ÖZTÜRK ,THE PARTNERS yapımcılığında 26 Kasım'da raflardaki yerini alıyor. Öztürk'ün 19 Kasım'dan itibaren müzik kanallarında izleme fırsatı bulacağımız Aldırma video klibi ise unutulmazlar arasına girecek bir animasyon. Yönetmenliğini Halit Aktı'nın yaptığı klibin çekimleri 2 günde, animasyonları ise en modern tekniklerle 5,5 ayda tamamlandı.

Mastering'in İngiltere'de yapılan Albümün 10. Parçası olan Ben Uyurken'de ise Öztürk, Özlem Tekin ile yaptığı düet ile dikkat çekiyor.

Öztürk, DMC tarafından dağıtılacak olan albümü ile ilk kez 05 Aralık'ta, Studio Live'da canlı olarak dinleyicilerle buluşacak.

http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HSL15
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #11 : 18 Kasım 2007 - 22:29:23 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
http://www.youtube.com/watch?v=Tha_2Xjn-zE
aldırma klibi
animasyon kısmı çok güzel olmuş
şarkıda fena değil

ÖZle düetleri harika olucak gibi geliyor

« Yanıtla #12 : 16 Aralık 2007 - 14:33:00 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
özz turk aslinda hakettii yerde deil bnce manyak mzk yAPIOOO  ama adam tipki özzz ümüzü gibii azinlik tarafindan anlasilio sanirim bu bir yerde ii bise :D öle herkesiiin dinlemesini de istemiyrm bazi isimleri ;) bencillik mi bilmm amam olmuoo abii yA :D
ben de bu kanıdayım gecen arkadasımla paylastım bu fikri bencillik değil bence insanlar ayaklarının altındaki güzellikleri ellerinin tersiyle itiyorsa bizim yapabileceğimiz birsey yok senden yanayım

bu arda ben özzlü sarkısını bulamadım:)
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #13 : 16 Aralık 2007 - 14:12:18 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ

bu arda ben özzlü sarkısını bulamadım:)
haberler bölümünde ki "öztürk ün albümünde ÖZlem Tekin" başlığına bakarsan
şarkıyı dinleyebileceğin sitenin adresini görebilirsin

« Yanıtla #14 : 16 Aralık 2007 - 14:13:25 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
öztürk hiç promosyon yapmıyo
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)