Gönderen Konu: Takıntılarımız...  (Okunma sayısı 18087 defa)

Ynt: Takıntılarımız
« Yanıtla #30 : 04 Ekim 2006 - 00:59:41 »

Çevrimdışı only_

• Üye
  • **
ben ve takıntı
ben...
takıntı... :ı-ı:
buna ben cevap veremem sanırım beni tanıyanlar daha iyi cevaplar bu soruyu...
bide şimdi bu meseleye taktım ben acaba takıntılarım takıntı denecek kadar takıntımı?
yoksa takıntı denecek kadar takıntı değilde ben takıntılıymışım gibi takmış durumdamıyım?
 :hööö:
hüznümün üzerine ağırlık koymam lazım;
vakitsiz bir göz yaşı olmasın diye,muhtelif duygularıma kas yaptırmalıyım...

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 04 Ekim 2006 - 00:59:41 »

« Yanıtla #31 : 04 Ekim 2006 - 16:43:12 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
ben yine dün bütün gece rüyamda forumda mesaj editleyip mesaj cevaplayıp durdum..biri bana yardım etsin ...  :cry1:  :cry1:  :cry1:

« Yanıtla #32 : 04 Ekim 2006 - 16:45:40 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
ben yine dün bütün gece rüyamda forumda mesaj editleyip mesaj cevaplayıp durdum..biri bana yardım etsin ...  :cry1:  :cry1:  :cry1:
bedri senin durumun benimkinden vahim kimse yardımcı olamaz hehe hehe
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #33 : 04 Ekim 2006 - 17:46:15 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
temizlik takıntım var..özelliklede okul için..
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #34 : 05 Ekim 2006 - 13:17:08 »

Çevrimdışı ben_melih

• Aktif Üye
takıntı falan kalmadı bende boşladım hepsini tek betmen var takıntı
9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

« Yanıtla #35 : 05 Ekim 2006 - 13:27:46 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
ben dün gece rüyamda tam foruma bi mesaj atmıstım ...uyandım..ve hangi başlığa attığımı hatırlamıyorum..buna da taktım..bişeyi hatırlayamadığımda sadece o şeyi düşünürüm hatırlayana kadar...
bu arada rüyalarımda da forumda gecen 3 geceydi..allah sonumu hayır etsin...

« Yanıtla #36 : 06 Ekim 2006 - 13:09:11 »

ARGo77

• Ziyaretçi
ben dün gece rüyamda tam foruma bi mesaj atmıstım ...uyandım..ve hangi başlığa attığımı hatırlamıyorum..buna da taktım..bişeyi hatırlayamadığımda sadece o şeyi düşünürüm hatırlayana kadar...
bu arada rüyalarımda da forumda gecen 3 geceydi..allah sonumu hayır etsin...
valla abi ben sana ne diyeyim şimdi sen uymuyosun aslında senin beyin hücrelerinde bilinmedik bir hasar oluşmuş(system erorr..!)..sen dün gece filan uyurmuş gibi olmuşun ama beyin pasif vucut aktif bir şekilde bilgisyarın başında foruma konu başlıklarına mesaj filan atıyorsun..yani aslında rüya olduğunu sanıyorsun ama rüya değil beyin senle kafa buluyor..buna biz tıpta ne diyoruz bişey demiyoruz çünkü böyle bişi yok varsada ben bilmiyorum neyse..abi çinliler yapıyormuş taklit,orjinalinin bire bir kopyası..yani bunların yaptığında güvenlik duvarı  mevcut..süper abi görsen, hücreler dayanıklı,sinirlerde alaşımlı maddeler kullanıyormuşlar vede 100 sene garantisi var..ayrıyetten her kafatasına uygun şekilde üretim yapıyorlarmış..

« Yanıtla #37 : 06 Ekim 2006 - 13:46:06 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
bie takıntım ve ben ondan asla kurtulamıyorum tek çarem o
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #38 : 06 Ekim 2006 - 18:07:55 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
valla abi ben sana ne diyeyim şimdi sen uymuyosun aslında senin beyin hücrelerinde bilinmedik bir hasar oluşmuş(system erorr..!)..sen dün gece filan uyurmuş gibi olmuşun ama beyin pasif vucut aktif bir şekilde bilgisyarın başında foruma konu başlıklarına mesaj filan atıyorsun..yani aslında rüya olduğunu sanıyorsun ama rüya değil beyin senle kafa buluyor..buna biz tıpta ne diyoruz bişey demiyoruz çünkü böyle bişi yok varsada ben bilmiyorum neyse..abi çinliler yapıyormuş taklit,orjinalinin bire bir kopyası..yani bunların yaptığında güvenlik duvarı  mevcut..süper abi görsen, hücreler dayanıklı,sinirlerde alaşımlı maddeler kullanıyormuşlar vede 100 sene garantisi var..ayrıyetten her kafatasına uygun şekilde üretim yapıyorlarmış..
argo var yaa..han sağlam kalmıs iki beyin hücrem vardıysa onları da senin mesajına kurban verdim..ne diyosun abi sen,vallahi argoca-türkçe  türkçe-argoca bi lugat lazım   ..işin ilgincide tğm kelimelerin anlamını bilip anlama varamamak çevirince    :ıy: :D  :nanik:

« Yanıtla #39 : 06 Ekim 2006 - 19:17:02 »

ARGo77

• Ziyaretçi
abi sende her gece rüyanda foruma yazıyonn..valla bende buna taktımm..pyro abim niye hep rüyasında foruma msj filan atıyoo diye...amacım zatianinize tebelleş olmak değildir..:D :D :D

« Yanıtla #40 : 07 Ekim 2006 - 18:04:33 »

FiRaThEaSeR

• Ziyaretçi
sac takintim var..banyoya bir girdim mi en az 30 dak cikmam istedigim  sekli vericem die.ama o 30 dklarinn sonunda hic bir zaman istedigim saci yapamamisimdir.belk i bir gun olur diyip hala deniyorum :D bi gun basaricam biliyorum :D

« Yanıtla #41 : 08 Ekim 2006 - 02:07:12 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin

argo var yaa..han sağlam kalmıs iki beyin hücrem vardıysa onları da senin mesajına kurban verdim..ne diyosun abi sen,vallahi argoca-türkçe  türkçe-argoca bi lugat lazım   ..işin ilgincide tğm kelimelerin anlamını bilip anlama varamamak çevirince    :ıy: :D  :nanik:

abi sende her gece rüyanda foruma yazıyonn..valla bende buna taktımm..pyro abim niye hep rüyasında foruma msj filan atıyoo diye...amacım zatianinize tebelleş olmak değildir..:D :D :D

bu iki adamın ( pyro ve argo kardeşlerim  :D) msjlarını okumak bana müthiş  haz verio yaf  :D :D
demek kalan iki byn hücrenide  argonun msjına feda ettin he?   hehe hehe çok ii yaaa  :D ( yaf pyro  bu gece idare et kardeşim beni kafam baya ii bu gece   :56  :sorry: ama hala yazabilom yaf   :höö:

bnm takıntım bana kalsın, :23:  ama ben çok sefiom  takıntımııı  :happy:
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #42 : 08 Ekim 2006 - 02:23:28 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
tamam tamam..zaten kendi şuursuzluğumuz içinde kayıp haldeyiz..benim kafada çok yerinde diil zaten..  cooL msn de cam de beni izleyenler bilir bu geceki halimi..aman yaw şuur dediğin nedir ki maksat gönüller bir olsun..çok lazım oldumuydu yan komsudan "bizde kalmamıs da varsa annem bi fincan şuur istiyo " diye gider alırı..oşver..bize bişey olmasın... :56  :şok:
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2006 - 02:28:56 Gönderen: pyroxevil »

« Yanıtla #43 : 08 Ekim 2006 - 05:01:00 »

Çevrimdışı LiBeRTa_BoY

• Aktif Üye
  • Aşk İçin aaaaAşk Bende Sapına Kadar Var O Ayrı
yaff benim bi takıntım var hiç bi zaman vaz geçemem gezmeyi çook seviyorum ve bu bende takıntı haline dönüştü bir gün çarşıya çıkıp kaldırımlarda yürümezsem rahatsız oluyorum çevremdeki insanlar bu durumdan baya rahatsız çook gezdiğimi söylerler ama benim elimde değil takıntı oldu artık bende napıyım pc den vaz geçiyorum kendimi gezmeye veriyorum :pala
öZzz camdan atlarım vallaha buluş bizimle
SeN oLMaDaN YaŞaM NeYe YaRaRKi CaN oLMaDaN BedeN NeYe BaĞLaRKi HeWeS DeĞiL YaRiM SeVDa BeNiMKi BiR FıRTıNa GiBi GeÇeRMi SaNDıN

« Yanıtla #44 : 09 Ekim 2006 - 03:38:37 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
sac takintim var..banyoya bir girdim mi en az 30 dak cikmam istedigim  sekli vericem die.ama o 30 dklarinn sonunda hic bir zaman istedigim saci yapamamisimdir.belk i bir gun olur diyip hala deniyorum :D bi gun basaricam biliyorum :D
ana sayfaya anket açalımmı..fıratın saçları nasıl olsun diye   :56

benim rüyamda foruma mesaj
atma takıntım geçti..çünkü uyumayıp gercekten mesaj atma kararı aldım...yaw 4 saat sonra işe gitccem biri beni bayıltsın.. :cry1:
benim en çok takıntım kendimle ilgili galiba..narsistim bi hayli..şu avatardaki resmim hem cep telefonunda hem bilgisayarda duvar kagıdı..saatlerce kendime bakıp bakıp çok begeniyorum kendimi.. :s  :s  cooL bi de başkaları beğense   :cry1:  :cry1:
evde kaldım..bu da pınarla ortak takıntımız  :nanik:(bence de sevgili ikon hiç komik diil -hııhh)  :s  :dill
deliriyomuyum ikonlarla konusmaya başladım bu gece... :şok:(ben de şoktayım şok ikonu) bakın bunla da konustum...
« Son Düzenleme: 09 Ekim 2006 - 03:43:26 Gönderen: pyroxevil »