Anket

RockA'nın "Ölürüm Sana" yorumuna kaç puan?

5/5
2 (28.6%)
4/5
1 (14.3%)
3/5
1 (14.3%)
2/5
1 (14.3%)
1/5
1 (14.3%)
0/5
1 (14.3%)

Toplam Oy Verenler: 7

Gönderen Konu: Tarkan  (Okunma sayısı 38167 defa)

Ynt: Tarkan
« Yanıtla #240 : 10 Nisan 2007 - 23:00:05 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
hazirandaki şarkıları , tarzı , motifleri çok merak ediyorum.
zatene albümü dinlemeden alacağım.  güzel bir şey olacağı kesin.
SANAT SANAT İÇİNDİR.

Özlem Tekin

« Yanıtla #240 : 10 Nisan 2007 - 23:00:05 »

« Yanıtla #241 : 11 Nisan 2007 - 14:34:31 »

Çevrimdışı Scorpioness

• Yepyeni Üye
  • *
kim ne derse desin Tarkanın yeri her zaman ayrı olacak bunu herkes biliyor ve bence de böyle bir stara sahip oldugumuz için çok mutlu olmalıyız hele onun fan i olmak daha bir ayrıcalıktır yaşamayan bilemez o yüzden ilk sayfadan itibaren yazılanlara cevap vermek istemiyorum ve Tarkanla ilgilenmeyenleri suçlayamam ayrıca Özlem Tekinde bence son derece harika bir star farklılığı ortada zaten elimden geldigince onu takip etmeye çalışırım albümlerini de kaçırmam bu güzel site ve foruma ayrıca Tarkan bölümü açtıgınız için teşekkür ederim eger burda gerçek Tarkan fanları varsa onlara da elimizden geldigince yeni haberleri eklemeye çalışacagız son olarak Tarkan Anlatılmaz Yaşanır diyorum ve sizi bu güzelligi yaşamaya davet ediyorum gerisi size kalmış...Sevgiler

« Yanıtla #242 : 11 Nisan 2007 - 14:46:25 »

Çevrimdışı caglar

• Deneyimli Üye
unutmamalı...

« Yanıtla #243 : 11 Nisan 2007 - 15:29:54 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
kisisel muabbet çerçevesindeki mesajlar silinmistir... lütfen özel mesaj yoluyla halledelim aramızdaki meseleri...

konuya devam..
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #244 : 05 Mayıs 2007 - 13:36:53 »

Çevrimdışı gulyabaniyim_ben

• Deneyimli Üye
  • Manyaqqqq.......

Tarkan'a sahnede taciz      

POPSTAR Tarkan, dün gece IC Green Palace Otel'deki konserinde çoğunluğunu Rusların oluşturduğu hayranlarını coşturdu. Konserin ortasında güvenliği aşıp sahneye çıkmayı başaran bir genç kız dudaklarından öpmek isteyince Tarkan, “O dudakların bir sahibi var'' dedi.
      IC Oteller Zinciri, Rus Bayramı nedeniyle Kundu'daki IC Green Palace Otel'de Tarkan konseri düzenledi. Popstar Tarkan, saat 22.30'da sahneye çıktı. Otelin kumsalında hazırlanan özel alandaki platformda konser veren Tarkan'ı çoğunluğunu Rus turistlerin oluşturduğu 5 bin hayranı izledi. Şarkıları ve danslarıyla hayranlarını büyüleyen megastar, konserinden ortasında tacize uğradı.
      Güvenlikçilerin elinden sıyrılıp koşarak sahneye çıkan 18 yaşlarındaki bir genç kız, “Seni seviyorum Tarkan'' diye bağırdıktan sonra Tarkan'ın üzerine atladı. Bacaklarını beline, kollarını da boynuna dolayan genç kız, popstarı dudaklarından öpmek istedi. Buna izin vermeyen ve bir taraftan da şarkı söyleyen Tarkan, “Dur kız, yapma'' dedi. Parçanın bitiminde güçlükle sakinleştirdiği kızı platformdan indiren Tarkan, “Herkesin gözü önünde tacize uğradım. Az kalsın namus gidiyordu. O dudakların bir sahibi var, değil mi?'' diye konuştu. Hayranların alkışı üzerine Tarkan, “Hepinizi seviyorum'' diye bağırdı.
      Konser sırasında Tarkan, parça aralarındaki konuşmalarını Türkçe, İngilizce ve Rusça olarak 3 dilde yaptı. Basın mensuplarının görüntü alınmasına izin verilmeyen konser, 2 saat sürdü.
      Tarkan, havai fişek gösterisi altında konserini tamamladı.

http://www.milliyet.com.tr/2007/05/05/son/sonyas01.asp
kalpleri kırarak değil, kazanarak hükmetmek isterim...
                                                                         M.Kemal ATATÜRK

« Yanıtla #245 : 09 Eylül 2007 - 00:43:09 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
Tarkan, iki hafta önce Açıkhava Tiyatrosu'nda Sibel Can'la çıktığı konser öncesi gazetecilerin sorusu üzerine, "Tarkan sanatçı değil şarkıcı" diyen İbrahim Tatlıses'e, ismini anmadan yanıt verdi: "Vız gelir tırıs gider."

Yeni albümünün çıkış tarihini sürekli erteleyen Tarkan, "Dönüşüm muhteşem olacak" dedi. Albümü için titiz davrandığını söyleyen Tarkan, "Bu yaz araya seçimler girdiği için erteledik. Sonra bayram dedik. Fakat hangi bayram olacağı belli değil" diye konuştu.

Sibel Can'a verdiği "Çakmak Çakmak" adlı şarkıyı yeni albümü için sakladığını söyleyen Tarkan, "Sibel'e alttan vokal yaptım. O şarkı aslında benim albümümde olacaktı. Ama artık düşünmüyorum. Çünkü o, Sibel'in parçası oldu. Sibel'i televizyonda seyrederken gayet ahlaklı ve hanımefendi biri olduğunu gördüm. O yüzden şarkımı ona verdiğim için içim çok rahat" dedi.

Tarkan, en son Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konser öncesi gazetecilere, "Tarkan sanatçı değil şarkıcı" diyen İbrahim Tatlıses ve kendisini eleştiren diğer sanatçılarla ilgili olarak da "Bu biraz bizim milletimizde, yapımızda var. Dedikoduyu ve taş atmayı seviyoruz. Keşke öyle olmasa. Kendimi savunmayarak bunlardan kurtuluyorum. Hiç kaale almıyorum. Hoşgörülü davranıyorum. Ben kendimi biliyorum. O yüzden isteyen istediğini söylesin. Vız geliyor tırıs gidiyor" diye konuştu.
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #246 : 24 Eylül 2007 - 17:46:55 »

furkiii

• Ziyaretçi
bugünkü hürriyet-kelebekte yer alan haber şu şekilde..:

Tarkan’ın geçtiğimiz yaz çıkması beklenen albümü nihayet bayramda çıkıyor. İki hafta önce sevgilisi Bilge Öztürk’le Londra’ya gitmeden önce havaalanında gazetecilerin sorusu üzerine, "Çok yakında yeni albümüm çıkacak. Çok güzel, beklemeye değecek" diyen ünlü şarkıcının, bayramda çıkacak albümünün çıkış şarkısı ise Sezen Aksu imzalı. Aksu, "Biraz Nezaket" adlı şarkısında 30’lu yaşlarını sürenlere sesleniyor.

İŞTE O ŞARKI

Orta yaşlar yakın artık
Belirdi tek tük beyazlar
Ne çok zaman harcamışım meğer
Şimdi ne koparırsam kár
Dünya işleri beklesin
Dinlensin biraz telaşlar
Kaçırmadan trenleri
Küsüp bizi terk etmeden aşklar...
Fazlasında gözüm yok hiç
Dünya malı en nihayet
Ne ağır kayıplar verdik lakin
Kopmadı ya kıyamet

« Yanıtla #247 : 29 Ekim 2007 - 19:13:38 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Tarkan, Eurovision'a katılsın kampanyası

İnternetin yeni gözdesi Facebook'ta "Tarkan Eurovision 2008'e katılsın" kampanyası başlatıldı.

Kampanyaya anında 24 kişi üye oldu ve ünlü şarkıcının Eurovision'a katılması gerektiğini savundu. Üye olanlar, Sertab Erener'in 2003'te "Everyway That I Can" adlı parçasıyla birinciliği almasından sonra tüm Türkiye'nin büyük sevinç yaşadığını belirterek, şöyle yazdı: "Eurovision 2008'e Türkiye adına Tarkan'ın katılmasını istiyoruz. İngilizce albümüyle istediği başarıya ulaşamayan Tarkan sevsek de sevmesek de yurtdışında en çok tanınan şarkıcımız." Bu arada Tarkan'ın, gelen tekliflerin hiçbirini kabul etmediği belirtiliyor.

Sabah Gazetesi
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #248 : 25 Aralık 2007 - 19:45:47 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
İmajını yenileyen, kısacık kestirdiği saçları ve takım elbisesiyle, ünlü fotoğraf sanatçısı Tamer Yılmaz'ın objektifine bugüne kadar görmeye alışık olmadığımız haliyle poz veren ve bu pozları albüm kapağını süsleyen Tarkan'ın 4 yıl aradan sonra çıkardığı "Metamorfoz" adlı albümü, bugün çıktı. Dönüşüm anlamına gelen "Metamorfoz" albümüyle birlikte müzik anlayışını tamamen değiştiren Tarkan'ın yeni çalışmasında 10 yeni şarkı var. Bu şarkılardan yedisinin bestesi Tarkan’a ait. İki şarkı Ozan Çolakoğlu-Tarkan ortak çalışması. Bir şarkının bestesi ise Çolakoğlu'na ait. Prodüktörlüğünü Tarkan ve Ozan Çolakoğlu'nun üstlendiği albüm DMC etiketiyle çıktı. Albümün çıkış şarkısı ise "Vay Anam Vay" adlı bir Tarkan bestesi. Tarkan, ilk klibini de Kıvanç Barıönü yönetmenliğinde bu şarkıya çekti.

İŞTE ÇIKIŞ ŞARKISI
Vay Anam Vay
Sorma
Derdin dedir diye sorma
Gel gör, halimi görde anla
Azar azar içim
Yanar durur o biçim
Öl dese ölürüm onun için
Çok seviyorum hem de çok
Tam kalbime geldi ok
Delisiyim o canına yandığımın
Vurgunuyum haberi yok
Vay Anam Vay halime!
Vay Anam Vay!
Dişi eli yakar içi beni
Dile kolay
Söndü havam fiyakam
Menziline gireli
Şimdi sabahı zor ediyorum geceleri
Azar azar içim
Yanar durdur o biçim
Öl dese ölürüm onun için
Çok seviyorum hem de çok
Tam kalbime geldi ok
Delisiyim o canına yandığımın
Vurgunuyum haberi yok
Yok derdime çare yok
Tam kalbime geldi ok
Kölesiyim o canına yandığımın
Vurgunuyum, haberi yok
Vay Anam Vay Halime!
Vay Anam Vay!

SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #249 : 25 Aralık 2007 - 22:10:08 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
tarkanın imaj iyi olmuş yaaa:D
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #250 : 25 Aralık 2007 - 23:01:08 »

Çevrimdışı _meLankOLiA_

• Aktif Üye
  • _haLimiz duMan_
bu adamı ömrüm boyunca((18 yıl)) sewemedim.. sevebileceimide sanmıom...ne biliiim hiç çekici gelmio sesi müzigi.. dansı :P
Gel asirlardan uzanda tut ellerimi simsicak
Yoksa bendeki çocukta böyle çaresiz kalacak...

« Yanıtla #251 : 25 Aralık 2007 - 23:20:55 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Ben bugün dinledim çıkış şarkısının bi kısmını pek hoşuma gitmedi gerçi şaşırmadım buna :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #252 : 26 Aralık 2007 - 00:33:44 »

Çevrimdışı öcü

• Daimi Üye
  • vamos bien
yeni  imajı için adını hatılayamadım bi yıldıza benzetmeye çalışmış gibi haberleri gördüm cvp hakkı doğan tarkan ne der bilmem ama birilerine benzeme çabasını genelde yeni birilerinin yaptığını biliyorum iyide adam biçok yerde bilinen  bi tip  :D cooL
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2007 - 00:36:17 Gönderen: öcü »
vamos bien

« Yanıtla #253 : 26 Aralık 2007 - 12:03:10 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
ben pek beğenemedim çıkış şarkısını
hoş sadece bi kere dinledim ama...

albümdeki diğer şarkıların isimlerine baktımda
"hop hop","pare pare"...