Gönderen Konu: Özlem Tekin'e Eleştirileriniz  (Okunma sayısı 16073 defa)

Ynt: Özlem Tekin'e Eleştirileriniz
« Yanıtla #45 : 10 Eylül 2006 - 22:52:59 »

mehhmet

• Ziyaretçi
özlem 'e iletilir  ona eleştiri yok  o ne yapsa yakışıyor .  o yaşamda  kendini oynuyor , diğerleri gibi başkalarını oynamıyor.
neden abi özlem allah kulu deyilmi ki oda elestirlir sonuncta insan yani

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 10 Eylül 2006 - 22:52:59 »

« Yanıtla #46 : 10 Eylül 2006 - 23:22:51 »

mehhmet

• Ziyaretçi
evet eleştirilir nie eleştirilmesinki :hı: enteresan bi durum.öz ü severim hayranıyım ama bu onun eleştrilemez olduu yada onda hoşlanmadıım yönlerinin olmadıını göstermez.
sigara içio fenerli
uzak kalıo bizden eleştriorum buluşma istioruz ama cvp gelmedi üzülüorum ve bunuda eleştriorum.ahada eleştirdim :D
+1903 mel özlem fenerlimi bak bu beni  uzdu şimdi nerden duydum yaw :s :s :s keske takım tutmasaydı

« Yanıtla #47 : 10 Eylül 2006 - 23:27:16 »

Çevrimdışı daydream

• Üye
  • **
Bu siteye gelsin bizlerle paylaşımımlarını dile getirsin konser vermesede olur hatta sigara bile içbilir ama yereki bu sitede bizlerle olsunn!!...

« Yanıtla #48 : 10 Eylül 2006 - 23:45:15 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!
evet eleştirilir nie eleştirilmesinki :hı: enteresan bi durum.öz ü severim hayranıyım ama bu onun eleştrilemez olduu yada onda hoşlanmadıım yönlerinin olmadıını göstermez.
sigara içio fenerli
uzak kalıo bizden eleştriorum buluşma istioruz ama cvp gelmedi üzülüorum ve bunuda eleştriorum.ahada eleştirdim :D

katılıyorum ayrıca eleştirmek demek sadece yerden yere vurmak demek de değil:D

bknz: yapıcı eleştri (Kimileri varlığına inanmasa da...) hehe
10...     9...     8...     7...     6...     5...     4...     3...     2...     1...     0...    BOO!! :çiçeeK:    :dans:    :yeehu     

« Yanıtla #49 : 11 Eylül 2006 - 13:41:56 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
+1903 mel özlem fenerlimi bak bu beni  uzdu şimdi nerden duydum yaw :s :s :s keske takım tutmasaydı

+1966  ben özlemi kocaelisporlu hayal ediodum yaw.inanmıştım bak  :cry1: :cry1: :cry1:

bu arada herkes eleştirilir şu eleştirilemez die bişi olmaz yane...

« Yanıtla #50 : 14 Eylül 2006 - 19:07:14 »

Çevrimdışı serox

• Özcü
  • Soyunuk Yürek
sigara içio fenerli

+1988 nie yaw istediğimi eleştiririm. Ayrıca eleştiri yerden yere vurmak değildir.
özlem harika bir albüm yapmıştır... al sana bir eleştiri
özlem bizimlen buluşmuyo bu yüzden ona kızyom... al sana başak bir eleşrtiri daha. :D
Shame! You Are Not To Blame!

« Yanıtla #51 : 14 Eylül 2006 - 19:09:20 »

Çevrimdışı deepdream

• Aktif Üye
sigara içio fenerli

:cry1:  :cry1:  :ühüh nayır nolamaz   ozz fenerlı olamaz....ama duuuuurrr olabılır bende dıom ozlem nıe avrupaya acılmıo  :D  :D   :D  :D  :D ay buna cok guldum e fenerlıyse avrupaya acılamaz  :şok:  :D  :D  :D  :D  :D  :alkıs: yalanmı ?
Forum kurallarını okuyunuz
ben okudum ve hala okuyorum !!!
sadece olanlara anlam weremıyorum...

« Yanıtla #52 : 14 Eylül 2006 - 19:54:03 »

ARGo77

• Ziyaretçi
özlem tekin ablamı eleştirmek gerekirse bi kerem(aslısız..!! zuhahahaha) ses yok abi bağrıyo çığrıyo kendini yırtıyor..şarkılarında,duygu namına hiçbirşey mevcut değil..ne futboldan anlıyor,ne siyasetten..2 birada kafayı buluyor..beslediği köpeğinin markasını bilmiyor..yolda çapraz yürüyo..hapşururken ağzını kapamıyor..aynı şeyi esnerkende yapıyor..voleybol oynarken topa vuramıyor..yemek yapmasını bilmez ütü yapmasını bilmez sonrada yar bana varmadı benimle olmadı diye şarkılar filan okuyor..yazı yazarken kalemi düzgün tutamıyor..imza atmasını bilmiyor..ingilizce yi türkçeden daha iyi biliyor..Christophe r Lambert'i MetallicA nın solisti sanıyo..doğayı sevmiyo antitema diye bir dernek oluşturmuş...bağlamayı electro gitar niyetine çalmaya çalışıyor..vejeteryan...kendi kendine konuşuyor..uyur gezer..deepdream'i kedisi zannediyo..:D :D :D tabi böyle bir varsayım oluşturursak..:D :D :D belkide saydıklarımdan bir kaçı mevcuttur her nekadarda eleştiri yapmaya çalışsamda en sahtesinden....:D :D saygılar özz'ün sahne performansı süper ama kişisel hayatını bilmiyorum..çünkü onula yaşamıyorum.. bu yüzdende yorum yok... :D

« Yanıtla #53 : 16 Eylül 2006 - 12:41:24 »

Çevrimdışı be_nan

• Deneyimli Üye
  • 4ever_öz_
ünilerde konser veriyo ama ussga gelmiyo bu isteye gelmiyo bak bi de fenerliymiş bi de cok az görünüyo tvlerde yani medya maymunu olsun demiyorum yaptııgı işlerle görünsün istiyorum:)
Uyandığımda yer gök siyah<br />Uyandığımda duvarlar kan<br />Ruhumda ağır bir günah <br />Vahşet dolu yüzler yine berbat bir sabah

« Yanıtla #54 : 17 Eylül 2006 - 16:42:01 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ben sadece albümlerindeki tüm şarkıların ona ait olmasını istiorum, başkalrından şarkı almasın ( ozz elemanlarıda  dahil) ..
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #55 : 17 Eylül 2006 - 17:33:09 »

Çevrimdışı nickSİZ

• Üye
  • **
  • Dostlar unutulmaz...
Kocaeliye bir gelse keşke ama gelmiyo. En son laubali albümünün tanıtımı kapsamında gelmişti. Çok güzledi yaf. İstanbul'a gidiyorum hep konserleri için.
www.ozlemtekin.biz ... tıkla ve hayatını yaşa...

TEKİNİSTLİĞİN TEK MERKEZİ

http://s10.bitefight.net/c.php?uid=9973

« Yanıtla #56 : 17 Eylül 2006 - 18:13:06 »

Çevrimdışı faso19

• Aktif Üye
  • YaLNıZıM YaPaYaLNıZ...
    • olmaz mıııı....?????
abi saçını kızıla boyasın artık olmuyo böyle...
İLAHİ AZRAİL SEN ADAMI ÖLDÜRÜRSÜN....

« Yanıtla #57 : 21 Eylül 2006 - 22:28:24 »

Çevrimdışı atlantis152

• Üye
  • **
özlem önümüzdeki kıyamet gelmeden  yapmayı istediklerimin başında seninle sohbet etmek var...dostum olmanı o kadar istiyorumki..
özlemtekin=gizemli tutku

« Yanıtla #58 : 07 Ekim 2006 - 19:13:24 »

ARGo77

• Ziyaretçi
SENİ SEVİYORUM ÖZLEMİM

Hakaret mi ediyorsun iltifat mı..........:D :D yani sen ona sevgisiz mi diyorsun senin bu lafındaki kastın nedir..Yani özlem tekin hayranlarını sevmiyor mu sen ona seni seviyorum deyipte hatırlatma yapıyorsun..çık dışarı..:D :D resmen özlemin kişisel hayatına parmak atıyorsun ruhsuz mu diyorsun,sevgiden mahrum kalmış mı demek yoksa amacın...:D :D neyse şaka bir yana eleştiri hakkında yorumm yapmak senin elinde olan bişi ister eleştirirsin ister seni seviyorum deyipte iltifat edebilirsin..:D

« Yanıtla #59 : 07 Ekim 2006 - 20:39:22 »

FiRaThEaSeR

• Ziyaretçi
yaw argo kiz cagiz daa ilk msjini atmis..ne bu siddet ,bu celal..korkutmayini z yeni arkadaslarimizi..se n sev nazz arkadasim..bakma argoya :D