Gönderen Konu: itiraf ediyorum :)  (Okunma sayısı 3511 defa)

itiraf ediyorum :)
« : 01 Eylül 2013 - 19:15:34 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Bu konu başlığında kendiniz hakkında istediğiniz her şeyi itiraf edebilirsiniz.. Yalan yanlış mizahi değeri yüksek şekilde itirafların olması daha çok ilgi çeker diye umut ediyorum. Yalanda olsa hayal gücünüzün yarattığı şekilde itiraf edebilirsiniz.. misal; "itiraf ediyorum, ben eskiden süpermendim uçabiliyordum" gibi.. Bu konu başlığına benzer başka bir konu başlığı varsa siz moderatörler eskisini bi zahmet silin :) İlk itiraf benden gelsin.. :))

hmm ne desem, itiraf ediyorum; sevgilimi kızdırmayı çok seviyorum..  :))

Özlem Tekin

itiraf ediyorum :)
« : 01 Eylül 2013 - 19:15:34 »

Ynt: itiraf ediyorum :)
« Yanıtla #1 : 01 Eylül 2013 - 20:17:58 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
İtiraf ediyorum: Parayla seks yaptım!
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2013 - 22:45:53 »

ARGo_

• Ziyaretçi
o nasıl itiraftır Hyper Sonic arkadaşım :)) şimdi benim anlamadığım husus parayı rulo yapıp mı gördün icraatını puhaha neyse irdelemeyelim..

« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2013 - 23:17:34 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
yok lennn ne itirafı..ergenimsi haller bunlar..
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2013 - 00:31:34 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
bence bu sayfaları görmüştür özlem site hakkında ileri geri konuşmuştu ya!!!

« Yanıtla #5 : 04 Eylül 2013 - 08:36:28 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
o nasıl itiraftır Hyper Sonic arkadaşım :)) şimdi benim anlamadığım husus parayı rulo yapıp mı gördün icraatını puhaha neyse irdelemeyelim..

O da ilginçmiş. İtiraf konusunda pek yaratıcı değilim, çünkü itiraf edilecek bir şeyim yok gibi. Bu yazdığım da zamanında itiraf.com diye bir site vardı, kullanıcının teki de aynı böyle yazmıştı. Tabi o zamanlar 12-13 yaşlarındayım. Çok ilginç gelmişti.

leyla, bence senin ünlem dolu cümlelerini görüp yazmıştır o yazdıklarını!!!!!!!!111111birbirbir

« Yanıtla #6 : 04 Eylül 2013 - 22:29:21 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
hadsiz!!!

« Yanıtla #7 : 05 Eylül 2013 - 09:12:12 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
hadsiz!!!

:D Bayılıyorum sana ve ifadelerine! :D

« Yanıtla #8 : 05 Eylül 2013 - 13:41:37 »

« Yanıtla #9 : 13 Kasım 2013 - 20:29:58 »

ARGo_

• Ziyaretçi
1 asil 1 yedek olmak üzere toplam 2 kişi.. :))

« Yanıtla #10 : 13 Kasım 2013 - 21:49:27 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
BULUTUT SAPIKLARI :)

itiraf ediyorum,
Bolu'da okurken gecenin 11'nde canımız çiğ köfte çekti aş ererler gibi :) çıktık dışarı soluğu bir çiğ köftecide bulduk. Daha sonra çiğ köfteleri midelere götürdükten sonra camisi olan bir sokak var merdivenlerinden aşağı indik .arkadası bekliyoruz tam o sırada biz 3 kafadar bulututlarımızdan fotograf gönderirken birbirimize tam o sırada kapatacağım tanımadığım bulutut lullanıcısından bir dosya talebi alıyorum ama durmadan gönderiyor ben iptal ettikçe kapatmaya çalısırken . Neyse bulututumu kapattım bu sefer de diğer arkadaşlara dadandı sapık herif durmadan bulututlarımıza dosya gönderiyor bulutut sapığımız da oldu.Bize dosya gönderenler gördük başladık topuklamaya merdivenleri 3'er 5'er cıkmaya başladık tazı gibi koşuyoruz.izimizi kaybettirmek için ''çıtırlent'' simit sarayının ucuz ve kaliteli öğrenci mekanı sabaha kadar acık bir yerdir. soluğu orda aldık .Neyse ki izimizi kaybettirdik kurtulduk bulutut sapıklarından  ogün bugündür biz 3 kafadar bir daha canımız ne çekerse çeksin geç saatte dışarı cıkmamaya karar verdik.
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #11 : 13 Kasım 2013 - 23:13:23 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
hahah cok malcaymıs serpil... ben küçükken yumurtaları sulu boyayla rengarek boyayıp balkondan geçen arabaların üstüne atıyodum..mal...madem atacan niye bide boyamayla uğraşıyon..
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #12 : 13 Kasım 2013 - 23:53:45 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
hahah cok malcaymıs serpil... ben küçükken yumurtaları sulu boyayla rengarek boyayıp balkondan geçen arabaların üstüne atıyodum..mal...madem atacan niye bide boyamayla uğraşıyon..

seninki daha cok mallıkmış :D
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #13 : 14 Kasım 2013 - 00:00:15 »

« Yanıtla #14 : 10 Ocak 2014 - 01:02:52 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Pederin şarap zulasını patlattım.. Aziz peder beni kutsasın amen.. :))))