Gönderen Konu: 222/ Eskişehir Konseri  (Okunma sayısı 4902 defa)

Çevrimdışı ozlemTekinnn

• İl Temsilcisi
  • ESKİŞEHİR TEMSİLCİSİ
sende hareket et belki ozman görürsün hıhaaaa

ya tamam özlemin konser süperdirde bence fotolar çok kötü hep hareket ederken çekmişssiniz:(kötü çıkmış özlem
başımı ellerimin arasına alarak,ürkek,korkak ve yavaşça geçiyorum aranızdan..dilimde Tori Amos'dan bi hayat..sırf şu düşünemeyişlerinize inat!!üzgünüm aynı zamanda olmaktan,iyi niyetimi paylaşmaktan..tuhaf!!!

Özlem Tekin

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
ben çekim yapmasını bilirim hareket etsede güzel çekerim yetenek bu zorlamay gelmes ama bak bizim bi ortak noktamız var öz cüyüz demi bence tartışmak gereksiz ben düşüncemi söledim sadece
saygılar

Lütfen kişisel mesajlarınızı forumlara taşımayınız..
Forum kuralları no:1 --> http://www.ozlemtekin.biz/forum/index.php?topic=407.0       L.H.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2006 - 18:54:39 Gönderen: LittleHercules »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

Çevrimdışı ozlemTekinnn

• İl Temsilcisi
  • ESKİŞEHİR TEMSİLCİSİ
aferin.

ben çekim yapmasını bilirim hareket etsede güzel çekerim yetenek bu zorlamay gelmes ama bak bizim bi ortak noktamız var öz cüyüz demi bence tartışmak gereksiz ben düşüncemi söledim sadece
saygılar
başımı ellerimin arasına alarak,ürkek,korkak ve yavaşça geçiyorum aranızdan..dilimde Tori Amos'dan bi hayat..sırf şu düşünemeyişlerinize inat!!üzgünüm aynı zamanda olmaktan,iyi niyetimi paylaşmaktan..tuhaf!!!

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
son fotoları görmemiştim..güselmiş :OK
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2006 - 18:20:57 Gönderen: özdry »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

Çevrimdışı murock

• Yepyeni Üye
  • *
fotolar süper walla o güne geri gittim konserdeydim yine sanki helal olsun bende de acayip güzel fotolar var ama vermem onlar bana özel ben ve ÖZLEM... ÖZLEM seni seviyoruuuuummmmm HABERİN OLSUN YANİ...

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
bütün üyelerimize bir dip nottur...

herkesin sitede eleştiri yapma hakkı ve düşündüüğünü söyleme hakkı vardır
(forum kuralları çerçevesinde)
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

Çevrimdışı değmez

• Deneyimli Üye
bence müthiş çıkmış herzamanki gibi özz hertürlü süper ellerinize sağlık arkadaşlar...
HaYAt AdLı BeLgEsElDe SüRüNgEn RoLünDeYim

Çevrimdışı murateren

• Yepyeni Üye
  • *
fotolar icin saolun.. konser cok güzeldi cok eğlendim ama kısa surdu yaa...
şebnem 1
özlem 2

Çevrimdışı psycad

• Yepyeni Üye
  • *
  • bein'as u,feelin'like in
yaa  mürok demek ööle..paylaşım nedir bilmez insan senii..ayıp walla..turşusunu mu kurcan kıs fotoların aaa
brain damage

Çevrimdışı bjorkk

• Yepyeni Üye
  • *
özdry!! darısı başına inş.hareketsiz olduu bi anı yakalayıp fotosunu çekersin hepimiz doya doya bakarızz ehuehe

ablaaa!!!!
özlemle fotolarını gördüm acaip kıskandım bide sana çk içerlendim gelmem için hiç ısrar etmedin tabi yol paramı sen wericektin ya ondan dimi:))))
bide şu hareketli çekilmiş fotolardan bende istiomm ehuehe
                                                                                         kardeşinden sefgilerr
                                                                                                         bjorkk:)))

lutfen ard arda mesaj yollamayınız...düzaenle butonunu kullanınız...kullanılmaya kulanılmaya paslanacak o buton orda.. :D
« Son Düzenleme: 29 Mart 2006 - 15:13:32 Gönderen: Q_ZEN »

Çevrimdışı serox

• Özcü
  • Soyunuk Yürek
özdry  saygı  çerçevisindeki  açıklamaların güsel...
Sen gerçek  bir tekinistsin. Bundan eminim.
Saygılar ve sevgiler.
Shame! You Are Not To Blame!

Çevrimdışı ozlemTekinnn

• İl Temsilcisi
  • ESKİŞEHİR TEMSİLCİSİ
arkadaşlar!!ve başta kardeşim ''bjorkk'' olmak üzere..

özdry!! ile aramızda herhangi bi gerilme vs.bişii yoktur.taraf seçme olayına girmeyin!!özdry!! fikirlerini belirtti.bence yersizdi.bi tekinist olarak gördüklerine sevinmesi yeterdi..ki nitekim sonradan da öyle yazmış.önemli olan fotoğraflar!!ve tüm tkinistlerin yan yana olması..bu sitenin amacı çerçevesinde yürütelim arkadaşlığımızı.

saygılar..

ve konu ''fotoğraflar''..buyrunuz bakınız..forumu gereksiz kullanmayınız.

hepiiimiiiz kardeşiiizz ;)) sadece bjorkk diil yane benim kardeşim :PpPp
« Son Düzenleme: 28 Mart 2006 - 14:44:21 Gönderen: ozlemTekinnn »

Çevrimdışı akrep1213

• Yepyeni Üye
  • *
  • bu benım yasama sebeblerımden bırı
fotolar   son  derece muhteşem olmus   :alkıs:

ama  o onlar  ÖZLEM in mukemmellıgınden  kaynaklan mış     :D :D

d i a b l o    R u a h    H a   K o d e s

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
kesinlikle arkadaşıma katılıyorum bencede bulduğumuz her özlem fotosunu değerlendirmeliyiz, benimki sadece bi yorumdu.çok da önemli deel yanii.bence bu konserlerde tripot falan kurup öle çekim yapmak lazım. ank'da yapcas inşallaaa:)
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
arkadaşlar konserlerde kimsenin fotograf çekme zorunluluğu yoktur. arkadaşlarımız bizler için fedakarlık edip fotograf çekmişler.. herkes profesyonel fotografçı olmak zorunda değildir.. o yüzden emek gösteren herkese teşekkür edelim değil mi?  :wink:
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!