Gönderen Konu: Nostaljik Haberler  (Okunma sayısı 30993 defa)

Ynt: Nostaljik Haberler
« Yanıtla #150 : 09 Haziran 2010 - 08:34:05 »

Özlem Tekin

« Yanıtla #150 : 09 Haziran 2010 - 08:34:05 »

« Yanıtla #151 : 08 Temmuz 2010 - 17:33:11 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
“Biri metal severse ömür boyu dinler”
Özlem Tekin (Müzisyen)
-Metal müzik az ama ülkemizde bir sürü genç rock grubu son dönemde başarılı işler yaptı. Metalin ve rock’ın yaşla başla alakası yoktur. Medya daha ziyade popüler kültürle ilgilendiği için metal ve rock bugüne kadar geri planda kalmış olabilir ama günümüzde çok ilgi var.
Biri bir rock ya da metal albümünü severse ömür
boyu dinler.

http://www.milliyet.com.tr/Pazar/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&ArticleID=1258779&Date=04.07.2010&Kategori=pazar&b=Heavy%20metal%20meger%20h%C3%A2l%C3%A2%20gencmis
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #152 : 08 Temmuz 2010 - 20:36:46 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
ooo iyimiş
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #153 : 10 Temmuz 2010 - 23:13:00 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

İŞTE ÖZLEM TEKİN İLE KENAN DOĞULU'NUN VOKALİSTİ CEM ÖCAL AŞKININ KANITI FOTOĞRAF...

Rock müziğin kraliçesi Özlem Tekin ile Kenan Doğulu'nun vokalisti Cem Öcal aşkı görüntülendi. İzmit'te askerlik yapan Cem Öcal ile Özlem Tekin, gazetecilere yakalanmamak ve aşklarını gözlerden uzak yaşamak için özel bir çaba harcıyordu. Uzun süre bunu başaran ikili, önceki gün Bebek'teki Lulu's Bar'dan çıkarken objektife yakalandı.

Özlem Tekin, bu ay sonunda İzmir, Ankara ve Antalya'yı kapsayan bir konser turnesine çıkıyor. Bugüne kadar hiçbir sevgilisini konserlerine veya turnesine götürmeyen Özlem, bu turneye büyük aşkı Cem'le birlikte çıkıyor. Özlem, "Benim dinleyicim ve hayranım popçuları sevmez. İnşallah konserde hayranlarım 'Popçu sevgili istemeyiz. Cem dışarı' diye bağırmazlar" diyor. Bakalım, Özlem'in korktuğu şey başına gelecek mi?

« Yanıtla #154 : 19 Temmuz 2010 - 15:27:34 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
işte yine hey gidi günler denilecek bir başlık :D
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2010 - 15:28:12 Gönderen: tekinist_mhmt »
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #155 : 15 Ağustos 2010 - 17:58:38 »

furkiii

• Ziyaretçi
çok eski sayılmazlar ama belki resimleri tanıdık gelmeyebilir..bu birincisi..:

TEKİRDAĞ NKÜ DE ÖZLEM TEKİN FIRTINASI ESTİ

Namık Kemal Üniversitesi 3.Bahar Şenliği kapsamında ilk gün Özlem Tekin ve Badem grubu sahne aldı.Oldukça kalabalık bir izleyici kitlesine seslenen Özlem Tekin ve Badem Grubu üyeleri yoğun ilgiden memnun oldu.Üniversite öğrencilerinin yanı sıra bir çok vatandaşında izlediği konserde sanatçılar yeni ve eski şarkılarını seslendirdi.

http://haberler.kanal59.com.tr/haber-oku-2169-tekirdag-nku-de-ozlem-tekin-firtinasi-esti.html

bu da ikincisi..:

Özlem Tekin rüzgarı esti

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi'nin düzenlediği 3'ncü bahar şenlikleri kapsamında rock müziğin sevilen sanatçıları Özlem Tekin ve Badem konser verdi.

Namık Kemal Üniversitesi'nin Değirmenaltı yerleşkesindeki konsere yüzlerce öğrenci katıldı. Öğrenciler kampus girişinde üzerleri aranarak içeri alındı. Konser alanını dolduran öğrenciler önce Badem'in söylediği şarkılar ile eğlenirken daha sonra sahneye çıkan Özlem Tekin, sempatik tavırları ile dikkat çekti. Tekirdağ'da olmaktan dolayı oldukça mutlu olduğunu ifade eden Tekin, "Biz böyle coşkulu seyirci gördüğümüzde daha bir zevkle çalıyor, söylüyoruz. Bu gece çok eğleneceksiniz" dedi.

Ardından Badem ile Özlem Tekin yaklaşık 2 saat süren konser boyunca söyledikleri şarkılar ile üniversiteli gençleri coşturdu. Namık Kemal Üniversitesi'nde bu yıl 3 gün sürecek olan Bahar Şenlikleri bugün düzenlenecek çeşitli konser ve eğlence programları ile devam edecek.

http://www.kenthaber.com/marmara/tekirdag/Haber/Genel/Normal/ozlem-tekin-ruzgari-esti/b5890ed4-4f25-4b7c-939a-50b7f6b45c81

« Yanıtla #156 : 17 Ağustos 2010 - 00:05:23 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri

İŞTE ÖZLEM TEKİN İLE KENAN DOĞULU'NUN VOKALİSTİ CEM ÖCAL AŞKININ KANITI FOTOĞRAF...

Rock müziğin kraliçesi Özlem Tekin ile Kenan Doğulu'nun vokalisti Cem Öcal aşkı görüntülendi. İzmit'te askerlik yapan Cem Öcal ile Özlem Tekin, gazetecilere yakalanmamak ve aşklarını gözlerden uzak yaşamak için özel bir çaba harcıyordu. Uzun süre bunu başaran ikili, önceki gün Bebek'teki Lulu's Bar'dan çıkarken objektife yakalandı.

Özlem Tekin, bu ay sonunda İzmir, Ankara ve Antalya'yı kapsayan bir konser turnesine çıkıyor. Bugüne kadar hiçbir sevgilisini konserlerine veya turnesine götürmeyen Özlem, bu turneye büyük aşkı Cem'le birlikte çıkıyor. Özlem, "Benim dinleyicim ve hayranım popçuları sevmez. İnşallah konserde hayranlarım 'Popçu sevgili istemeyiz. Cem dışarı' diye bağırmazlar" diyor. Bakalım, Özlem'in korktuğu şey başına gelecek mi?

okudukça son cümlede kopuyorum ya ahaha :D

Özlem Tekin rüzgarı esti

ah o rüzgar yeniden  esse esse ....

« Yanıtla #157 : 03 Aralık 2010 - 13:26:18 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Milliyet Gazete Arşivine bir göz atın derim kesinlikle. Dün gece tesadüfi bir şekilde bakındım ve kendimi alamadım. Özlem le ilgili hiç görmediğiniz fotoğraflar,gazete küpürleri,Şebnem Ferah - Özlem Tekin kapışması haberleri, Katıldığı televizyon programları, konserlerin haberlerini her şeyi bulabilirsiniz. Mesela örnek vermek gerekirse özlem 1996 yılında bir gençlik dizisinde oynamak üzere bir ekiple anlaşmış acaba oynadı mı ? 1998 yılında Teoman'la birlikte 'rock opera' tarzı bir müzikalde başrol oynamak üzere bir sürü haber çıkmış haklarında acaba onda oynadı mı?  Yine bir başka oyunculuk haberi de başrolünü Pınar Altuğ  un paylaştığı bir diziye ait.1998 yılında çekilen dizinin haberi için özlemin kesinlikle oynadığı konuşuluyor. Yani gözlerden kaçan çok şeyler var. Bir bakının derim . Yalnız bakınmak için 5 Dakikanızı Üyelik için ayırmanız gerekiyor. Sonrasında doyumsuz dakikalar sürpriz haberler ... :D
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #158 : 03 Aralık 2010 - 20:11:22 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Milliyet Gazete Arşivine bir göz atın derim kesinlikle. Dün gece tesadüfi bir şekilde bakındım ve kendimi alamadım. Özlem le ilgili hiç görmediğiniz fotoğraflar,gazete küpürleri,Şebnem Ferah - Özlem Tekin kapışması haberleri, Katıldığı televizyon programları, konserlerin haberlerini her şeyi bulabilirsiniz. Mesela örnek vermek gerekirse özlem 1996 yılında bir gençlik dizisinde oynamak üzere bir ekiple anlaşmış acaba oynadı mı ? 1998 yılında Teoman'la birlikte 'rock opera' tarzı bir müzikalde başrol oynamak üzere bir sürü haber çıkmış haklarında acaba onda oynadı mı?  Yine bir başka oyunculuk haberi de başrolünü Pınar Altuğ  un paylaştığı bir diziye ait.1998 yılında çekilen dizinin haberi için özlemin kesinlikle oynadığı konuşuluyor. Yani gözlerden kaçan çok şeyler var. Bir bakının derim . Yalnız bakınmak için 5 Dakikanızı Üyelik için ayırmanız gerekiyor. Sonrasında doyumsuz dakikalar sürpriz haberler ... :D

Gerçekten hazine bulmuş gibi oldum süpersin!!!  :D

« Yanıtla #159 : 03 Aralık 2010 - 22:15:59 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
teytey sağol çok iyi oldu bu
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #160 : 03 Aralık 2010 - 23:18:08 »

« Yanıtla #161 : 03 Aralık 2010 - 23:49:41 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
neler yazıyo bu arşivde bi zamanlar özlem tekinle ogün sanlısoy aşk yaşamış şoka girdim bide hakan pekerle olan tartışmaını bilmiyodum çok iyi oldu bu arşiv :)
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #162 : 04 Aralık 2010 - 00:09:28 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
neler yazıyo bu arşivde bi zamanlar özlem tekinle ogün sanlısoy aşk yaşamış şoka girdim bide hakan pekerle olan tartışmaını bilmiyodum çok iyi oldu bu arşiv :)

Evet Ogün'e bende şaşırdım.

« Yanıtla #163 : 04 Aralık 2010 - 00:15:23 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Aktivasyon problemi yaşadığından arşivi karıştıramayan sorunlu benim ! =}

Şimdi sinir katsayımda bi yüklenme var, daha sonra tekrar uğraşırım.. 
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #164 : 04 Aralık 2010 - 12:19:40 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
niye tartışmış hakan pekerle
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)