Gönderen Konu: maroon  (Okunma sayısı 697 defa)

maroon
« : 23 Ekim 2006 - 15:55:20 »

Çevrimdışı ben_melih

• Aktif Üye
işte arkadaşlar süper bir gurupdaha sondönemlerde ilgimi çeken ilgimi çektigi kadarda harika bir gurup olna (maroon)
MAROON 5'TAN YENİ ALBÜM
''Songs About Jane'' albümüyle büyük bir çıkış yakalayan Maroon 5, ikinci albüm çalışmalarına başladı. Grup üyeleri, albümlerinin bol konuklu albümlerden biri olmasını istemediklerini belirtiyor.

MAROON 5 

Grup adına konuşan frontman Adam Levine, Maroon 5 olarak ikinci albümlerinin çalışmalarına başladıklarını açıkladı.

Grup olarak albümlerinin bol konuklu albümlerden biri olmasını istemediklerini belirten Levine, "Songs About Jane" albümünün elde ettiği başarının ardından gelen ikinci albümlerinde bu başarının tesadüf olmadığını kanıtlayacaklarını söylüyor.
9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

Özlem Tekin

maroon
« : 23 Ekim 2006 - 15:55:20 »

Ynt: maroon
« Yanıtla #1 : 23 Ekim 2006 - 18:33:36 »

Çevrimdışı CarteR

• Deneyimli Üye
    • http://www.turkclans.com
ya evet bende beğeniyle dinliyorum -this love- adlı slow parçalarına bayılıyorum...  :alkıs:
bANA hAvA atMk içN kéNdini kAsMa damaRındaKi kaNıN biLe bAnA hAStA..;)

« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2007 - 11:43:31 »

Çevrimdışı ben_melih

• Aktif Üye
yeni cd si mükembel birde turne haberleri var önümüzdeki ay başlıycakmış
9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

« Yanıtla #3 : 29 Nisan 2007 - 10:21:13 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
Maroon 5'ın hikâyesinin, günümüzdeki grupların yüzde 80'inden bir farkı yok aslında. Lise yıllarında tanışıp garaj müziği yapmaya başlayan arkadaşların, Los Angeles'ta kurdukları grupları Kara's Flowers'ın çok iş yapmaması üzerine, adlarını Maroon 5 olarak değiştirerek yoluna devam etmesi ve başarıya ulaşması çok şaşırtıcı bir durum değil. Ama ikinci denemeleri sonucunda ortaya çıkan Songs About Jane adlı ilk albümleri, onları diğer gruplardan ayıran bir faktör olarak görülebilir. Zira listelerden inmeyen şarkılar, ulaştıkları satış rakamı ve aldıkları ödüller her gruba kısmet olacak cinsten değil. Haziran 2002'de piyasaya çıkardıkları albümdeki şarkılar hayatımıza öyle bir girdi ki, 2007'ye gelmemize rağmen Maroon 5 hayranları gıkını bile çıkarmadan yeni albümü bekledi. Los Angeles'taki ev stüdyolarında kaydettikleri yeni albümleri It Won't Be Soon Before Long'u piyasaya sürecek olmanın heyecanını yaşayan grubun, yaptıkları röportajlarda biraz sertleşen mizaçları da gözlerden kaçmıyor. Görünüşe göre 'poster boy'luktan sert abi imajına terfi etmeyi uygun gören grup üyeleri ilk albümlerinde çıkan 'aşk şarkılarının unutulmaz grubu' imajını yerle bir etmek için uğraşıyor. Her fırsatta daha sert ritimler içeren bir albüm yaptıklarını belirten grubun ele başı Adam Levine da, en güvendikleri şarkı Wake Up Call'u anlatırken, önceki hitleri This Love'ın daha karanlık versiyonu demeyi görev biliyor. Grup, ilk albümlerine nazaran agresif ve yüksek tempolu bir albümle karşımıza çıkacak. Kendisine yapılan 2000'li yılların seks sembolü yüklemesini de kesinlikle kabul etmeyen Levine, yine de "İlk albüm sadece bir kadın için yazılan şarkıları içeriyordu, yeni albümde ise daha sonra beraber olduğum kadınların hepsinden birer iz var," diyerek özellikle karşı cinsin ilgisini çekmeyi ihmal etmiyor. Bu kadar çıkıntı duruma rağmen albümden alınan ilk single Makes Me Wonder, bilindik Maroon 5 şarkılarından farklı bir yönde olsa da hiç de sert değil. Dinlediğiniz zaman içinizin açılacağının garantisini veriyorum. Bu kadar sene bekletip boş bir albüm yapmalarını kimse beklemezdi sanırım.
Tesadüflerle başlar her şey.