Gönderen Konu: Green Day  (Okunma sayısı 4347 defa)

Ynt: Green Day
« Yanıtla #15 : 13 Nisan 2006 - 16:19:47 »

Çevrimdışı zy'ndan

• Bizden Biri
  • Akıllı Ol Çarşı Burda!
bu konu bayaa derinlerde kalmıştı da su yüzüne ckarayım dedim :D
oldukça hiperaktifler :D
..:: OZ^Y ::..

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 13 Nisan 2006 - 16:19:47 »

« Yanıtla #16 : 16 Nisan 2006 - 20:12:15 »

Çevrimdışı esra_avril

• Deneyimli Üye
  • Çok üzdüm.....Çok sevdim...
Çok güsel şarkıları var seviyorum özellikle wake me up when september ends şarkıssı çok hoş
   dinemenizi tafsiye ederim ..... :D
Kalk yatağını boz arkana bakma<br />                                   Koş yollara vur şansını zorla <br />Gir kuralını koy kendine oyna<br />                                   Sor hedefini vur kimseyi takma[/f

« Yanıtla #17 : 22 Mayıs 2006 - 08:29:12 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Grammy ödüllerini topladılar bu sene yatıyolar cepten yiyolar yani hehe :D :D Ne demişler hazıra dağ dayanmaz :dill

Şaka biyana albümün hakkıydı o ödüller güzel albüm Allah için Live 8 performanslarıda güzeldi ( Berlindeydi sanırım ) Sonuç olarak güzel grup iyi grup şirin grup :dill hehe
      ▌▐

« Yanıtla #18 : 24 Mayıs 2006 - 15:00:22 »

Çevrimdışı MarMan

• Deneyimli Üye
  • !!! AzgıN ŞeytaN & GelGit Tanrısı !!!
2005 yılında bullet in the bible isimli bir dvd çıkardılar dvd nin içeriğinde  ingilterede verdikleri konser grup elemalarıyla ayrı ayrı röportajlar ve konser önceleri yaptıkları geyikler mevcut bence mutlaka izleyin süperler muhteşemler
:} Düş Ağrısı {:

« Yanıtla #19 : 29 Mayıs 2006 - 22:32:38 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
yaptıkları müzii sevmesemde lıve8 te izlemiştim bende ( ee berlindeydimde o sıralar :dill hehe hehe) çok ii gazlıolar milleti bea  ( bence bu grubun bukadar sevilmesinin sebebplerinden biride ( bayanlar için sölüorum) :D
o solistin tipi) :D
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #20 : 30 Mayıs 2006 - 23:57:01 »

Çevrimdışı MarMan

• Deneyimli Üye
ooo sen bi o dediğim dvd yi izle kızlar nsl çıldırıyolar bi de ordan gör adam resmen sahnede mast... yapıyor ki ben bile bayılıyorum adama :dill yani o kadar çekicilik var adamda kızlara hak vermek lazım  :wink:

« Yanıtla #21 : 31 Mayıs 2006 - 00:26:44 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
yaf marman dostum hayatımda ilk defa seni görüorum sahnede mast yapan bi erkeee hasta olan yapma baba bööle şeyler deme ayıp falan oluo  hehe hehe :wink:

yok yaf ben almıım, zaten grubun yaptıı tarz bikere hiç sevmediim bitarz,  ama demekki başarılıki bayaca bi ödül alıolarmış, hoş usa lıların ödül anlayışıda ayrı bi tartışma konusuya herneyse heç girmeyelim o konuya :D
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #22 : 31 Mayıs 2006 - 00:28:41 »

Çevrimdışı MarMan

• Deneyimli Üye
ama ööle yapanı görseydin sen de hasta olurdun  :dill :dill tey tey tey tey

« Yanıtla #23 : 31 Mayıs 2006 - 00:48:28 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ama ööle yapanı görseydin sen de hasta olurdun  :dill :dill tey tey tey tey

abi görmeye gerek yok yaf burda söz konusu olan  tip deil bence bi erkekten bahsedioruz marman ım erkek yaa erkek , bi erkein neine hasta olıım yaf , hani avril falan desen sahnede mast yapan anlarım :D
( hatta hemen gider dvd sini blem alırımda hehe hehe) biadamın sahnede mast yapması heralde hasta olucam en son şey hatta en son bile deil  imkansız bişey  hehe hehe hehe

off yaa marman kopardın beni gece gece kardeş hehe hehe
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #24 : 31 Mayıs 2006 - 00:53:24 »

Çevrimdışı MarMan

• Deneyimli Üye
neyse sonuç itibariyle vokale ve gruba hastayım ben deli gibi dinlemekten vazgeçmeyecem eğer bu sene rockn coke a gelirlerse de kaçırmamak için özenle savaş verecem  :duyuru:

« Yanıtla #25 : 20 Temmuz 2006 - 23:38:21 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Rolling stone dergisinde stüdyo'da olan sanatçılardan bahsedilmiş... Ve Green day'in de şarkılarını kaydettiği belirtilmiş, küçük bir köşede... hehe Şarkılarının 'Dookie' veya 'Nimrod' gibi olması umuluyor. Yani bu demek oluyoki iyi bişeyler bekleniyor :D "Dookie" albümü en iyi albümüydü bana göre "American idiot" aldığı ödüllerden sonra hakkını yemiyelim :dill Sevindirici bi haber oldu stüdyoda oldukları haberi uzun süren sessizliğin ardından... hehe
      ▌▐

« Yanıtla #26 : 10 Eylül 2006 - 23:38:21 »

Çevrimdışı _mrw_

• Üye
  • **
greendayi çok sewiyorum çok eylenceli bi rock grubu wake me up when september ends, boulevard of broken dreams, nobody likes u çok güzel şarkılar  :yeehu
_kİR gÖsTerMeYen RenKLeRİnİz SiZiN oLSuN_

« Yanıtla #27 : 08 Ekim 2006 - 01:27:22 »

Çevrimdışı sk8er_boi

• Üye
  • **
  • >>>www.mdworld.8m.net<<<
    • mdworld
çok iyi bi grup favori şarkım broken dreams

« Yanıtla #28 : 15 Aralık 2006 - 17:07:59 »

Çevrimdışı e.d.a

• Özcü
  • sebepsiz ve sonuçsuz,denek hayatım!!
şu ana kadar dinlediğim bütün şarkılalarını beğendim çok başarılar grubuda çok sewiorum ama bazılarının sırf solistin tipi için gruba hayran olmasına bende uyus oluom
bak bu tren devrilir,bağırır bu raylar
o sahte o kart düzene....

« Yanıtla #29 : 15 Aralık 2006 - 23:09:20 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
:D :D

Allah için karizma çocuktur "Billie joe"  öhöm öhöm dişlerimide bu şahsın dişlerine benzetirler hehe iyi olduğundan değil çarpıklığından  :cry1: Körü körüne grubu sevmek olmaz tabiki... ama grubun sevgisi, fanlarının yarısına yakını "Billie" hayranlığından geliyo evet
      ▌▐