Gönderen Konu: Tanışma  (Okunma sayısı 95604 defa)

Ynt: Tanışma
« Yanıtla #480 : 04 Haziran 2006 - 10:21:03 »

R_V_N

• Ziyaretçi
sen hala alışamadın mı foruma  .. napıon bakayım heee  :şişt:  :şişt:  :şişt:  :şişt:  :şişt:   çabuk ocaklara taş taşımaya .. bu forum öle kolay yürümüo  :dill  :dill  :dill

Özlem Tekin

« Yanıtla #480 : 04 Haziran 2006 - 10:21:03 »

« Yanıtla #481 : 04 Haziran 2006 - 10:23:23 »

Çevrimdışı melosh

• Deneyimli Üye
  • 'tatlı cadı'
sen hala alışamadın mı foruma  .. napıon bakayım heee  :şişt:  :şişt:  :şişt:  :şişt:  :şişt:   çabuk ocaklara taş taşımaya .. bu forum öle kolay yürümüo  :dill  :dill  :dill

ne anlamda alışamadım yanlış bişiymi?yapıorum :ı-ı: :ı-ı: =(
bi biskrem versem  :pışık: :pışık:

« Yanıtla #482 : 04 Haziran 2006 - 10:25:16 »

R_V_N

• Ziyaretçi
bak özrü kabahatinden büyük   :şişt:  :şişt:  :şişt:     ( şaka yapıom yawww  süpersin dewam çok yaz hepsine yaz .. bütün konulara yazı yaz yazmaktan parmakarın morarsın emi :D    ) ya benimde canım sıkılıo yarın sınavım varda uğraşacak bişeler arıom  :dill  :dill  :dill  :dill   

« Yanıtla #483 : 04 Haziran 2006 - 10:28:41 »

Çevrimdışı melosh

• Deneyimli Üye
  • 'tatlı cadı'
bak özrü kabahatinden büyük   :şişt:  :şişt:  :şişt:     ( şaka yapıom yawww  süpersin dewam çok yaz hepsine yaz .. bütün konulara yazı yaz yazmaktan parmakarın morarsın emi :D    ) ya benimde canım sıkılıo yarın sınavım varda uğraşacak bişeler arıom  :dill  :dill  :dill  :dill  

hıııı :happy: falla bir anda üzüldümm =( falla yok öle fazla yazmam ben, canın sıkılıyosa eğer tam uğraşcak adamı bulmuşun :wink: ben çok ii uğraşırım :wink: :dill

« Yanıtla #484 : 04 Haziran 2006 - 10:31:13 »

R_V_N

• Ziyaretçi
hıııı :happy: falla bir anda üzüldümm =( falla yok öle fazla yazmam ben, canın sıkılıyosa eğer tam uğraşcak adamı bulmuşun :wink: ben çok ii uğraşırım :wink: :dill
öylemi  erkeksen bir üstteki kullanıcıya gel . düelloya dawet ediom seni ....  bak sabahın köründe ii varsın he ...benden başka delilerde varmış pazar sabahı bu satte makina başnda ( kızmaman dileğimle :/  )

« Yanıtla #485 : 04 Haziran 2006 - 10:33:58 »

Çevrimdışı melosh

• Deneyimli Üye
  • 'tatlı cadı'
öylemi  erkeksen bir üstteki kullanıcıya gel . düelloya dawet ediom seni ....  bak sabahın köründe ii varsın he ...benden başka delilerde varmış pazar sabahı bu satte makina başnda ( kızmaman dileğimle :/  )

falla erkek diilim jnm, sen erkeksin galiba :wink: bide ben kızmadım kızmamda :wink: sadece üzülmüştüm :cry1:

« Yanıtla #486 : 04 Haziran 2006 - 10:37:40 »

R_V_N

• Ziyaretçi
bak kız olduğun için kaçma .. bu bi neden olamaz .. bag görüonuz hahahah gel buraya .... ayrıca ben takılıodum ya üzülme yaw .. bak ağlama bende ağlarm :ühüh  :ühüh
bak hiç kızmaman çok ii ben sınava kadar seninle uğraşayım  eueheehueh . korkma sınava  az kaldı  ( 30 saat kadar )   
ammannnnnnnn  benim yazdığım çoğu yazı gibi bunlarda silinecek ( nedense benim yazılar silinio nys hiç bir zaman yılmıyacam  durduramazsınız beni :D :D )

« Yanıtla #487 : 04 Haziran 2006 - 10:39:03 »

mehhmet

• Ziyaretçi
pardon meloş ben valla devrimim arkadsi saniyodum seni neyse sizde arkafdas oolun yalanci cikarmayin beni :mickey:

« Yanıtla #488 : 04 Haziran 2006 - 10:40:26 »

Çevrimdışı melosh

• Deneyimli Üye
  • 'tatlı cadı'
bak kız olduğun için kaçma .. bu bi neden olamaz .. bag görüonuz hahahah gel buraya .... ayrıca ben takılıodum ya üzülme yaw .. bak ağlama bende ağlarm :ühüh  :ühüh
bak hiç kızmaman çok ii ben sınava kadar seninle uğraşayım  eueheehueh . korkma sınava  az kaldı  ( 30 saat kadar )   
ammannnnnnnn  benim yazdığım çoğu yazı gibi bunlarda silinecek ( nedense benim yazılar silinio nys hiç bir zaman yılmıyacam  durduramazsınız beni :D :D )

bende onu sölicektim işte :wink: konuşmak için kız yada erkek olması benim için bişeyi değiştirmez :D yeterki konu olsun :D

« Yanıtla #489 : 04 Haziran 2006 - 17:18:19 »

Çevrimdışı darkaven

• Üye
  • **
  • MSN: cnr@k.ro
sirona132 beni tanıştırmayacakmısın arkadaşlarınla? :D
Üzülmeye değmez...

« Yanıtla #490 : 04 Haziran 2006 - 17:21:29 »

mehhmet

• Ziyaretçi
walla yeni geldiysen hpoşgeldin  az sonra bir mod gelir kurallari gösterir sana:) umarim seversin siteyi sitemizde elini kolu sağlamak ve duvarlara yazi yazmak yasaktir :dill saat 23.30 sonra muziyin sesini de acmak yasaktir :dill

« Yanıtla #491 : 04 Haziran 2006 - 17:23:51 »

Çevrimdışı darkaven

• Üye
  • **
  • MSN: cnr@k.ro
yok ben aşağı yukarı 1 senedir burdayım da tanışmak yeni nasip oldu :D :D :D Kuralları senden çok daha iyi biliyorum emin olabilirsin arkadşaım :D :D Yediğim banın haddi hesabı yok :D :D sirona132 iyi tanır beni...
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2006 - 17:26:58 Gönderen: darkaven »
Üzülmeye değmez...

« Yanıtla #492 : 04 Haziran 2006 - 17:30:38 »

mehhmet

• Ziyaretçi
hadiya ginemi pot kırdım la bune hep pot kırıyom neyse aramizda kalsinda sirona132 o kim peki o yeni uyemi:)

« Yanıtla #493 : 04 Haziran 2006 - 17:39:32 »

Çevrimdışı notneedapprovaL

• Üye
  • **
slm millet ben de yeni sayılırım burda 1-2 ay fln olduu
bu hayat benm benMSE eER kimse karIŞMazsa yaŞAMAya DEeerr!!!!

« Yanıtla #494 : 04 Haziran 2006 - 17:40:14 »

mehhmet

• Ziyaretçi
hoş geldin kardes  umarim beyenmişsindir buralari