Gönderen Konu: Tanışma  (Okunma sayısı 95604 defa)

Ynt: Tanışma
« Yanıtla #660 : 06 Ağustos 2006 - 23:39:36 »

Çevrimdışı bu aşk fazla sana

• Aktif Üye
  • ѕσ мυ¢н ƒσя му нαρρу єη∂ιηg
evet oleyim :dewil    bn bayadır(gerci cok da olmadı ama)siteye üyeyim ztn ama fazla msj yazmıorm arada eserse işte...
yaLnızLIğa eLbet aLışır bedenim. . yaLnızLıkLa beLkide başa çıkabiLirim. . çok zor geLse biLe yaşar öğrenirim. .    sensizLik benim canımı acıTan. . .

Özlem Tekin

« Yanıtla #660 : 06 Ağustos 2006 - 23:39:36 »

« Yanıtla #661 : 06 Ağustos 2006 - 23:44:11 »

mehhmet

• Ziyaretçi
evet oleyim :dewil    bn bayadır(gerci cok da olmadı ama)siteye üyeyim ztn ama fazla msj yazmıorm arada eserse işte...
bana göre yenisin orda yeni uye yaziyo :D :D siteye isininca cok yazacaksinbundan eminim

« Yanıtla #662 : 06 Ağustos 2006 - 23:47:10 »

Çevrimdışı bu aşk fazla sana

• Aktif Üye
  • ѕσ мυ¢н ƒσя му нαρρу єη∂ιηg
sdece sana dgl eminim yenı yazısını herkes gordugu ıcın herkese göre oleymdır  hehe   
yaLnızLIğa eLbet aLışır bedenim. . yaLnızLıkLa beLkide başa çıkabiLirim. . çok zor geLse biLe yaşar öğrenirim. .    sensizLik benim canımı acıTan. . .

« Yanıtla #663 : 07 Ağustos 2006 - 00:03:35 »

Çevrimdışı mavia

• Yepyeni Üye
  • *
bende deldı geçersıszın arkadaşıyım,sızlerı çok sevdım daha görmedeın,resımlerınız ve ada vıdonuz ile yetınıyorum

« Yanıtla #664 : 07 Ağustos 2006 - 00:06:03 »

mehhmet

• Ziyaretçi
bende deldı geçersıszın arkadaşıyım,sızlerı çok sevdım daha görmedeın,resımlerınız ve ada vıdonuz ile yetınıyorum
az kaldi buluşmada tanişcaz umarim sitede kalici olursun :D :D siteyi seversin cok sicak kanli arkadslar varmiş birde ortimin arkadasisin ozman torpillisin bakem :D :D

« Yanıtla #665 : 07 Ağustos 2006 - 00:33:24 »

Çevrimdışı geçersiz

• İl Temsilcisi
ya benım arkadaşım tabı ortak,yalovadan geljek valla buluşmaya
Forum kurallarını okuyunuz

« Yanıtla #666 : 07 Ağustos 2006 - 01:23:32 »

deejayferyad

• Ziyaretçi
hg :D vay be unu nere kadar gıtmıs bulusmanın desem :D :P :P p:P tekrar hg ii eglkenceler

« Yanıtla #667 : 07 Ağustos 2006 - 03:27:33 »

Çevrimdışı BUROCK

• Üye
  • **
sdece sana dgl eminim yenı yazısını herkes gordugu ıcın herkese göre oleymdır  hehe  
benim icin yep yeni uyesin orda oyle yazıyo mehmet:D hg. umarım gitmezsı bi yerlere buranın havasını soluyan gitmiyo :D sende kal bozma duzeni hehe mavia sende hoşgelmissen iyi vakit gecirmen dilegiyle :D

« Yanıtla #668 : 11 Ağustos 2006 - 07:11:11 »

mehhmet

• Ziyaretçi
benim icin yep yeni uyesin orda oyle yazıyo mehmet:D hg. umarım gitmezsı bi yerlere buranın havasını soluyan gitmiyo :D sende kal bozma duzeni hehe mavia sende hoşgelmissen iyi vakit gecirmen dilegiyle :D
sonuna kadar katılıyorum burak bu sitede kafeyin benzeri bişey var bağimlilik yapiyo :D :D

« Yanıtla #669 : 11 Ağustos 2006 - 15:30:29 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi

hoşgeldinn  :alkıs: :alkıs: valla şeydanın arkadaşı bizimde arkadaşımızdır  :dans:  nese buluşmalarda görüşürüz  :D

hg :D vay be unu nere kadar gıtmıs bulusmanın desem :D :P :P p:P tekrar hg ii eglkenceler

:dance :dance :dance  :D :dance :dance :dance dj yaw valla bizim buluşmamız yane izmit buluşması ulusal bi anlam kazancak  :D her şehirden insan bu buluşmaya gelicek.zaten marmara buluşması diede adlandırsak yeridir.istanbuldan bursadan yalovadan sakaryadan kocaeliden bide tekirdağdan gelen var.tam 6 şehirden insan izmit buluşması için gelio.marmaranın kalbi artık Kocaeli  :alkıs: :alkıs:

« Yanıtla #670 : 11 Ağustos 2006 - 20:50:17 »

deejayferyad

• Ziyaretçi
hoşgeldinn  :alkıs: :alkıs: valla şeydanın arkadaşı bizimde arkadaşımızdır  :dans:  nese buluşmalarda görüşürüz  :D

:dance :dance :dance  :D :dance :dance :dance dj yaw valla bizim buluşmamız yane izmit buluşması ulusal bi anlam kazancak  :D her şehirden insan bu buluşmaya gelicek.zaten marmara buluşması diede adlandırsak yeridir.istanbuldan bursadan yalovadan sakaryadan kocaeliden bide tekirdağdan gelen var.tam 6 şehirden insan izmit buluşması için gelio.marmaranın kalbi artık Kocaeli  :alkıs: :alkıs:
   ben bılıodum zaten bolsle bı bulusma duyan uye olyo

« Yanıtla #671 : 17 Ağustos 2006 - 15:33:56 »

Çevrimdışı torneydo

• Yepyeni Üye
  • *
  • M@NY@K
    • http://dogan2121.spaces.live.com
ben doğan yeni aranıza katıldım gerçi ben tekinizimin eski üyelerindeyim ama takılmıyordum bundan sonra beni sürekli göreceksiniz arkadaş baş belası geldi anlıyacağınız  :dance  :dance
AŞK BÜYÜK BİR YALANMIŞ AMA BEN GEÇ ANLADIM BUNU  (BENH@Y@LET)

TORNEYDO

« Yanıtla #672 : 17 Ağustos 2006 - 15:35:28 »

deejayferyad

• Ziyaretçi
hg bela kardes :D ii eglenceler :D

« Yanıtla #673 : 17 Ağustos 2006 - 15:35:45 »

mehhmet

• Ziyaretçi
terneyda ve mavia hoş geldiniz bakem buluşmalarada bekleriz :D :D :D

« Yanıtla #674 : 17 Ağustos 2006 - 15:36:58 »

Çevrimdışı sevgi

• Deneyimli Üye
  • Korkmuyorum,,Ben Buyum,,Böyleyim.....
tüm yeni gelenler hoşgelmiş sefa gelmiş :alkıs: :şeytan:
gidenler unutulmazz...kalanl arda fazla durmaz...