Gönderen Konu: leyla; hakkında görüş ve yorumlar...  (Okunma sayısı 3265 defa)

Ynt: leyla; hakkında görüş ve yorumlar...
« Yanıtla #15 : 09 Temmuz 2013 - 01:42:40 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Leylaaaaaaaaaaaaaa

http://www.youtube.com/watch?v=vBsQfEcaEdU
ne çok leyla diye şarkı var çok sıkıcı en güzeli bu ama emrecim saol :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 09 Temmuz 2013 - 01:42:40 »

« Yanıtla #16 : 09 Temmuz 2013 - 13:21:48 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Rafet El Roman'ın bile Leyla diye şarkısı var.. İstatistiklere göre Türkiye'de bayan isimlerinin çoğu "S" harfi ile başlıyor.. Demek "L" ile başlayanların tamamı bu isime tekabül ediyor olmalı ki ona göre müzik yapıyorlar.. :))

« Yanıtla #17 : 09 Temmuz 2013 - 13:31:08 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Kürşat ve Özcan Deniz'in söylediği "Leyla"yı da unutmayınız. "Çavuş gızı Leyla, on beşinde Leyla, Leyla, Ley, Ley, Ley, Ley..." :D
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #18 : 09 Temmuz 2013 - 14:13:08 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
ya ferdi tayfurun "sende mi leyla" şarkısına ne demeli ahahha kabus :D hipırsonik çok eğlendin bakıyorum !!! hahaha

« Yanıtla #19 : 09 Temmuz 2013 - 14:40:45 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Bu isim üzerine bu kadar çok şarkı yapılması; Leyla ve Mecnun olayından olsa gerek :)) Yoksa bu isim üzerine şarkı yapanların geçmişinde Leyla ismi mevcut :)) Tehlikeli bir isimmiş :)) Hele de Ferdi Tayfur'dan sonra biran önce ismini değiştirmelisin :)) Yoksa sırf adından dolayı insanların bilinç altındaki duygularını tetikleyebilirsin buda şarkıların insanlar üzerindeki olumsuz etkilerin yansıması olur :))  
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2013 - 17:31:46 Gönderen: ARGo_ »

« Yanıtla #20 : 09 Temmuz 2013 - 18:03:44 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Bu isim üzerine bu kadar çok şarkı yapılması; Leyla ve Mecnun olayından olsa gerek :)) Yoksa bu isim üzerine şarkı yapanların geçmişinde Leyla ismi mevcut :)) Tehlikeli bir isimmiş :)) Hele de Ferdi Tayfur'dan sonra biran önce ismini değiştirmelisin :)) Yoksa sırf adından dolayı insanların bilinç altındaki duygularını tetikleyebilirsin buda şarkıların insanlar üzerindeki olumsuz etkilerin yansıması olur :)) 
yok ya kalsın iyi bence alıştım yıllardır :D

« Yanıtla #21 : 29 Temmuz 2013 - 08:39:12 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
3000. mesajımı sevdiğim bu üyeye ayırayım. :D Ünlemle biten düşüncelerini çok seviyorum. Benim düşüncelerime karşı yazılmış düşüncelerse gıcık olurdum zamanında ama şimdi gülüyorum (tabii alttan alta verilmek istenen mesajı da alıyorum) ve o düşünceler başkasına tepki içinse bu sefer yine gülüyorum. :D Gülünç şeyler yazdığı için değil, bende, yazıyı yazarken "Uyuz oldum şuna!" diye düşünüp yazıyormuş gibi bir hava yarattığı için. :D Bir yaşını çok merak ediyorum, bir de fotoğrafını ama bu merakım gizli kalsın, söylemeyin. :P
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #22 : 29 Temmuz 2013 - 20:32:48 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
ne büyük şeref eyv. havaifişek havaifişek havaifişek :D aynen öyle yazıyorum tespitler şahane anlamana sevindim :D gizli kalsın aman sakın söylemeyin!!! hahaha

« Yanıtla #23 : 29 Temmuz 2013 - 20:40:34 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
Özlemin çanakkale'deki konserini gelmeden önce ''ben seni önlerde bulurum mutlaka görürüm '' diyip de görüşmeyen şahsiyet gelseydin sayemde özlemle konusma fırsatı yakalayıp fotograf cekilicektin neden gelmedin şapşi  :D (Hala da görüşmedi) bi fan görüşmesi yapamadık bi de çanakkale'de okuyor aynı şeeerdeyiz neyse küsüm ben sana
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #24 : 29 Temmuz 2013 - 20:51:09 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Özlemin çanakkale'deki konserini gelmeden önce ''ben seni önlerde bulurum mutlaka görürüm '' diyip de görüşmeyen şahsiyet gelseydin sayemde özlemle konusma fırsatı yakalayıp fotograf cekilicektin neden gelmedin şapşi  :D (Hala da görüşmedi) bi fan görüşmesi yapamadık bi de çanakkale'de okuyor aynı şeeerdeyiz neyse küsüm ben sana
çanakkalede bi cafede biri cinnet geçirmiş cafede oturan gençleri vurmuş 3 ölüydü galiba..demin izledim..bide hep ormanlarınız yanıyo..sen misin yoksa bunları yapan..
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2013 - 20:58:48 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #25 : 30 Temmuz 2013 - 03:21:40 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
çanakkalede bi cafede biri cinnet geçirmiş cafede oturan gençleri vurmuş 3 ölüydü galiba..demin izledim..bide hep ormanlarınız yanıyo..sen misin yoksa bunları yapan..
hahaha şivaaa okadar psikopatmym yahuuu :D ormanlara çok üzüldüm serpilll :(

« Yanıtla #26 : 30 Temmuz 2013 - 03:25:01 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ben serpile dediydim ama eeysr olsun sana da demiş olak napalım
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #27 : 30 Temmuz 2013 - 03:25:29 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
gecenin kör saatinde güldürdünüz beni HA lav lav lav :D

« Yanıtla #28 : 30 Temmuz 2013 - 03:26:38 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
ben serpile dediydim ama eeysr olsun sana da demiş olak napalım
ha serpil yapar serpil esenler çocuu bizim mahalleden serpile çok bulaşma mahalleyi toplarsa valla hepimizi tarumar eder diyim:D

« Yanıtla #29 : 30 Temmuz 2013 - 16:26:02 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249

O olayı bilmim şiva ama bildiğim bi şey var kadının biri  güpegündüz sokağın ortasında kocasını baltayla öldürmüş sonra da gecen yaz olan bi olay var limanda herkesin içinde başka bi ilden gelen aile varmış kadını kocası vurmuş öldürmüş bi kişiyi de yaralamış cafe olayını sen uydurdun galiba onu hiç duymadım kesin duyardım yani her sey hemen kulağıma gelir :) Ben yaparmıyım hiç doğa düşkünüyüm ben bi da duymim ormanımız yandı 100 hektar cok üzüldüm valla 2 sene önce de aynı yer yanmıştı.Bu bi tesadüf müdür acaba?
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!