Gönderen Konu: Serbest Bölge  (Okunma sayısı 16624 defa)

Ynt: Serbest Bölge
« Yanıtla #105 : 25 Ağustos 2013 - 11:29:33 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Dream Tv 2007 Rock'n Coke dan kesitler yayınlıyor, bakalım Özlem'i gösterecekler mi?

Özlem Tekin

« Yanıtla #105 : 25 Ağustos 2013 - 11:29:33 »

« Yanıtla #106 : 25 Ağustos 2013 - 11:58:54 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Aslı dahil tüm performansları gösterdiler ancak Özlem'in adı bile geçmedi. Bu nasıl bir düşmanlıktır, Özlem ne yaptı bu adamlara bu kadar yok sayılıyor_? Çözemedim!

2009 Rock'n Coke videoları dönüyor şuan ROCK MÜZİĞİN EN ÖNEMLİ KADIN İSMİ Aylin Aslım'ı gösterdiler demin...

« Yanıtla #107 : 25 Ağustos 2013 - 13:42:06 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
hiç mi göstermediler ?? :SS

« Yanıtla #108 : 25 Ağustos 2013 - 21:53:12 »

« Yanıtla #109 : 25 Ağustos 2013 - 22:54:46 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
Özlem bu kadar ne yaptı da bu adamlar kin besledi anlamıyorum niye özlem ayrılıyor hep üvey evlat gibi daha önceki rock'n Coke zamanlarında cıkan herkesi sen göster Özlem'e gelince gösterme ne manyak insan bunlar yahu ! özlemle alıp veremedikleri ne ! allahım delirtir insanı bunlar
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #110 : 26 Ağustos 2013 - 00:54:09 »

« Yanıtla #111 : 26 Ağustos 2013 - 02:24:08 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Kargalar'ı şarkı olarak zaten çok sevmiştim ama şu an sözlerini de neredeyse özümseyip yaşayacak duruma geldiğim için iki kat daha bir sevmeye başladım...

'Beni lüzumsuz yere beklettin! Bırakır gider miyim sence ?' yok gitmem...
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #112 : 26 Ağustos 2013 - 14:36:19 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
Aslı dahil tüm performansları gösterdiler ancak Özlem'in adı bile geçmedi. Bu nasıl bir düşmanlıktır, Özlem ne yaptı bu adamlara bu kadar yok sayılıyor_? Çözemedim!

her zaman ki durumlar da neyse..

eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #113 : 27 Ekim 2013 - 12:37:26 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Meteoroloji uyardı! Rusya'dan afet karı geliyor.. :))

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, karının sarışın olduğu pardon yahu bu seneki karın yağışı beyaz değilde sarı olacağı belirtildi.. Öte yandan karıyı bekleyen pardon kar yağışını bekleyen vatandaşlar votka şişeleriyle hazırda bulundu.. Kuraklığın bu kış mevsiminde Türkiye'de baş göstermesinden yakınan bir grup sade vatandaş, Rusya'daki karıların pardon (amma sürç-i lisan ettim ha) Rusya üzerinden gelen kar yağışının bereketli olacağını dile getirdi.. :)) Bu haber üzerine Taksim meydanında saatlerce bekleyen ve sadece erkeklerden oluşan kalabalık grup bu sevinçli haberi coşkuyla karşıladı.. :))) Bazı vatandaşlar sevinçlerini davul zurna eşliğinde paylaşarak güzel görüntülerin çıkmasına neden oldu.. Türkiye ve Rusya arasındaki dostluk iyice arttı.. Rusya üzerinden gelen karının pardon karın iyisi kötüsü olmaz diyen bir vatandaş bu seneki yağışlar hakkında görüşlerini bildirdi.. Ayrıca duvarlara tırmanmaya çalışan bir vatandaş ise düşerek kendini yaraladı.. Durumu hafif sıyrıklarla atlatan vatandaş, ambulansa bindirilirken sedye üzerinden düştü.. Düştüğü yerden bir türlü kaldırılamayan vatandaş, "Yeter bee ne çektik biz bu kuraklıktan" diyerek  ceketinin cebinden çıkarttığı konyak şişesinden bir yudum çekti.. :))

Zaytung'a haber mi yazsam napsam :)) 
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2014 - 20:01:43 Gönderen: ARGo_ »

« Yanıtla #114 : 01 Kasım 2013 - 18:00:30 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Şişli'deki translara yönelik şiddete karşı; http://www.avaaz.org/tr/petition/Sislideki_Siddete_Dur_De/?copy
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #115 : 01 Kasım 2013 - 18:54:16 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
1979 Devrimi Öncesi İran: http://haberciniz.biz/foto-galeri-1979-devrimi-oncesi-iran-13862.htm

"Türkiye İran olmaz!" diyenler halt etmiş. Müthiş bir hızla geriliyoruz, gerileşiyoruz. Çok yazık oldu bu ülkeye, çok...

Konuyla ilgili olarak, "Persepolis" adlı animasyon filme de bir bakınız.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #116 : 07 Kasım 2013 - 00:09:15 »

ARGo_

• Ziyaretçi
gelelim gündeme nedir bu kızlı erkekli muhabbeti.. belirli bir yaş sınırını geçtikten sonra kime ne üniversite öğrencilerinin ne şekilde yaşamlarını sürdürdüğü.. gerici zihniyet her şeye salça olmaya ne kadar meraklı.. hiç kimse karışamaz öğrenciler arasında ne geçtiğini.. hemen cinselliğe vuruyorlar.. bunun sebebi bu tür bağnaz insanların fındık kadar beyinlerinin oluşu.. kafası çalışan zeki insanları çekememeleri.. kendilerinin yapamadığı şeyleri hazmedememe durumu.. kızlı erkekli toplanan öğrenciler hakkında ön yargılı olmak çok kolay.. hemende kılıfına uyduruyorlar bir şekilde kendi kafalarına göre.. sonuçta bir erkek ne kadar insansa bir bayanda o kadar insandır.. bunların beraber takıldıklarında zina olacak diye bir şey olamaz.. ama bu tür gerici insanlar, zerre kadar beyinlerinde direk zinaya yöneliyorlar.. bu insanların kendileri zaten bu niyette.. 15-16 yaşında kızlarla imam nikahı kıyıp, sonrada başkalarına salça olmayı çok seviyorlar.. çünkü yapacak başka işleri yok geri zekalılar beyinden mahrumlar bilimden anlamazlar sanattan anlamazlar.. kasıla kasıla ahiretten elini kolunu sallayarak geçeceklerini inanırlar. başkaların hakkını gasp ederler.. insanların yaşamlarına karışırlar.. sonrada cennete kendilerine kral kraliçe muamelesi yapılacaklarına inanırlar.. bu zihniyet bu ülkede o kadar çok ki ülkemizin gelişmesini engelliyorlar.. şayet az olsaydı şuan Türkiye Avrupa'da bir numaralı ülke olurdu.. öğrencilerin kızlı erkekli takılmaların da kendi aralarında bir şikayet olmuyorsa.. başkasını da ilgilendirmez.. ister zina yaparlar, ister başka bir şey sonuçta kimse onları bir arada tutmayı zorlamıyor.. ve buna da hiç kimsenin karışmaya hakkı yok.. sonuçta herkes hayatını istediği şekilde yaşama özgürlüğüne sahiptir.. bende öğrenciydim, benimde kaldığım evde kızlı erkekli takılıyorduk.. ama niyetlerimiz belliydi.. çok saçma konular üzerinde prim yapmaya çalışan, dini sömüren bir iktidarla gelecek çok zor bea.. sorun iktidar değil sorun halkımızın büyük çoğunluğunun beyinlerini çalıştıramaması....           

« Yanıtla #117 : 13 Kasım 2013 - 14:48:04 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Bu, yangından mal kaçırırcasına dikilen binalar göz önünde bulundurulduğunda, yeni bir kentsel dönüşüm hiç uzakta değil. 30 sene önce dikilen, ama güvenli olmadığı gerekçesiyle bugün yıkılan binaların yerine dikilen yeni binalar da 20-30 yıl sonra aynı gerekçeyle yıkılacaktır. Lego kurar gibi toplu konut diken TOKİ'nin 3-4 sene evvel diktiği binalarda ortaya çıkan devasa çatlaklar, bu dönüşümün ne kadar da itinayla yapıldığının bir ispatı. Ortada kentsel dönüşümden ziyade büyük bir ran... http://seytannikahi.blogspot.com/2013/11/yeni-bir-kentsel-donusum-hic-uzakta.html
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #118 : 14 Kasım 2013 - 02:17:42 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
fotoğraf boyutunu 2gb nasıl yaparız biri yardımcı olsun
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #119 : 14 Kasım 2013 - 10:11:03 »

ARGo_

• Ziyaretçi
uydudan çekerek.. 2 gb mı 2 mb mı?. çözünürlüğünü yükselterek yaparsın..