Gönderen Konu: Akşam Gazetesi+Güneş Gazetesi-(06.12.2007)  (Okunma sayısı 885 defa)

Akşam Gazetesi+Güneş Gazetesi-(06.12.2007)
« : 06 Aralık 2007 - 08:14:58 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
Gaffur Pijaması Giyersen Hamilelik Tabii Yakışmaz

Özlem Tekin, 10 Aralık’ta Profilo Alışveriş Merkezi’nde galası yapılacak olan ‘Kim O’ adlı oyunla tiyatro dünyasına adım atıyor. Oyunda erkek arkadaşından istemeden hamile kalan sorumsuz bir genç kızı canlandıran Tekin’e Metin Serezli eşlik ediyor. Prova sırasında hamile kılığında medyanın karşısına çıkan Tekin, “Hamileliği kendime hiç yakıştıramadım. Hamilelik rahatsız olduğum bir durum. Filmlerde bile doğum sahnesiyle karşılaşsam başımı çeviririm. Çocuk yapmak da planlarım arasında yok” dedi.

Çocuk sevgisi konusunda sevgilisinden geri kalmayan Cem Öcal da “Küresel ısınma gibi birçok sorunu olan ve her şeyin kötüye gittiği bu dünyaya bir bebek daha getirmenin anlamı olmadığını düşünüyorum” dedi.

En büyük Funda başka büyük yok!

ÖZLEM Tekin, “Türkiye’de rock müziğin ne olduğu bilinmiyor. Bir kaç kişi dışında Şebnem Ferah ve Özlem Tekin’de dahil olmak üzere herkes pop yapıyor” diyen Funda Arar’a cevap verdi. Tekin, “En büyük rockçı Funda Arar’dır, başka da büyük yoktur. O ne derse o olur, ne dediyse doğrudur” diyerek ironik bir yaklaşım sergiledi.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Özlem her gece hamile oluyor!
YÖNETMENLİĞİNİ Nedim Saban'ın yaptığı ve başrollerini Metin Serezli ile rockçI Özlem Tekin in oynadığı 'Kim O' adlı tiyatro oyunu önceki akşam Profilo Alışveriş Merkezi'nde yapılan gala ile izleyicileriyle buluştu. Özlem Tekin gayrimeşru ilişkisinden 9 aylık hamile olan , buna rağmen bol bol sigara ve içki içen Burcu isimli sorumsuz ve rahat bir genç kadını canlandırıyor.
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2007 - 08:41:56 Gönderen: vegateryan »
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

Özlem Tekin

Akşam Gazetesi+Güneş Gazetesi-(06.12.2007)
« : 06 Aralık 2007 - 08:14:58 »

Ynt: Akşam Gazetesi+Güneş Gazetesi-(06.12.2007)
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2007 - 08:57:54 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
ya funda'ya cevabı süpermiş :D
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2007 - 09:10:12 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
bende cevabı beğendim.. gerçi fundanın haber olduğu haber sitesinde haber
yorumlarında ben daha ağır şeyler yazmıştım. bu gazetede  gala 10 aralık demiş.
gerçek gala değilmiş yani.. :s
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2007 - 09:18:16 Gönderen: -tarzan- »
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2007 - 09:22:03 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
bende ona şaşırdım tiyatro 4 aralıkta başlıyo niye gala 10 aralık.ben en iyisi bugün gidip bütün gazeteleri toplıyım büssürü öz görürüm :D
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2007 - 11:21:27 »

Çevrimdışı delgeç

• Üye
  • **
vayyyyyyyyyyyyy
tüylerim diken diken oldu
bravo cevap süper fundaya

« Yanıtla #5 : 06 Aralık 2007 - 11:47:07 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Teşekkürler :D

ÖZ valla biliyo nasıl konuşması gerektiğini takdir etmemek elde değil :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.