Gönderen Konu: Özlem Tekin-Kaledeki Yalnızlık  (Okunma sayısı 32358 defa)

Ynt: Özlem Tekin-Kaledeki Yalnızlık
« Yanıtla #45 : 17 Temmuz 2009 - 21:23:45 »

Çevrimdışı drown

• Cool
saçma sapan bi film tutmıycak zaten özlem olmasa fragmanı bili çekilmezde napalım izliycez artık bide bu tarz bi özlem görelim hokkabaz ve mucizeler komedisi ile iyi işler çıkardı ama bu çalışmayla hepsini bozucak çok yazık...

Ne kadar da eminsin?Filmin konusuyla alakalı olarak bu kadar az bilgimiz varken nasıl bu kadar emin olabiliyosun şaşırdım doğrusu?Sustum.Umarım olur bu proje (=
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 17 Temmuz 2009 - 21:23:45 »

« Yanıtla #46 : 18 Temmuz 2009 - 18:51:23 »

Çevrimdışı Alfredo_James_Pacino1

• Deneyimli Üye

Ne kadar da eminsin?Filmin konusuyla alakalı olarak bu kadar az bilgimiz varken nasıl bu kadar emin olabiliyosun şaşırdım doğrusu?Sustum.Umarım olur bu proje (=

Anlıyorum belkide güzel olur diyosun ama sende biliyosun seninde tahminlerin aynı kuvvetle aynı yönde film vasatı geçemez üstelik diyorumki başka bi filmden kopya olucak

hani şu yılışık soytarılık komedisi olan filmler olur yaa aynısı olmazsa kelimeler komik değil insanlar normalde yapımıycak şekilde yılışık hareket etçekler filmde ondan ibaret olucak

ister kızın ister kızmayın ama özlemin sesi güzel kendisi güzel seviyorum özlemi ama espiri anlayışı için tam not veremem ve forumda denildiği gibi özlem kötü bir projede çalışmaz anlayışı yanlış çalışabilir ve örnekleride vardır (fessupanallah - kabadayılar ) müziktede en büyük kanıt ( MİŞA ) 
İlahi bir aşktır bu şakayla karışmasın...

« Yanıtla #47 : 18 Temmuz 2009 - 19:07:25 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
Anlıyorum belkide güzel olur diyosun ama sende biliyosun seninde tahminlerin aynı kuvvetle aynı yönde film vasatı geçemez üstelik diyorumki başka bi filmden kopya olucak

hani şu yılışık soytarılık komedisi olan filmler olur yaa aynısı olmazsa kelimeler komik değil insanlar normalde yapımıycak şekilde yılışık hareket etçekler filmde ondan ibaret olucak

ister kızın ister kızmayın ama özlemin sesi güzel kendisi güzel seviyorum özlemi ama espiri anlayışı için tam not veremem ve forumda denildiği gibi özlem kötü bir projede çalışmaz anlayışı yanlış çalışabilir ve örnekleride vardır (fessupanallah - kabadayılar ) müziktede en büyük kanıt ( MİŞA )  

nasıl bi önyargı bu .. inşallah film dediğin gibi olurda bayıla bayıla özlem var diye izlemek zorunda kalırsın   :p şaka tabiki ..

drownun dediği gibi çok az bir bilgiyle sen filmi çektin konunun çalıntı olduğuna karar verdin oyunculuğa bile laf ettin .. pes yani...

biraz sabır ..

« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2009 - 19:08:29 Gönderen: ßurçin »

« Yanıtla #48 : 19 Temmuz 2009 - 00:36:58 »

Çevrimdışı drown

• Cool

Ben filmin iyi olabilceğini düşünüyorum bu kadar umutsuz değilim açıkçası iyi olabilceğini düşüyorum Mişa ya baktığımdan daha iyi bakıyorum olaya emin ol (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #49 : 19 Temmuz 2009 - 00:39:47 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Bence de pek gelecek vaat etmeyen projelerden oldu bu.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #50 : 19 Temmuz 2009 - 00:43:39 »

« Yanıtla #51 : 19 Temmuz 2009 - 03:08:59 »

• Deneyimli Üye
Bence bu önyargılardan kurtulup yorum yapmayalım..Önce bir film çoksın sonra iyi mi kötü mü karar veririz...

peki

« Yanıtla #52 : 22 Temmuz 2009 - 01:10:11 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
peki

peki

peki

hahaha

gelsin film,gelsin.
albüm de gelsin,hepsi gelsin.
"gelsin,hayat bildiği gibi gelsin"  :weirdface: uğ Allahım. "peki"lerin etkisi olsa gerek.
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #53 : 27 Temmuz 2009 - 10:42:40 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
Bence bu önyargılardan kurtulup yorum yapmayalım..Önce bir film çoksın sonra iyi mi kötü mü karar veririz...
aynen...

« Yanıtla #54 : 27 Temmuz 2009 - 20:45:36 »

Çevrimdışı SeDaEnGiN

• Aktif Üye
  • (๏̯͡๏)
    • SeDa
aynen...

Arkadaşlara katılıyorum

Soulmates never die   

« Yanıtla #55 : 27 Temmuz 2009 - 21:53:45 »

• Deneyimli Üye
bu nasıl bi forum yaa herkez aynı fikirde biri bi söz söylüyo geriye kalan herkez katılıyo

katılmıyorum hiçbirinizlede aynı fikirde değilim film dandik olucak işte olunca hatırlarsanız beni bu ...... kırk kere söyledi böyle oldu diyee

« Yanıtla #56 : 27 Temmuz 2009 - 22:31:13 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
bu nasıl bi forum yaa herkez aynı fikirde biri bi söz söylüyo geriye kalan herkez katılıyo

katılmıyorum hiçbirinizlede aynı fikirde değilim film dandik olucak işte olunca hatırlarsanız beni bu ...... kırk kere söyledi böyle oldu diyee

1)Hiç birimize katılmadığını söylüyorsun ama senin dediğin gibi filmin dandik olduğunu söyliyenler çook
2)Sen de benim yorumuma katıldığını söyledin ve filmi görmeden yargılamıyacağını anladın..Veya ben anladığını sandım

Daha film ile ilgili Özlem'in veya başka bir oyuncunun yorumu veya açıklaması yok sadece Özlem,Hakan Şükür ve yönetmen belli...Yani daha filmi görmeden bu kadar tepki vermek çook saçma bunu daha öncede söyledim...

« Yanıtla #57 : 27 Temmuz 2009 - 22:35:58 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
bari film tutmazsa albüme dönüş yapar iyi bari
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #58 : 27 Temmuz 2009 - 23:24:07 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye

Burası böyle bir forum, olması gerektiği gibi de bu yorum nasıl bir yorum? ben asıl bunu çözemedim.
Canın sıkıldıkça gelip daha çıkmamış filmi kötüleyeceksin , bizi de sürekli güldüreceksin sanırım.
E olsun.. sen herkesten farklısın ya,bu durumu kabulleniriz topluca ne yapalım (!)

film kötü olsa bile seni Alfredo böyle demişti diye hatırlamam şahsen  .lol. ama bu garip ergen modunla anımsayabilirim.

aaa yine mi "ateş püskürdüm"  .hı.

ah kanatsız melek ah.. ne kötü bir meleksin sen.  hahaha

Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #59 : 27 Temmuz 2009 - 23:28:04 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
1)Hiç birimize katılmadığını söylüyorsun ama senin dediğin gibi filmin dandik olduğunu söyliyenler çook
2)Sen de benim yorumuma katıldığını söyledin ve filmi görmeden yargılamıyacağını anladın..Veya ben anladığını sandım

Daha film ile ilgili Özlem'in veya başka bir oyuncunun yorumu veya açıklaması yok sadece Özlem,Hakan Şükür ve yönetmen belli...Yani daha filmi görmeden bu kadar tepki vermek çook saçma bunu daha öncede söyledim...

5E ne Hakan Şükür'ü :D Ümit Karan olmasın o :D