Anket

Teoman'ın müziğe dönmesini doğru buluyor musunuz?

Evet
6 (33.3%)
Hayır
2 (11.1%)
İlgilenmiyorum
10 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 18

Gönderen Konu: Teoman  (Okunma sayısı 101733 defa)

Ynt: Teoman
« Yanıtla #645 : 07 Mart 2008 - 17:14:15 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
II.Albüm daha böyle bir patLayacağa benziyorumsu.. :P
sana katılıyorum
« Son Düzenleme: 07 Mart 2008 - 17:23:06 Gönderen: furkiii »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Özlem Tekin

« Yanıtla #645 : 07 Mart 2008 - 17:14:15 »

« Yanıtla #646 : 08 Mart 2008 - 17:38:11 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Eğer albümde ÖZ olcaksa Kişisel Bir Şey i söylesin isterdim fakat Rashit söyledi Bugün ü isterdim Kreş söyledi onu da Kim i isterdim onu da Candan Erçetin Söyledi ya :D

O zaman Tuzak ı söylesin ÖZ bence iyi bi seçim olur ya da Hiç Kimse Bilmez de olabilir :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #647 : 08 Mart 2008 - 17:59:59 »

Çevrimdışı kasvet

• Deneyimli Üye
özlem yok sanırım söz müzik albümün de aylin pamela falan

« Yanıtla #648 : 08 Mart 2008 - 19:26:34 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Eğer albümde ÖZ olcaksa Kişisel Bir Şey i söylesin isterdim fakat Rashit söyledi Bugün ü isterdim Kreş söyledi onu da Kim i isterdim onu da Candan Erçetin Söyledi ya :D

O zaman Tuzak ı söylesin ÖZ bence iyi bi seçim olur ya da Hiç Kimse Bilmez de olabilir :D
bu kadar varsayım veya herneyse ben de isteğimi belirteyim MOTOSİKLETLİ KIZı söylesin Özlem
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #649 : 28 Mart 2008 - 13:03:00 »

furkiii

• Ziyaretçi
radyo mega'da dj'lik yapmaya hazırlanmaktaymış kendisi..:D hatta ilk program bugün saat 19:00'da imiş..

« Yanıtla #650 : 30 Mart 2008 - 01:44:24 »

Çevrimdışı drown

• Cool
İkinci albümün yarısından çoğu bitmiş özellikle Pamela ile çok güzel bi düete imza attığını söylüyodu bi röportajında...
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #651 : 30 Mart 2008 - 18:11:50 »

Çevrimdışı Go_To_Hell

• Üye
  • **
    • wwww.slayerfan.org
çocukluğumun ilahı
benimle cehenneme gelecek kurban arıyorum

« Yanıtla #652 : 30 Mart 2008 - 19:37:10 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
ya bu albümler iyi güzelde şarkıların altyapılarıyla çok oynanıyor bence müzik aynı kalsa daha güzel olur

Bence altyapıyla oynanması mantıklı... Teoman'n söylediği melodide okumak yeni bir şey katmaz şarkıya... Sadece söyleyen isim farklıdır o kadar... Bir nevi "cover" albüm durumu söz konusu... Şarkıyı esasından şaştırıp yeni ambalajıyla dinleyicinin beğenisine sunmak "iş"tir.

"Yeni"dir.

« Yanıtla #653 : 30 Mart 2008 - 19:57:03 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
gecen gün radıoda gönülçeleni dinledim sanırım yalın söölüo.. dinlediim en berbat cover diebilirim:s lan güzelim şarkını içine etmiş  hatta yetememiş dışınada etmiş çocuk:D:  ilkokuldaki veletler gibi söölemiş :D.
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #654 : 30 Mart 2008 - 20:01:53 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Yalını dinelemedim ama bana göre en berbat olanı Yaşar'n seslendiği rüzgargülü...adam şarkıyı söylerken biraz daa zorlasa yani..
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #655 : 30 Mart 2008 - 20:08:44 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
en berbat coverlar die bi sıralama yapsam heralde ilk sıraya levo.. yazmamışlar ikinci sırada yalın gönülçelen ha bide bu grıpin dalga malga şarkısı ilk üçüm olurdu:D
teo umarım bidaha  şarkılarını başkalarına vermek gibi bi hata yapmaz:)
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #656 : 31 Mart 2008 - 00:25:43 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
yoo yapacakmış yine...

aynı şekilde ikinci bi albüm daha.. :höö: hehe hehe

gecen gün radıoda gönülçeleni dinledim sanırım yalın söölüo.. dinlediim en berbat cover diebilirim:s lan güzelim şarkını içine etmiş  hatta yetememiş dışınada etmiş çocuk:D:  ilkokuldaki veletler gibi söölemiş :D.

muahahaaa hehe hehe ee napacaksın aga.. :hı:
daha fazlasını beklemeyeceksin zaten zatı muhteremden.... :dill
« Son Düzenleme: 31 Mart 2008 - 00:28:08 Gönderen: Q_ZEN »
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #657 : 08 Nisan 2008 - 20:44:32 »

furkiii

• Ziyaretçi
bugün kafama esti "O" albümünü baştan sona dinledim..açıkçası şu düşünceme kesinlikle emin oldum ki kimi kişiler tarafından bahsedilen teoman'daki gerileme asıl olarak "en güzel hikâyem" albümünden sonra başlamış..ben teoman'ın eski albümlerini fazla beğenmiyorum müzikal anlamda,son albümünü de öyle..teoman'ın tavan yaptığı dönem kesinlikle "en güzel hikâyem" albümü ve düşüşe geçtiği zaman da bu albümden sonrası bence..söz yazarlığına gelince her albümde bu konuda başarılı olduğunu düşünüyorum ama bilmiyorum "en güzel hikâyem" albümündeki şarkıların çoğu ve diğer bir-iki şarkısı hariç yaptığı müzik hoşuma gitmemekte..

bu arada kendisi 12 nisan'da studio live'da (biletleri 30 ytl,18 yaş sınırı var) 9 mayıs'ta da izmir ooze venue'de (bilet fiyatları 23 ytl,18 yaş sınırı var) sahne alacakmış..

« Yanıtla #658 : 09 Nisan 2008 - 16:34:05 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
en berbat coverlar die bi sıralama yapsam heralde ilk sıraya levo.. yazmamışlar ikinci sırada yalın gönülçelen ha bide bu grıpin dalga malga şarkısı ilk üçüm olurdu:D
teo umarım bidaha  şarkılarını başkalarına vermek gibi bi hata yapmaz:)
şarkıların altyapısıyla çok oynamışlar bence.Aslında albümdeki isimler gerçekten çok iyi..

« Yanıtla #659 : 09 Nisan 2008 - 19:49:06 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
sezen aksunun seslendirdiği paramparcadan sonra,candan erçetinin seslendirdiği kim de kliplendirildi..dün gece gördüm