Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219617 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #645 : 17 Ekim 2007 - 12:06:22 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
 TRT'den Şebnem Ferah'a Eurovision teklifi

Erovizyon Şarkı Yarışması, 2008'de Sırbistan'da yapılacak. Yarışmada Türkiye'yi hangi sanatçının temsil edeceği uzun süredir tartışılıyordu. Geçen aylarda Hande Yener'in ismi ortaya atıldı. Ancak TRT yetkilileri hemen yalanladı. Ardından Nez'in aday olduğu söylendi. Spekülasyonlar aldı yürüdü.

ÇITAYI YÜKSEK TUTTULAR

Özellikle Sertab Erener'in Türkiye'ye getirdiği birinciliğin ardından, Athena ve Kenan Doğulu'nun Erovizyon'daki popülaritesi çıtanın yüksek tutulmasını gerektiriyordu.

Pek çok sanatçının kendiliğinden yarışma için talip olmasına rağmen TRT'ciler bu konudaki kararını verdi. TRT yetkilileri, gençlerin çok sevdiği ünlü rock sanatçısı Şebnem Ferah'a, 53'üncü Erovizyon Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etmesi için teklif götürdü.

İKNA ETMEYE ÇALIŞIYORLAR

TRT yetkililerinin, Şebnem Ferah'ı çok istedikleri ve onu ikna etmeye çalıştıkları söyleniyor. Yarışmaya yine İngilizce bir şarkı ile katılınması konusunda fikir birliğine varıldığı belirtiliyor. ??

bence gitmesin eğer giderse kesin kazanır

« Son Düzenleme: 17 Ekim 2007 - 12:14:55 Gönderen: vegateryan »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Özlem Tekin

« Yanıtla #645 : 17 Ekim 2007 - 12:06:22 »

« Yanıtla #646 : 17 Ekim 2007 - 12:29:50 »

furkiii

• Ziyaretçi
eğer ki kabul ederse şebonun ingilizce şarkıyla katılacağını tahmin ediyodum aslında,bana göre de katılırsa kazanırız (siyasi olaylar çok abartılmadığı müddetçe) ancak yine de şeboya uygun bi yarışma olduğunu düşünmüyorum..ayrıca katılırsa bu yarışma için ne tür bi şarkı yapacağını aşırı merak ediyorum..:D
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2007 - 12:31:42 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #647 : 17 Ekim 2007 - 20:15:50 »

Çevrimdışı crowling

• Deneyimli Üye
şebnemin canlı performanslarına birçok kez tanık olmuş biri olarak kesinlikle katılmasın çünkü iyi bir performans şarkıcısı olduğu söylenemez artı tüm bunlara ek olaraktan ingilizce şarkıları hiç güzel söyleyemiyor BENCE...
Oppss!

« Yanıtla #648 : 17 Ekim 2007 - 20:41:46 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
Katılsa bencede kazanır kesin..ama katılmasın ya çok lazım bişiy diil hani  :D

« Yanıtla #649 : 17 Ekim 2007 - 20:53:53 »

Çevrimdışı amanda

• Özcü
ıyy ne alaka ya

çok komik bişey olur şebnemin erevizyona katılması

uyduruk tv yarışmalarından çıkma küçük küçük popçular bide ŞEBNEM :D :D

kabul etmez tabiki canım yok artık

« Yanıtla #650 : 17 Ekim 2007 - 20:55:00 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
nasıl kazancak die düşünüyorsunuz anlamıyorum..eurovision sahne show işi..şebnem ne showu sergileyebilir,ne sahne atraksiyonu yapabilir ki..
mükemmel bi şekilde mükemmel bi şarkı söyler ama eurovision başka bi platform..ses-sarkı hep showdan sonra geliyor..
yada  şebnemin  son anda lezbiyen olması lazım,belki o zaman da bi şansı olur.. :D :D

şebnemi çok seviyorum,umarım katılmaz..pek hata yapmaz sebnem kariyerinde,yine öyle bi  hata yapacagını sanmıyorum..
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2007 - 20:55:38 Gönderen: PyRoX »

« Yanıtla #651 : 17 Ekim 2007 - 21:11:19 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Sertab'ın 1.liği öncesi şov yapabileceğini mi düşünüyordun?

Elbet düşünülür orası da... Ki zaten kabul etmiş değil şu an için... Yantını beklemek gerek(:

« Yanıtla #652 : 17 Ekim 2007 - 21:12:48 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
bende pek katılacağını zannetmiyorum.. şebnem super bir show ve tum ulkelerden insanları
heyecanlandıracak bir şey yapamaz diye dusunuyorum.. çok guzel ing.bir sarkı sunabilir.
ancak bu yarısma sadece show ve farklı değişik bir sey deneyen kişileri birinciliğe göturuyor
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #653 : 17 Ekim 2007 - 21:22:18 »

furkiii

• Ziyaretçi
yalnız burada şebnem'in kötü bi şarkı yapacağı ya da kötü seslendireceği söylenmiyo ki aksine sanırım herkes kabul ediyo ki şebnem eğer ki katılırsa çok güzel bi şarkı yapıp güzel de seslendirerek bizi temsil edecek..

ben hem şarkının güzel olacağını hem de yeterli düzeyde bi şov hazırlanacağını düşünüyorum..zaten şebnem fazlasıyla sorumluluk sahibi biri,eğer bu yarışmaya katılmaya karar verirse üzerinde bi de millî sorumluluk olacak,zira eurovision olayı bizim için hep fazlasıyla önemli olmuştur..kendisinden beklenilenleri fazlasıyla karşılayacağına yürekten inanıyorum,yani eurovision birinciliğini kazanacağına..:D
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2007 - 21:23:02 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #654 : 17 Ekim 2007 - 21:56:13 »

Çevrimdışı GONCA ECEM

• Yepyeni Üye
  • *
kesinlikle katılıyorm sna ya zaten şebnem ' de bu sorumluluk duygusu olduğu sürece ve şöyle bişi varki şebnemin şarkılarndan da belli olduğu kadaryla hırs var;ki bunlar bi araya gelnce elbette kazanr
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2007 - 22:14:33 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #655 : 17 Ekim 2007 - 22:19:16 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
sertabın da show yapabilecegü aklıma gelmezdi ama altından kalkmıstı ,çok da güzel olmustu..
ama nedense sebnemi gözümde canlandıramıyorum öyle dikkat cekici bi show içerisinde...sertab da every way that i can in alaturka altyapısı sayesinde ,göbek atan turkish delightlar sayesinde eld etti o başarıyı bence..şebnem bildiğimiz rock yapar yahu,"onlardan" bişeyle kazanılmıyor bence bu tür yarışmalar,türk kültürüne ait motifler olmalı katılcagımız şarkıda..böyle orient bişeyler..açıkcası ben şebnemden istemiyorum alaturka bi altyapı bişii..
zaten kabul etmes gibi düşünüyoum..

benim korkum da şebnem kabul etmezse özleme gidip teklif ederler mi .hani şebnem denince özlem,özlem denince şebnem gelio ya akla....şebnem kabul etmezse özlem gelirse aakıllarına, :s bizimki kabul eder gibi gelio banaa..koca kafalara bile çıktıktan sonra :D :D

« Yanıtla #656 : 17 Ekim 2007 - 22:24:49 »

furkiii

• Ziyaretçi
sertabın da show yapabilecegü aklıma gelmezdi ama altından kalkmıstı ,çok da güzel olmustu..
ama nedense sebnemi gözümde canlandıramıyorum öyle dikkat cekici bi show içerisinde...sertab da every way that i can in alaturka altyapısı sayesinde ,göbek atan turkish delightlar sayesinde eld etti o başarıyı bence..şebnem bildiğimiz rock yapar yahu,"onlardan" bişeyle kazanılmıyor bence bu tür yarışmalar,türk kültürüne ait motifler olmalı katılcagımız şarkıda..böyle orient bişeyler..açıkcası ben şebnemden istemiyorum alaturka bi altyapı bişii..
zaten kabul etmes gibi düşünüyoum..

benim korkum da şebnem kabul etmezse özleme gidip teklif ederler mi .hani şebnem denince özlem,özlem denince şebnem gelio ya akla....şebnem kabul etmezse özlem gelirse aakıllarına, :s bizimki kabul eder gibi gelio banaa..koca kafalara bile çıktıktan sonra :D :D

o zaman yapıverir bi cinayet daha,zaten tam eurovisionluk bi şarkı..:D

şebnem bana alaturka değil de çok başka bişey yapacakmış gibi geliyo,yemez içmez kafa yorar,çalışır da yani takdir ediyorum o yönünü her zaman..:D

« Yanıtla #657 : 17 Ekim 2007 - 22:26:51 »

Çevrimdışı GONCA ECEM

• Yepyeni Üye
  • *
:D:D koca kafalar haa:Ddoru aslında...ama illa ki alaturka mı olmk zorunda..sonuçta geçen sene çok ta güzl rockçılar vardı orda...düşünsenize şebnem giderse kesn kazar...ayrca bizimki katlr baya da iddialı olr....ama şunu da düşmek lazım ki oryı kopran biri olması lazım ayrca ya özlem le şebnemn birlkte alması imkansz olmasaydı keşke:(:(:(

« Yanıtla #658 : 17 Ekim 2007 - 22:32:21 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
valla hiç umrumda değil eurovision..insalla h ne şebnem ne özlem gitmeye kalkmaz da ilgilenmek zorunda kalmam ...gitsin işte popcular...ne işi var rockçılrın..eurovision bence karizma çizer bi şey (sertab hariç :D )

« Yanıtla #659 : 17 Ekim 2007 - 23:17:45 »

Çevrimdışı osmanotkenal

• Yepyeni Üye
  • *
  • -_-_-_-_-_-_-_-FOREVER aLMy-_-_-_-_-_-_-_-
ben büyüüüük bir esc fanı olarak ve bildiğim bütün esc sitelerine üye olan biri olarak haberleri okudum
 haberlere göre TRT 5 isim belirlemiş bunlardan biri Tarkan hatta tarkanın çıkaracağı albüm de bu yüzden ertelenmiş gibi söylenti var.
  Şebnem feraha teklif götürülmüş eğer kabul edilmezse ikna etmeye çalışılacakmış çünkü TRT şebo yu çok istiyomuş geriye kalan 3 isim sır gibi saklanıyomuş...
 ayrıca yunanistanın da temsilcisi elli kokkinou uymuş diye bi sölenti varmış doğru mu bilmiyorum
 bi de hadise esc ye gitmek istiyorum TRT den teklif bekliyorum demiş hadise bunları belçika da TMF diye bi ödül alırken sölemiş plak şirketi de hadise esc için doğru tercih hadisenin arkasındayız demiş
  son haber belçika hadiseye çok ısrar ediyomuş ama hadise ben ülkem için başarı elde etmek istiyorum diyerek reddetmiş...
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2007 - 23:22:00 Gönderen: osmanotkenal »