Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219661 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #750 : 20 Şubat 2008 - 00:53:03 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Powertürk Müzik Ödülleri'ni "Sil Baştan" performansıyla açtı Şebnem Ferah. Aday olduğu iki kategoride* ödülü kucaklamasını bildi(=

Mutluyuz, gururluyuz:p

Performans İletisi: "Sil Baştan" akustik performe edildi, bonusu şahane saksafon soloları(:

*: En İyi Kadın Sanatçı
    En İyi Konser

Özlem Tekin

« Yanıtla #750 : 20 Şubat 2008 - 00:53:03 »

« Yanıtla #751 : 20 Şubat 2008 - 17:01:01 »

Çevrimdışı süreyya

• Üye
  • **
şebnem ferah şarkıları bir ekol tartışılmaz hepsi birbirinden muhteşem

« Yanıtla #752 : 20 Şubat 2008 - 17:57:04 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
evet ödülleri kaptı.Tebrikler...

« Yanıtla #753 : 26 Şubat 2008 - 21:57:25 »

Çevrimdışı amanda

• Özcü
ŞEBNEM FERAH MAYISTA KIRKLARELİ DEEEEE

offf yok ya süper nanılmaz acayip

ilk şebnem ferah konserim için son 3 ay

« Yanıtla #754 : 26 Şubat 2008 - 22:06:18 »

• Gold Üye
  • Durma öyle...
ŞEBNEM FERAH MAYISTA KIRKLARELİ DEEEEE

offf yok ya süper nanılmaz acayip

ilk şebnem ferah konserim için son 3 ay

Şimdi böyle bir haber verip yürek hoplatmayınız...

1 Mart Ankara Konseri'nden sonra yeni albüm gelene kadar konser vermeyecek Şebnem Ferah... Yeni albüm çıkmadan konser de ayarlamaz muhtemelen..

Ne iş bu amanda..?
Kaynak görelim mümkünse:p

« Yanıtla #755 : 26 Şubat 2008 - 22:13:24 »

Çevrimdışı amanda

• Özcü
anam yemişim kaynağı

şimdi burda bahsi geçen kırklareli g.t kadar bi yer

yani en ufak bi olay bile ertesi gün herkesin ağzında

şimdi haftasonu annem kentkonseyi diye bişeyin toplantısında bizzat belediye başkanının konuşmasında duymuş. "ciddi olarak 3 isimle görüşüyoruz. biri şebnem ferah" diğerleri önemli değil şimdilik benim için

ve bugünde diğer arkadaşların da sölediğine göre imzalar atılmış şebnem kesin geliyomuşş

zaten organizasyonda kırklarelinin yegane canlılığı KAKAVA ŞENLİKLERİ adı altında belediyenin düzenlediği bişey
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2008 - 19:56:57 Gönderen: amanda »

« Yanıtla #756 : 26 Şubat 2008 - 22:27:06 »

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Belediyelerin düzenlediği festivallere çıkmaz bence Şebnem Ferah. Şehirde yaşayan halkı memnun edebilecek bir isim değil çünkü... 3-5 yaşındaki veletle mahallenin harbi delikanlıları ve elbetteki Cumhuriyet'in 20. yılından beri ilde yaşayanlar "Dünyadan Vazgeçme" meylinde değiller:p

Espri bir yana çok ümit etme derim...

23 Şubat İzmir Konseri'nde Şebnem Ferah 1 Mart Ankara Konseri'nden sonra yeni albüm öncesi konser vermeyeceğini de söylemiş ayrıca...

« Yanıtla #757 : 26 Şubat 2008 - 22:44:05 »

Çevrimdışı amanda

• Özcü
gelir abi gelicek..

zaten kırklarelide "mahallenin harbi delikanlıları" olayı çok yoktur.

küçük ama nezih  :dill

geçen yıl rebel moves geldi konser tıklım tıklımdı. ayrıca bu tarz konser gibi etkinlikler çok çok az olduğu için 1000 yaşındaki teyze de geliyo değişiklik olsun diye :D yine geçen yıl burhan öcal geldiğinde çingene mahalleli göbek attı biz de yanda el çırptık :D  ne olursa kim gelirse gelsin tam kadro ilcek ordayız yani :D  :dill

şaka bi yana küçük derken kapasite olarak küçük nufus idare eder gene zaten edirneden filan da bayağı gelen olur kanımca

konuyu dağıttım iyice

neyse daha 3 ay var işte görürüz.. 
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2008 - 19:57:52 Gönderen: amanda »

« Yanıtla #758 : 27 Şubat 2008 - 17:11:48 »

Çevrimdışı kasvet

• Deneyimli Üye
hımm sanmam geleceğini asparagas bir haber son üç konser sonra da yeni albüm kaydı

« Yanıtla #759 : 29 Şubat 2008 - 21:31:41 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Konser yarın :D

Heycanlımıyım pek diil aslında 3 4 sene önceki performansından sonra pek de bişi hissederek gitmiyorum konsere Buket Doran ı görmek iyi olucak ama :D 

Neyse umarım yıllar önce bulunduğum konserindeki gibi bi performans sergileyip beni hayal kırıkılığına uğratmaz görücez bakalım nolucak :D

I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #760 : 02 Mart 2008 - 16:51:29 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Dün gece ki konser hakkında ki yorumlarıma geçmeden önce yanlış anlamalara sebebiyet vermemek için bi kaç şey söylemek istiyorum yazacağım şeyler de "Tekinist" liğimin bi payı olduğunu düşünenler çıkacaktır ama bu yazacaklarım tamamen kişisel görüşlerim ve "Tekinist" liğimin bi payı yok 

Gelelim konsere :D 

Konserde en sevilmyen insan ben oldum sanırım üzerimdeki ÖZ t-shirt ümle Şebocuların o "garip" bakışlarını hissettim üzerimde ayrıca konser yerini sorarken bile seslerindeki o garip tavrı hissettim :D

Bi kere çok kalabalıktı acaip şaşırdım ben bu kadarını beklemiyordum konser biletlerini keşke koltuk sayısı kadar satsalardı diye düşündüm bu bi kere bi eksi oldu benim için ayakta izlemek zorunda kalanlar fazlasıyla oldu 

İkincisi Şebnem Ferah da değişen bişey yok yıllar önceki gibi hala şarkıları söylemiyo şarkıların en gaz yerine gelip de "sizde" demesi komik oluyo bi yerden sonra açıkcası bu durumdan hiç haz almıyorum  ben bile belki ondan daha çok şarkı söylemişimdir dün gece

Ayrıca bu kadını televizyonda izlediğim zaman çok samimi ve şeker bulmama rağmen nedense canlıyken hiç sempatik gelmiyo 

Parçaların albüm kayıtları daha iyi bunu da söylemeden geçemiycem canlıyken uzattıkça uzatıyo flan artık bunalıyosun dinlerken özellikle dün gece Mayın Tarlası nda kısa çaplı bi fenalık geçirdim diyebilirim  parçaların sonuna eklediği gereksiz çığlıklar var onlar olmasa daha iyi bi de Yağmurlar ı kendi söylese keşke seyircilerden dinlemek çok hoş olmuyo ya
Şebnem Ferah bizden dinlmeyi tercih ediyomuş öle dedi kendisi dün gece   

Konserde en sevdiğim an Buket Doran ve Metin Türkcan ın sololarını yaptığı kısımdı ikiside çok iyi müzisyenler alkışlar onlara

Metin Türkcan çok karizmaydı Buket Doran da çok seksiydi dün gece  :D

Neyse Artık Kısa Cümleler Kuruyorum u söylemesi çok hoşuma gitti sevindim yani heralde konserde zevk aldığım nadir anlardan biri oldu 

Konser 10 üzerinden 4.5 ya da 5 alır benden anca maalesef

« Son Düzenleme: 02 Mart 2008 - 16:57:10 Gönderen: drown »
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #761 : 02 Mart 2008 - 17:09:53 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
sebodan biraz soğdum niye bilmiyom:)
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #762 : 02 Mart 2008 - 17:56:04 »

• Gold Üye
  • Durma öyle...
"Delgeç"
"Mayın Tarlası"
Bu Aşk Fazla Sana"

ve

"Artık Kısa Cümleler Kuruyorum"

dinledim telefondan. "Cumartesi ve Istanbul" ikilisinin bedenime yüklediği ağırlıktan sıyrıldım bu sebepten...

MeclisDışındakileriİlgilendirenİlgisizGibiNot: Bir "Tekinist"in Şebnem Ferah Konseri'nden keyif aldığı nerde görülmüş..? Hoş keyif almasa da olur mühim olan gelinen noktayla beraber yürünülen yolda alınan nefeslerdir.

"Tanrı kraliçeyi korusun..."

« Yanıtla #763 : 02 Mart 2008 - 18:36:54 »

« Yanıtla #764 : 02 Mart 2008 - 19:07:20 »

Çevrimdışı crowling

• Deneyimli Üye
Ankara konserine gittim ve artık bu kadının şarkının % 20-30'unu söyleyip daha sonra "sizdeeeeeeeeeee" diyip bağırması artık pek de samimi gelmiyor... Ayrıca hep savunduğum görüşü tekrarlamak istiyorum; şebnem ferahın albüm kaydıyla canlı performansı arasında dağlar kadar fark var... Ve malesef bu fark iyi anlamda değil... şarkının sonralarına gelip sözleri söyleyemeyecek kadar tıkanması artık son had diye niteliyorum...
Oppss!