Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219618 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #3120 : 09 Mayıs 2013 - 15:38:09 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
demek yaz boyu her kanalda sürekli göreceğimiz klip bu...klip kötü her zamanki gibi eski kliplerine benziyor, şebnemin tarzı kötü, şarkı ise ilk izlenime göre güzel ama öyle çok da iyi bir şarkı değilmiş yani...sevindim..
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2013 - 15:39:28 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Özlem Tekin

« Yanıtla #3120 : 09 Mayıs 2013 - 15:38:09 »

« Yanıtla #3121 : 09 Mayıs 2013 - 16:18:10 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
buarada çok zayıflamış ve güzelleşmiş..

« Yanıtla #3122 : 09 Mayıs 2013 - 16:44:05 »

Çevrimdışı ebegümeci

• Üye
  • **
Sözlerde yine uçmuş.Gitarlar çok iyi.

« Yanıtla #3123 : 09 Mayıs 2013 - 17:40:18 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Resmen tesadüfen izledim, beklesem böyle denk getiremezdim herhalde. =)

Şarkıda tek farklı olan şey, sözler. Kabul edilmeli artık bu aşikar yani. Müzikteki elektronik düzenlemeyi sevdim ama biraz daha ağırlık verseymiş keşke. Bi yerden değişikliğe gidilmiş olabilirdi en azından.

Klibin sıradanlığından bahsetmeye gerek yok artık sanırım. Küçük kız kurtaramamış üzgünüm.

Albüme karşı merakımı yitirsem de bekleyelim bakalım.. "Umut".. =)

Ha bu arada.. Gerek sözler gerekse klip açısından Powertürk'e uygundur efendim, yaşa be ! =)
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2013 - 17:45:33 Gönderen: Rockgirl »
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #3124 : 09 Mayıs 2013 - 18:07:52 »

Çevrimdışı comalies

• Deneyimli Üye
Benim Adım Orman'la kıyaslarsam bu albüm kat kat iyi. Tabii bu ilk dinleyişimde edindiğim fikir. Ama aklımın almadığı 96 yılında ''Vazgeçtim Dünyadan'' gibi süper bir klip çeken kadın 2013 yılında nasıl bu kadar klişeyle dolu bir klip çekebiliyor! Klip kesinlikle daha kaliteli olabilirdi. Şarkıyı daha da güzelleştirebilecekken, şarkının altında kalmış.
people are crazy and times are strange
i'm locked in tight, i'm out of range
i used to care, but things have changed

« Yanıtla #3125 : 09 Mayıs 2013 - 18:41:37 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
yaaa hayranları onun bilerek sade klipleri tercih ettiğini söylüyo..senaryolu falan olan klipler şarkıların anlamını daraltabiliyomuş..sade olunca herkes şarkıdan hayal ettiği anlamı çıkarabiliyomuş..öyle demiş şf
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2013 - 18:42:40 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #3126 : 09 Mayıs 2013 - 18:44:37 »

Çevrimdışı comalies

• Deneyimli Üye
Evet öyle diyor. Ama bu klip hikayesi olan bir klip. Daha iyisi yapılabilirdi, madem böyle bir klip çekeceklerdi...
people are crazy and times are strange
i'm locked in tight, i'm out of range
i used to care, but things have changed

« Yanıtla #3127 : 09 Mayıs 2013 - 18:55:59 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2013 - 19:00:21 Gönderen: Rockgirl »
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #3128 : 09 Mayıs 2013 - 19:07:53 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
iyi ya da kötu ağlak ,arabesk her ne olursa olsun millet şebooyu sevip dinliyor... ozlem tekin sevilmiyor kisisel muzikal iş açisindan ne sebeple olursa olsun sevilmedigi aşikar... şebnem alir yürür yine...
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #3129 : 09 Mayıs 2013 - 19:18:29 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
iyi ya da kötu ağlak ,arabesk her ne olursa olsun millet şebooyu sevip dinliyor... ozlem tekin sevilmiyor kisisel muzikal iş açisindan ne sebeple olursa olsun sevilmedigi aşikar... şebnem alir yürür yine...
işte en sinir olduğum şey...ömür boyu şebneme karşı kaybetmeye yükümlüyüz  .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm.

« Yanıtla #3130 : 09 Mayıs 2013 - 19:23:39 »

Çevrimdışı ebegümeci

• Üye
  • **
Çıkış şarkısı gayet protest.Senelerdir beklediğim çıkış.Aşk böcekleri memnun olmayacak

« Yanıtla #3131 : 09 Mayıs 2013 - 20:02:32 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Şarkı iyi mi kötü mü bilemedim ama ters köşe yaptı bu kez Şebnem.Piyasa açısından bakarsak geniş kitlelerce sevilecek bir şarkı değil kesinlikle.Albümün geneline bakmak lazım tabi.
Son olarak;Şebnem gayet güzel olmuş ancak klip için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.En başka şu küçük kız klişesinden kurtulmalı bence.Birde harabe depolarda klip çekme modası çoktan geçti ne bu ısrar anlamadım.

Çıkış şarkılarını düşünerek söylüyorum; "Kargalar"dan kesinlikle daha kötü bir şarkı.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2013 - 20:03:19 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #3132 : 09 Mayıs 2013 - 20:15:24 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
GICIK:

« Yanıtla #3133 : 09 Mayıs 2013 - 20:16:49 »

Çevrimdışı ebegümeci

• Üye
  • **
Şarkı iyi mi kötü mü bilemedim ama ters köşe yaptı bu kez Şebnem.Piyasa açısından bakarsak geniş kitlelerce sevilecek bir şarkı değil kesinlikle.Albümün geneline bakmak lazım tabi.
Son olarak;Şebnem gayet güzel olmuş ancak klip için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.En başka şu küçük kız klişesinden kurtulmalı bence.Birde harabe depolarda klip çekme modası çoktan geçti ne bu ısrar anlamadım.

Çıkış şarkılarını düşünerek söylüyorum; "Kargalar"dan kesinlikle daha kötü bir şarkı.

Teknik olarak öyle ama daha fazlasını bekleyemeyiz 20 yıldır aynı tarzdaki müzisyenden, sadece yeterli.Hiç kıyaslanmasın bence Öz'ün albümü enstrümantal olarak resmen şölendi.Çıkış parçasının bu olmasındaki nedenin bir çeşit siyasi gündeme dikkat çekme olduğunu düşünüyorum.Diğer şarkılarda da fazla öcüklü böcüklü aşk şarkıları değil.E insan büyüyor bir yerden sonra.Umarım böyle devam eder bu Öz için de geçerli.Çünkü bu kadar kötü şeyler yaşanırken arabeske bağlanması ciddi zayıflıktır yaptığın müziğe rock diyorsan.
  Sonuç olarak yerlerde sürünen rock piyasamızın üzerine toprak atan bir albüm olmamış.

« Yanıtla #3134 : 09 Mayıs 2013 - 20:17:43 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Klip çok sıradan.
Şarkı kötü fakat sözler çok hoşuma gitti.
Bir aşk şarkısı olmaması iyi ama yine çok beğenmedim Benim Adım Orman gibi bişey olmuş