Anket

En çok hangi tür filmden hoşlanırsınız?

Aksiyon - Macera
1 (4.5%)
Bilim Kurgu
3 (13.6%)
Komedi
0 (0%)
Korku-Gerilim
5 (22.7%)
Fantastik
2 (9.1%)
Romantik
0 (0%)
Dram
11 (50%)

Toplam Oy Verenler: 22

Gönderen Konu: En Son İzlediğiniz Film  (Okunma sayısı 154673 defa)

Ynt: En Son İzlediğiniz Film
« Yanıtla #1620 : 27 Haziran 2009 - 14:35:41 »

Özlem Tekin

« Yanıtla #1620 : 27 Haziran 2009 - 14:35:41 »

« Yanıtla #1621 : 28 Haziran 2009 - 14:40:40 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Roman Polanski-Oliver Twist

Gayet sürükleyici olmuş.Ben beğendim açıkçası.Oliver Twist rolünün Barney Clark hakkını vermiş fazlasıyla.Fakat Ben Kingsley filmin en iyisiydi bence.Gayet iyi oynamış.Filmin sonunda ki haykırışları tüylerimi diken diken etmeye yetti.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #1622 : 28 Haziran 2009 - 15:10:18 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Melekler ve Şeytanlar...

« Yanıtla #1623 : 28 Haziran 2009 - 16:04:23 »

Çevrimdışı Alfredo_James_Pacino1

• Deneyimli Üye
yeşilçamda izledim unutulmayanlar diye bi film ekrem bora cüneyt arkın filan oynuyodu çok eski ama izledim kanal değiştirme gereği duymadım
İlahi bir aşktır bu şakayla karışmasın...

« Yanıtla #1624 : 28 Haziran 2009 - 18:41:36 »

« Yanıtla #1625 : 02 Temmuz 2009 - 23:18:16 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Ice Age:Dawn of the Dinosaurs

Tam beklediğim gibi olmuş.Acaip eğlendim 3-D olması zaten ayrı bi keyif yalnız bu tarz filmleri çıktığı ilk günlerde izlemek büyük hata bir sürü çocukla izlemek filmi keyifsiz kılan tek etken onun dışında oldukça iyi (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #1626 : 02 Temmuz 2009 - 23:23:05 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Ice Age:Dawn of the Dinosaurs

Tam beklediğim gibi olmuş.Acaip eğlendim 3-D olması zaten ayrı bi keyif yalnız bu tarz filmleri çıktığı ilk günlerde izlemek büyük hata bir sürü çocukla izlemek filmi keyifsiz kılan tek etken onun dışında oldukça iyi (:

Bende çok merak ediyorum bu filmi...İlk fırsatta gideceğim..Umarım en az 1 ve 2 kadar eğlencelidir.

« Yanıtla #1627 : 03 Temmuz 2009 - 20:11:47 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
tutku oyunları..
kate wıslıtın soyunduğu bir film daha..il cd süperrrrrdi 2cd hiç güzel değil ama filme gele olarak güzel diyebilirim..bide filmin sonu anlaşılır bitmedi izleyen varsa bana anlatsın lütfen..
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1628 : 04 Temmuz 2009 - 02:21:03 »

Çevrimdışı Alfredo_James_Pacino1

• Deneyimli Üye
şeytan maymunlar

beklentimin çok üstünde çıktı çok kurnaz bu maymunlar planlı olarak adam öldürüyolar polis katil arıyo ama bulamıyo konusu çok saçma gelebilir ama güzeldi ilginç film arayanlara tavsiye ederim
İlahi bir aşktır bu şakayla karışmasın...

« Yanıtla #1629 : 05 Temmuz 2009 - 15:27:09 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Hayao Miyazaki-Gake no ue no Ponyo

Miyazaki yine döktürmüş (= En sevdiklerimden biri oldu bu.Adam hiçmi kendini tekrar etmez yahu.Her filmde farklı bi dünya her filmde farklı karakterler.Aldığı övgüleri sonuna kadar hakediyo kesinlikle.

« Yanıtla #1630 : 05 Temmuz 2009 - 16:41:35 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Yeşil Yol

Bu film Stephen KING'in en başarılı romanı ve bi  okadar da güawl bir filmi var.Geçenlerde yine TV'de yayınladılar bende kaçırmadım :)

« Yanıtla #1631 : 10 Temmuz 2009 - 19:44:33 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Micheal Mann-Public Enemies

Koştur koştur gittim.Merakla bekliyodum zaten.Çok az hayalkırıklığı yaratmadı değil aslında.Ama yine de beklentilerim en üst düzeyde olduğu için pek önemsemiyorum.Filmin sonu için sırf izlenir aslında.Marion Cotillard ın gözünden yaşların süzülmesi ile nedendir bilinmez ama benimde içim bi fena oldu.Ayrıca hem çok iyi oyuncu hem de çok güzel bi kadın kendileri.Onun dışında zaten Johnny Depp için söylenicek fazla bişey yok.Hem çok çok iyi bi oyuncu hem de fazlasıyla cool.Cistian Bale in bu kadar az görünmesine ise şaşırmadım değil.Soygun sahnelerinin müzikleri de çok iyi.İzlenmeli (:

« Yanıtla #1632 : 14 Temmuz 2009 - 22:13:51 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
American Beauty.

Zamanında afişlerini görüp salak saçması Hollywood filmlerinden biri olabileceğini düşünüp gitmediğim; sonra IMDB'de "Drama" kategorisinde 37 numara olduğunu görüp izleyesim gelen bi film oldu kendileri. Keşke 99 yılına geri dönüp sinemada izleyebilme durumum olsa. Salak kafam! Dört dörtlük bi film.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #1633 : 14 Temmuz 2009 - 23:53:12 »

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
  • Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar.
    • OZ
Max Payne
₯___ώ ћ € я € ע € я     |      μ á Y    я ٥ á μ___₯

« Yanıtla #1634 : 15 Temmuz 2009 - 11:23:45 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
YETİMHANE

Süper bir film ama biraz olaylar karışık..Orta derece korku-gerilim filmi ama baştada dediğim gibi süper..Sonunda filmin bütün sırları açıklanıyo..İZLENMELİ :)