Anket

En çok hangi tür filmden hoşlanırsınız?

Aksiyon - Macera
1 (4.5%)
Bilim Kurgu
3 (13.6%)
Komedi
0 (0%)
Korku-Gerilim
5 (22.7%)
Fantastik
2 (9.1%)
Romantik
0 (0%)
Dram
11 (50%)

Toplam Oy Verenler: 22

Gönderen Konu: En Son İzlediğiniz Film  (Okunma sayısı 154708 defa)

Ynt: En Son İzlediğiniz Film
« Yanıtla #1995 : 02 Eylül 2010 - 16:37:53 »

Çevrimdışı drown

• Cool
L.A. Confidential     7.5

Kafam çok dağınık olduğu için sanırım istediğim verimi alamadım.Russel Crowe iyiydi ama.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

« Yanıtla #1995 : 02 Eylül 2010 - 16:37:53 »

« Yanıtla #1996 : 02 Eylül 2010 - 19:17:24 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
Olimpia Garajı

Arjantin'de askeri rejimin olduğu 70li ve 80li yılları gösteriyor bizlere. Askerlerin mahkumları ailelerinden hunharca gizlemeleri, işkenceler... Bunlar size de bir şey hatırlatmadı mı?
Acındırmaya gidilmeden anlatılıyor tüm gerçekler. En çok Maria'nın garajdan kaçtıktan sonra salıncağa binip sallanması beni duygulandırdı.  
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2010 - 02:30:07 Gönderen: Sınır »
..

« Yanıtla #1997 : 02 Eylül 2010 - 21:04:28 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
L.A. Confidential     7.5

Kafam çok dağınık olduğu için sanırım istediğim verimi alamadım.Russel Crowe iyiydi ama.

murat bey lütfen böyle güzel filmleri kafanız dağınıkken izlemeyiniz (((: sakin kafayla bidaha izlediğinde eminim notun 9dan aşağıya olmucak ((:

matchstick men izledim, vasat bi filmdir diye düşünerek başladım ama nicolas cage performansı ile fazlasıyla etkiledi beni,filme 6/10 ama n.cage için puanım 9/10 ((:
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #1998 : 03 Eylül 2010 - 00:31:47 »

furkiii

• Ziyaretçi
the assassination of trotsky..

ne zamandır izlemeyi erteliyordum ki şimdiye dek aslında zaten çoktan izlemem gereken bir çalışmaydı..troçki'nin meksika'daki yaşantısından itibaren gelişmeleri anlatan bir film, aslında istanbul ile başlayan zamandan itibaren hatta daha da öncesinden itibaren alınmasını daha çok tercih ederdim..o günlerden buz baltası ile öldürüldüğü zamana dek geçenleri işleyen, izlenesi bir çalışma..

« Yanıtla #1999 : 03 Eylül 2010 - 01:23:45 »

Çevrimdışı sorcerer

• Üye
  • **
olağan şüpheliler.

en son izlediğime bakmayın siz, bu bilmem kaçıncı izleyişim ama ne yapabilirim. tam bir baş yapıt. sanırım açıklamama da gerek yok bu bağlamda.
Sokak Soğuk! Eve Dönelim.

« Yanıtla #2000 : 03 Eylül 2010 - 01:39:14 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
olağan şüpheliler.

en son izlediğime bakmayın siz, bu bilmem kaçıncı izleyişim ama ne yapabilirim. tam bir baş yapıt. sanırım açıklamama da gerek yok bu bağlamda.
evet güzeldi o film.
En son inception a gittim 2.kez ve kahretsin ki yine yorgundum ve tüm enerjimi verip izleyemedim..
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #2001 : 03 Eylül 2010 - 22:31:20 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Se7en     9.5

İşte budur. Brad Pitt için daha önce söylediğim herşeyi geri alıyorum öncelikle. Gerçekten harika iş çıkarmış.Onun dışında filmin çıkış noktası zaten şahane. 7 ölümcül günah her zaman ilgimi çekmiştir."Sade" dan falan bahsedilmesi falan da hoş olmuş iyi desteklemiş."Dante" yi okumak için ayrıca bir bahanemiz daha oldu. How I Met Your Mother in Scherbatskysinin harika "What's in the box?" taklidinin aslını da görmüş olduk böylece :)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #2002 : 05 Eylül 2010 - 00:10:49 »

ARGo_

• Ziyaretçi
evde yalnızım suyu ısıttım

1999 yapımı amatör çekim bir film..filmin konusu aslında çok ilginç sayılmaz evde yalnız kalan bir çocuğun dramatik yaşamını ele alıyor..film de 2 kişi arasında gelişen duygusal bağların ifadesi anlatılmaktadır..evrensel dilin önemini vurgulayan bir filmdir..ya da beim uydurduğum birşeydir böyle film mi olur..:)

neyse

ıssız adamı seyrettim bugün hayatımda ilk defa..kısaca sarmadı beni...:)

« Yanıtla #2003 : 05 Eylül 2010 - 02:28:32 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
"Alacakaranlık";

Dün Kanal D'de izledim 2. defa.. Yine sıkıldım, basit yahu.

"Anestezi";

Biraz önce Star Tv'de izledim. Ne zamandır izlemek istiyordum, değermiş.
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #2004 : 07 Eylül 2010 - 16:03:56 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Sympathy for Mr. Vengeance     7.0

Nihayet bitti seri.Diğer iki filmin bence yanından bile geçemez bu özellikle sonunu hiç beğenmedim ben.Ama diğer iki film hatrına izlenir :)

« Yanıtla #2005 : 08 Eylül 2010 - 14:58:35 »

Çevrimdışı drown

• Cool
to sir with love     4.0

Uzakdoğunun filmleri de ya berbat ya da çok iyi. Bu da berbat olanlara örnek.Aslında çok daha iyi bi yönetmenin elinde bambaşka bi film olabilir.

« Yanıtla #2006 : 08 Eylül 2010 - 21:54:06 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
La vie rêvée des anges
..

« Yanıtla #2007 : 10 Eylül 2010 - 13:55:02 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Annie Hall     8.5

Klasik Allen filmi aslında.İlişkiler üzerine yine ama ben en çok Pamuk Pranses olayını sevdim kendimde de o tarz bi durum olduğu için sanırım :)

« Yanıtla #2008 : 11 Eylül 2010 - 14:12:23 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Moral Bozukluğu ve 31     4.0

Beklentilerimin fazla yüksek olmasıyla alakalı bi durum olsa gerek hiç beğenmedim.Sonda ki fotoğraf kısmı hariç. Başroldeki oyuncular hakkında pek bi bilgim yok aslında eğer amatörlerse fazlasıyla belli oluyodu değilseler çok kötü rol yapıyolar diyebilirim.Pelin denen karakterimiz pek inandırıcı geldi sadece gerisi de boş maalesef.Konu iyi daha iyi bişeyler çıkabilirdi ortaya bence.

« Yanıtla #2009 : 12 Eylül 2010 - 13:55:21 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Spartacus: Tekirdağ Raki and appetizers (Blood and Sand) sezon 1...film gibi dizi +24 :)

« Son Düzenleme: 12 Eylül 2010 - 13:58:31 Gönderen: ARGo_ »