Gönderen Konu: Paranormal Activity (Yalnız Gitmemeniz Tavsiye Edilen Film)  (Okunma sayısı 2664 defa)

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Tür : Gerilim / Korku / Gizem
Gösterim Tarihi : 15 Ocak 2010
Yönetmen : Oren Peli
Senaryo : Oren Peli 
Görüntü Yönetmeni : Oren Peli
Yapım : 2007, ABD , 99 dk.

Amber Armstrong , Michael Bayouth (Şeytanbilimci) , Katie Featherston , Mark Fredrichs 

Genç bir çift evlerindeki paranormal olaylardan şüphelenmeye başlar. Bir kamera sistemi kurarak gece uyuduklarında neler olup bittiğini kaydetmeye başlarlar.

Son derece basit bir hikayeye ve Blair Cadısı mantığına sahip olmasına rağmen şimdiden gelmiş geçmiş en korkunç filmlerden biri olduğu söyleniyor.
 ___________________ ________________

ABD’de toplam 107 milyon dolar gişe başarısı sağlayan ‘Paranormal Activity’ 15 Ocak 2010’da ülkemizde vizyona giriyor.
Micro bütçesi ile de dikkat çeken filmi Paramount ‘benzeri görülmemiş bir başarı’ olarak değerlendirdi.

1 milyon kişi içerisinde yer almak isteyenleri bu güne kadar görülmemiş fun grubu içerisinde toplayan film dünya çapında geniş bir yankı uyandırdı. Görüntü ve efekt kullanımları ile gelmiş geçmiş en korkunç filmlerden biri olan film izleyenlerden tam not aldı ve bu hızlı yükselişini korudu.
Film evlerinde paranormal olaylardan şüphelenen genç bir çiftin gece neler olup bittiğini kamera ile kaydetmelerini konu alıyor. ‘İzleyiciyi Ne Kadar Korkutabilirsin?’ sorusu ile yola çıkan film yüksek adrenalini ile dikkat çekiyor.

15.12.2009

Paranormal Activity Gerilim Filmi IMDB 7.3 puanlı mükemmel bir gerilim ve korku sinema filmidir..Yönetmenliğini ve senaristliğini Oren Peli’nin üstlendiği bu mükemmel korkuyu yanlız olarak izlememenizi şiddetle tavsiye ederiz..Filmin kısa konusuna değinirsek Genç bir çift evlerinde garip bir gücün varlığından şüphelenmeye başlıyor ve evlerini kamera sistemiyle donatıyor..İşte paranormal activity bu kameralara yansıyan görüntülerden oluşuyor sadece..

___________________ ___

Filmi bir arkadaşım-yurtdışı-izlemiş ve dehşet bişeymiş.15 Ocak'ı bekliyorum filme gitmek için.Fragmanalrı falan deheşt bişey.

fragman için; http://video.google.com/videoplay?docid=2757860026979268906#
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

Ynt: Paranormal Activity (Yalnız Gitmemeniz Tavsiye Edilen Film)
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2009 - 22:28:10 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Süper, tam benlik film =)

« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2009 - 22:33:36 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Genelde korku filmi izlemem,ama bu film çok gerçekçi çekimlerle yapılmış,ABD'de gösterime girmiş ve 107 milyon $ hasılat yapmış.Mutlaka gidicem bu filme
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #3 : 19 Aralık 2009 - 22:36:35 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Genelde korku filmi izlemem,ama bu film çok gerçekçi çekimlerle yapılmış,ABD'de gösterime girmiş ve 107 milyon $ hasılat yapmış.Mutlaka gidicem bu filme

Biliyorum daha öncede duymuştum bu filmi...Korku filmi fanatiği olarak kaçırmamam lazım bu filmi :D

« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2009 - 05:49:19 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
Çok bi numarası yok bu filmin, eğer korkmak istiyorsanız bunu izlemeyin derim.
"Blair Witch Project" ten sonra çok moda oldu bu karakterlerin elindeki kameradan çekim yapmak, "Rec" başarılıydı belki ama binlercesinin yapılmasına gerekyok hani. Bu da sona doğru  bi sahne haricinde korkutmuyor bence(hemde kulaklıkla izledim :D )
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2009 - 15:45:13 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Dayanamadım,ben de dün gece izleme fırsatı buldum,hem de sanılanın tam da axine tek başıma ve 18. geceden itibaren tırsıntı oldum onun dışında çok yavaş ilerlemekte konusu ititbariyle,ama yatak odası sahneleri nefes kesici,ama bu gece hangi köşede ne olacak falan gibileriden.Onun dışında Katie'nin yataktan düşürülüp,sürüklendiği sahne ilginçti,final sahnesi de hiç vurucu değildi,sanki o ana kadar başka film izliyorum,finalde bambaşka bir film izliyormuşumm havası hakimdi.Final,kestirilip atılan cinsten,TR'de büyük kitlelerce izlenip,iyi hasılat yapamayacaktır bu film.

« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2009 - 16:51:06 »

ARGo_

• Ziyaretçi
merak uayandırdı..

« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2009 - 17:30:55 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Dayanamadım,ben de dün gece izleme fırsatı buldum,hem de sanılanın tam da axine tek başıma ve 18. geceden itibaren tırsıntı oldum onun dışında çok yavaş ilerlemekte konusu ititbariyle,ama yatak odası sahneleri nefes kesici,ama bu gece hangi köşede ne olacak falan gibileriden.Onun dışında Katie'nin yataktan düşürülüp,sürüklendiği sahne ilginçti,final sahnesi de hiç vurucu değildi,sanki o ana kadar başka film izliyorum,finalde bambaşka bir film izliyormuşumm havası hakimdi.Final,kestirilip atılan cinsten,TR'de büyük kitlelerce izlenip,iyi hasılat yapamayacaktır bu film.

İnternette var mı film??

« Yanıtla #8 : 21 Aralık 2009 - 00:57:43 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
Arkadaşlar Selam,

Lütfen film linklerini online olsa bile paylaşmayın, Müyapla uğraşmayalım şimdi :)

Filme gelince iğrenç derecede korkunç :)

« Yanıtla #9 : 21 Aralık 2009 - 01:01:09 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
İnternette var mı film??
Hayır,yok.Bana yurtdışından bi arkadaş gönderdi,dayanamayacağımı anlayınca. :)

Pinokyo,ne kadar uzun burnun var.

« Yanıtla #10 : 21 Aralık 2009 - 04:47:16 »

Çevrimdışı _Léon_

• Aktif Üye
  • Cehennemi, ruhu hala üşüyenler için istiyorum...
hadi ya.o zaman ben yalnız giderim ki,yapma dersen yaparım ben.
Boşuna tinerlemedim sokakları, boşuna durup durup kusmadım, boşu boşuna küfretmedim orospu olan hayata...,

« Yanıtla #11 : 02 Ocak 2010 - 12:40:00 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
Çok bi numarası yok bu filmin, eğer korkmak istiyorsanız bunu izlemeyin derim.
"Blair Witch Project" ten sonra çok moda oldu bu karakterlerin elindeki kameradan çekim yapmak, "Rec" başarılıydı belki ama binlercesinin yapılmasına gerekyok hani. Bu da sona doğru  bi sahne haricinde korkutmuyor bence(hemde kulaklıkla izledim :D )

doğru söylüyosun vegateryan,
hakkaten hiç bi numarası olmayan heterehötörö bi film işte, zaman kaybı...
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #12 : 03 Ocak 2010 - 16:30:13 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Sonunda izleyebildim filmi...Özellikle evde kimse yokken karanlık bir ortamda izledim ama ne fayda  .lol. Gerçekten bu amatör çekim filmler bana göre değil...Adamların canı sıkılmış hadi bi korku filmi çekelim demişler  :p Tamamen zaman kaybı..

« Yanıtla #13 : 03 Ocak 2010 - 16:56:59 »

« Yanıtla #14 : 03 Ocak 2010 - 21:33:48 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
İlk önce;

Daa sonra;

Gerçekten bu amatör çekim filmler bana göre değil..

Üstelik,Blair Cadısı mantığıyla çekilmiş olduğunu bile bile...

Neyse,ben de beğenmediğimi belirtmiştim,hikaye güzel sadece,adi olmasına karşın...