Gönderen Konu: Kemal Sunal  (Okunma sayısı 8499 defa)

Ynt: Kemal Sunal
« Yanıtla #75 : 31 Aralık 2008 - 10:02:55 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
işçiler kardeş patron kalleş sloğanlı filmlerin taşıyıcısı olan o halktan  eğitimsiz suratı  yaşlılığına doğru acılaşmış sistemi güldürerek eleştirirken birazda ağlatarak ince mizahı işlemişti

yeşil çam içinde yaptıklarıyla isimleşenlerdendi ve daha önemlisi buisim tercihini duyarlı filmlerden seçmişti fakat başarısı  o günlerdeki eğitimsizliğe bağlanan suratının gelişebilirliğini yadsımıyacaktır habersiz olduğumuz eğitilince harika ism olucak kişiler var bunlara dikkat çekileceğinide düşündürtmüyormu kemalsunal

ardarda mesaj göndermiyoruz

Yemin ederim yazdıklarından en ufak bi şey anlamadım! Noktalama işareti kullanmayı denemeye ne dersin?
Kalbim pusula, sen kuzey!

Özlem Tekin

« Yanıtla #75 : 31 Aralık 2008 - 10:02:55 »

« Yanıtla #76 : 14 Kasım 2009 - 12:29:08 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #77 : 19 Temmuz 2010 - 20:07:03 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
kemal sunal gibisi gelmeyecek bi daha..
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #78 : 09 Kasım 2011 - 12:23:52 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
İlginçtir, komik adam rollerinden ziyade ciddi rolleri kendisine daha çok yakıştırırım. "Propaganda"daki rolü örneğin, en kendisine oturan rollerden biriydi. Adını bilmediğim ama öğrenmeyi çok istediğim bir filminde de evli olduğu halde iş yerinden bir kadınla ilişkisi vardı, evine gidip karısını görünce pişmanlık hissediyordu falan. Hatta o filmin şu karesini asla unutmam: Mesai bitmiş, eve gitmeden önce iş yerinden ilişkisi olduğunu söylediğim kadınla birlikte konuşarak yürüyorlar. İki memur da nasıl böyle bir ilişkinin içinde olduklarını bilmiyorlar ama aşıklar işte! Arkada muhteşem bir İstanbul manzarası (sisli bir hava, gri bir gökyüzü ve iki ya da üç tane uzun bina) ve üzerinde ceketi, aklında düşünceleriyle tam bir memur görüntüsüyle Kemal Sunal ve sadece cismini hatırladığım kadın birlikte ilerliyorlar. Tam bir memur hayatı portresi! Sırf o kare şurda yazdığım onlarca sözcüğe bedeldir gerçeklik anlamında. Yukarda Mehmet'in de dediği gibi onun gibisi gelmez, gelemez.
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2013 - 09:11:23 Gönderen: Hyper Sonic »
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #79 : 09 Kasım 2011 - 18:37:04 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
hahaha benim arkadaşımın abisi küçükken bi kere arkasından inek şaban amca diye bağırmış o da dönüp ters ters bakıp gitmiş..normal hayatında sert biriymiş
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #80 : 03 Temmuz 2012 - 21:51:42 »

Çevrimdışı munxur

• Üye
  • **

Tam 12 Yıl Oldu Aramızdan Ayrılalı O Günden Beri Kimse Senin Gibi Gülmedi,Güldürmedi Bizleri..Mekanın Cennet Olsun Güzel İnsan
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2012 - 21:53:24 Gönderen: munxur »

« Yanıtla #81 : 03 Temmuz 2012 - 22:55:01 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
İnsan olarak taktir ettiğim ama bi aktör olarak başarılı bulmadığım bir oyuncu. Hyper'ın da dediği gibi, ciddi rolleri daha çok yakıştırırdım Kemal Sunal'a. Komedi filmlerinde hep kendini tekrar ettiğini düşünüyorum.
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #82 : 04 Temmuz 2012 - 00:10:40 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
bugün ölüm yıldönümüymüş ve ailesi dışında kimse yokmuş vefasızlıktan bahsediyordu inter-

netteki gazeteler..
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #83 : 25 Kasım 2012 - 03:34:18 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/