Gönderen Konu: [Sinema] Lucky Number Slaven ( şanslı slaven)  (Okunma sayısı 799 defa)

[Sinema] Lucky Number Slaven ( şanslı slaven)
« : 09 Ağustos 2006 - 23:23:35 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
falla bu filme  sadece atilla dorsayın sabah taki makalesinde  yazdıı 'sanki  bir tarantino filmi'  yazısı üzerine  ve birde bruce wılles ve morgan freeman ı daha  önce hiç aynı filmde izlememiştim sanırım oynamamışlardıda ( yanılıoda olabilirim)herneyse   üstelik işyerinden izin alıpta sinemaya gittim izlemek için :23:  ve açıkcası bukadar ii bi film beklemiodum, öncelikle  filmdeki oyuncuların  müthiş performansı ve  filmin ilk saniyesinden sonuna kadar olan bilinmezlik kurgusu filmin en özel yanı bence, dakikalar ilerledikçe kafanız hepten karışıo  ve son onbeş dakkaya kadarda devam edio bu karmaşa sora tabii  tüm herşey  yavaş yavaş ortaya çıkıo  ve bayada şaşırtıcı  süprizlerle birlikte, herşeyin göründüünden farklı olduu ve gerçeklerin zekice gizlendii  esprili dialoglarla  dolu metniyle şanslı slaven  kaçırılmaması gerek bi film bence...
filmin  kadrosu şööle= yönetmen:paul mcguıgan_ oyuncular=josh hartnet, morgan freeman, ben kıngsley, lucy lıu, stanly tuccı ve bruce wılles
josh hartnet  isimli bu genç aktörü izleemnizi tavsiye ederim  on numara bi oyunculuk sergilemiş filmde, m. freeman ve b. wılles  herzamanki gibi zaten  koparmışlar ben bitek lucy lıu yu garipsedim belkide bu güne kadar hep vurup kıran  sert hatun rollerine alıştıım  i,çindir, ama genel olarak tüm oyuncular cidden  süperler, (  merak etmein yaf filmi ben cekmedim  :D  ne övdüm bea  :höö: :D)
ilk dakikasından sonuna kadar  heyecan ve zevkle izlicenize şüphem yok bu filmi  en azından verdiiniz paraya ve ayırdıınız zaman boşa gitmicek ...
« Son Düzenleme: 11 Ağustos 2006 - 17:09:02 Gönderen: Q_ZEN »
I\'m going slightly mad

Özlem Tekin

[Sinema] Lucky Number Slaven ( şanslı slaven)
« : 09 Ağustos 2006 - 23:23:35 »

Ynt: [Sinema] Lucky Number Slaven ( şanslı slaven)
« Yanıtla #1 : 07 Mayıs 2007 - 18:59:46 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
ben bunun vcd sını kıralamıstım
sona dogru bi 30 dakka ızleyemedım atlıyodu o kısmı
sonrada bi daha bulup ızlemek zor geldi ama,izliyecegım bıgun insallah
bruce willis harıkaydı ama

bide slevin degıl mı yaw
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2007 - 19:12:50 Gönderen: vegateryan »
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

Ynt: [Sinema] Lucky Number Slaven ( şanslı slaven)
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2008 - 03:16:57 »

Çevrimdışı amanda

• Özcü
falla bu filme  sadece atilla dorsayın sabah taki makalesinde  yazdıı 'sanki  bir tarantino filmi'  yazısı üzerine  ve birde bruce wılles ve morgan freeman ı daha  önce hiç aynı filmde izlememiştim

kesinlikle çok acayip bi film. yani söylenebilecek en uygun sıfat hakikaten de tarantino filmi gibi..