Gönderen Konu: Guano Apes  (Okunma sayısı 7242 defa)

Ynt: guano apes
« Yanıtla #15 : 20 Temmuz 2008 - 20:58:25 »

furkiii

• Ziyaretçi
şimdiye kadar dinlemeden geçtiğim şarkısına rastlamadığım bir grup..

yalnız "kiss the dawn" gerçekten olağanüstü bir şey..rain,heaven,electric nights,quietly ve daha pek çoğu..müthiş bir grup,her geçen gün değerleri daha da iyi anlaşılıyor umuyorum..

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 20 Temmuz 2008 - 20:58:25 »

« Yanıtla #16 : 10 Ağustos 2008 - 20:11:15 »

Çevrimdışı marjinal kız

• Deneyimli Üye
  • Nasihat kesmez bizi,bize tecrübe gerek!
guano apes diyince aklıma big in japan geliyo baska bisey gelmiyo. bu gruba noldu zaten hiç gözükmüyo ?
bir sis var önümde hiç bilinmeyen,bir ses var içimde yolu gösteren...

« Yanıtla #17 : 10 Ağustos 2008 - 20:13:04 »

furkiii

• Ziyaretçi
guano apes diyince aklıma big in japan geliyo baska bisey gelmiyo. bu gruba noldu zaten hiç gözükmüyo ?

grup dağıldı,sandra da kendi albümünü çıkardı..

« Yanıtla #18 : 08 Ekim 2008 - 16:59:07 »

furkiii

• Ziyaretçi
sandra nasıl bir kız çözemiyorum,soft vokal de yapsa hatta nasıl yaparsa yapsın beni derinden etkiliyor ki şu an "living in a lie"da yaşadığım da bu sanırım..şarkının sözlerini şu an için hiçbir şekilde kendime uyarlayamasam da her dinleyişimde içimden bir şeyler koptuğunu hissediyorum,hatta gözlerimi ıslanmış buluyorum kimisinde açıkçası;demek ki sözlerle paralel bir durumda olsam ne kadar daha fazlası olacaktı..çok güzel,çok özel..başta sandra ve tüm guano apes eserleri..

« Yanıtla #19 : 08 Ekim 2008 - 17:10:07 »

Çevrimdışı drown

• Cool
sandra nasıl bir kız çözemiyorum,soft vokal de yapsa hatta nasıl yaparsa yapsın beni derinden etkiliyor ki şu an "living in a lie"da yaşadığım da bu sanırım..şarkının sözlerini şu an için hiçbir şekilde kendime uyarlayamasam da her dinleyişimde içimden bir şeyler koptuğunu hissediyorum,hatta gözlerimi ıslanmış buluyorum kimisinde açıkçası;demek ki sözlerle paralel bir durumda olsam ne kadar daha fazlası olacaktı..çok güzel,çok özel..başta sandra ve tüm guano apes eserleri..

+1.Sandra nın sesi çok özel nasıl bi ruh halinde olursanız olun etkiliyo bi şekilde.Mutluysanız "Living in a Lie" dinlediğinizde bi anda dipte hissedebilirsiniz kendinizi.Bu arada "Living in a Lie" in unplugged halini şiddetle tavsiye ediyorum.Normal halinden bin kat daha can yakıyo.Şu sıralar "Scratch the Pitch" e taktım (:

Dont forget where you are coming from
Hide your make-up
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #20 : 13 Ekim 2008 - 10:11:37 »

« Yanıtla #21 : 14 Ekim 2008 - 10:15:08 »

Çevrimdışı drown

• Cool
http://guano_apes.w.interia.pl/pliki3.htm

Guano Apes in çoğu videosu bu adreste bulunmakta ve indirilebilmekte."Scratch the Pitch" in muhteşem bir videosu bulunmakta mutlaka izlenmeli (: Sandra muhteşem ötesi bi hatun güzel değil belki ama acaip karizma çekici bi hatun aynen o video da olduğu gibi ayrıca "no" diyişine hastayız    .a.
« Son Düzenleme: 14 Ekim 2008 - 10:25:08 Gönderen: drown »
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #22 : 01 Şubat 2009 - 15:39:15 »

Çevrimdışı drown

• Cool
"Never Born" 

Bu aralar favorim.Bu kadar arka planda kalmasına rağmen bence en iyi parçalarından biri.Muhteşem bi müzikle başlıyor.Tabii ki Sandra nın muhteşem sesi de ona eşlik ediyor.Nakarat muhteşem sözler keza öyle.Bi yerden sonra da zaten Sandra nın büyüleyici sesinin derinliklerinde kayboluyosunuz.Sank i farklı 3 kişi söylüyomuş gibi şarkıyı.Farklı tonlar Sandra bu işi çok iyi kotarıyo.Nakaratı daha iyi dinlediğinizde öndeki sesden ziyade alttan gelen vokal daha bi canınızı acıtıyo diyebilirim.Nakaratı kesikli kesikli söyleşine zaten hastayız.Sonlara doğru Sandra nın yırtıcı vokali ortaya çıkıyo siz de Sandra ya tekrar  hayran oluyosunuz daha bi tutkulu seviyosunuz.Onun kadar güzel kimse "noone cares" diyemez eminim..Bırakmasın o asla şarkı söylemeyi o hep söylesin ben hep dinlerim  (:
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2009 - 15:41:18 Gönderen: drown »

Ynt: Guano Apes
« Yanıtla #23 : 01 Şubat 2009 - 23:23:44 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
her deneme sınavından önce birkaç ölçek "dödel up" mutlaka dinlenmeli.
ha bahsettiğim sınav sabah olmalı,havada güneş olmalı.
tam "dödel up" dinlerken şarkıyı benimle tanıştıran furkitoya mesaj çekmeliyim.
furki uyandığında mesajımı cevaplamalı ve telefonunu kapatmayı unutan ben sınavın ortasında "dırındırın" sesiyle irkilmeliyim.
hiçbirşey olmamış gibi bu sesi hiç üzerime alınmayarak etrafıma bakınmalı , sınavıma devam etmeliyim.

:p

bir "dödel up" hikayesi.
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #24 : 04 Nisan 2009 - 23:35:26 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Bi yanda iğrenç 106 sınavı diğer yanda ise Odtü çimleri devrim ve muhteşem güzel bi hava...Böyle iki arada bi derede kalmışken "Sing That Song" çalmaya başladı ve ben bu şarkıyı neden bu kadar geç farkettiğimi sorgulamaya başladım.Özellikle ikinci nakarattan sonra coşmakta.Sonuç olarak çimleri devrimi ve güneşi seçtim :D

« Yanıtla #25 : 05 Nisan 2009 - 12:22:12 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
her deneme sınavından önce birkaç ölçek "dödel up" mutlaka dinlenmeli.
ha bahsettiğim sınav sabah olmalı,havada güneş olmalı.
tam "dödel up" dinlerken şarkıyı benimle tanıştıran furkitoya mesaj çekmeliyim.
furki uyandığında mesajımı cevaplamalı ve telefonunu kapatmayı unutan ben sınavın ortasında "dırındırın" sesiyle irkilmeliyim.
hiçbirşey olmamış gibi bu sesi hiç üzerime alınmayarak etrafıma bakınmalı , sınavıma devam etmeliyim.

:p

bir "dödel up" hikayesi.

Harika bir hikaye olmuş.  hahaha Ve bu şarkıyı dinleyeceğimden emin olabilirsiniz ama mesaj bölümünü bende yaşarmıyım bilemiyorum  .lol.

« Yanıtla #26 : 07 Mayıs 2009 - 19:40:57 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
30 Mayıs'ta Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da sahne alacaklar...

Biletler 25 ile 35 € civarında...

« Yanıtla #27 : 08 Mayıs 2009 - 00:06:03 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Guano Apes mi?

O ha orda olmak vardı o sıralar :D

« Yanıtla #28 : 08 Mayıs 2009 - 10:32:45 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
dın dın dın .. dödel up , dödel up , ha?
dödel up,dödel up .. haaa ?

.yihu.  .lol.

dağılmamış mıydı guano apes ?
yoksa "animam"sı bir şekilde mi takılacaklar ?
duygularımızla oynamayın ama kardeşim.  :jarksaber: hıııı !  :p
dağıldıysanız güzel güzel dağılın.

mitar seni göndermek lazım oraya :hmm
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #29 : 08 Mayıs 2009 - 11:37:01 »

furkiii

• Ziyaretçi
bulgaristan'a gitmeyi ciddi ciddi düşünüyorum şu anda..:D o tarihte okul da yok zaten..:D