Gönderen Konu: Evdeki Ses  (Okunma sayısı 810 defa)

Evdeki Ses
« : 19 Ekim 2010 - 13:43:38 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Dream TV’den yepyeni bir program: Evdeki Ses

Dream TV News Team

Artık evinizde hafta içi her gün 15.00 – 16:00 saatleri arasında Dream Tv’den gelen farklı bir sese kulak vereceksiniz. Bu sesin kaynağı Dream Tv’nin yeni programı Evdeki Ses. Evdeki Ses, farklı bölümleriyle müziğin gündemini yakalamamız için bir kaynak oluşturuyor. Programda yer alacak bölümlerden Dumanı Üstünde’de; yerli ve yabancı yeni albümlerin tanıtımına yer verilecek. Sevdikleriniz hakkında A’dan Z’ye her şeyi bilmek istiyorsanız, Evdeki Ses’in Didik Didik bölümü derdinize derman olacak. Amerika ve Avrupa listelerini Hal ve Gidiş adlı bölümde öğreneceksiniz. Sokak Modası ise gençlerin moda zevkine uyacak bilgilere yer verilecek. Programın en ilginç bölümlerinden birisi de “Çünkü”. Müziğe dair sevdiğiniz şeyleri yapmanızın nedenleri olabilir. Bu nedenleri sizin adınıza biz Çünkü isimli bölümde açıklıyoruz. Her hafta farklı bir konuyu ele alacağımız “Çünkü” bölümü için siz kendi nedenlerinizi belirtebileceksiniz .

Can tezel,hayko,aylin gibi konukları oldu..hem sohbet hemde konukların seçtiği şarkılar yayınlanıyo...özlemide çağırsın deli gibi meil atalım...

evdekises@dreamtv.com.tr
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2010 - 13:46:24 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Özlem Tekin

Evdeki Ses
« : 19 Ekim 2010 - 13:43:38 »

Ynt: Evdeki Ses
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2010 - 14:31:22 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
Ozlem in yeri esinin yanı...Kim ne yapsın Ozlem i cagırıp da..Müzik mi konusacak?
Yag yag yagmur Her yer camur!

« Yanıtla #2 : 23 Ekim 2010 - 19:43:09 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Zamanında sitenin tekinde Türkiye'nin en beğenilen rock yorumcusunu seçiyorlardı. Emre Aydın'lar falan yokken daha... Tüm oylar Özlem Tekin ve Şebnem Ferah üzerinde yoğunlaşmıştı. Ve bilin bakalım kim açık ara öndeydi? Hayır, bilemediniz. Şebnem değil, Özlem öndeydi. Sonra anketin altına yorum falan da yapılabiliyordu, adamın teki "Bu anketin adresini sitemize yazıyorum, Şeboist'ler gelip oy versin!" demişti. Gel zaman, git zaman Şebnem öne geçmişti. Hatta ben de ona vermiştim oyumu. Ne nedir farkında değildim tabii. =/ Neyse, demem o ki diğer sanatçıların sevenleri, takip edenleri bir şekilde gruplaşıp en önemsiz ve alakasız gibi görünen etkinliklerde bile güç birliği yapıyorlar. Bizde de -belki biraz da haklı olarak- en büyük  eksiklik "Aman, bu programa katılmazsa ölür mü?", "Onu o sahnede görmesek de olur!", "Olmayacak duaya amin demeyelim, Özlem bu işi kesinlikle yapmaz!" tarzında düşünüp bir şey yapmamamız. Geçenlerde resmi sonucu gördük, albüm ilk çıktığı zamanlarda 22.000 satmış. Bu bence -zamanla daha da fazla sattığını da düşünürsek- çok güzel bir rakam. Ama nerde bu sitede 22.000 aktif üye? Eskilerin konularına bakıyorum, adam "Özlem için çalışan beyinler aranıyor." diye başlık açmış ve içinde oldukça orijinal fikirler falan var. Herkes bir ucundan tutup bir şeyler yapsa Özlem de bu kadar savsaklamaYABİLİR diye düşünüyorum. Ama şu sitede sık sık yazan 10 kişi de konuları okumaktan öteye gitmezse bu iş olacak gibi değil bence. Buna da e-posta atalım, Eurovision'a da. Bizim istediğimizi bilsinler, bırakın çağırmak ya da çağırmamak program yapımcılarına, katılmak ya da katılmamak da Özlem'e kalsın. Onca işimin arasında gayet güzel savlarla Özlem'in gitmesinin gerektiğinin yazdığı bir yazı yazacağım TRT'ye. Boş durmak yok!
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #3 : 23 Ekim 2010 - 21:12:12 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
Yanıtladıgın baslık farklı yalnız sonic..
Bizler eskisi gibi bulusmalara imza atamayan antiaktif üyelr olup cıktık...
bazı nickler sadece internete bağımlılıkları yüzünden bu foruma(forumlara) cvp yazıyor.
Evdeki ses e Ozlem de katılabilir..
Yag yag yagmur Her yer camur!

« Yanıtla #4 : 24 Ekim 2010 - 08:58:31 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
e mail atıyorum hemen :) katılsın ne güzel olur