Gönderen Konu: dream theater  (Okunma sayısı 6351 defa)

Ynt: dream theater
« Yanıtla #15 : 08 Haziran 2006 - 16:12:22 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
yaf birden  s.f.a.m dinleyesim geldi özelliklede home parçasını, özellikle sondaki koptuu yerlerde petrucci yi  dinlemenizi tavsie ederim, olmaz bööle güzel sololar yaaa..

buarada d.t nin yeni çıkardıı dark sıde of the moon, pink floyd cover_lıve albümünü  muhakkak arşivlerinize eklein derim, on numara bi albüm olmuş, hatta ben  hayret ettim j.labrie  nasıl oldu da bukadar ii bi performans sergiledi , çünkü konserlerinde hep en kötü performans labrie nindir, ama oda haklı boru deilki bu pink floyd parçaları seslendirio, bizim dumanın solisti kaaan gibi yemedii yerde de  komik geçişler yapmıo,özellikle speak to me parçasında döktürüolar yaf elemanlar,,,

hatta aklıma gelmişken d.t nin  metallica_ master of puppets vede ıron maiden_ number of the bets albümlerini  lıve_cover olarak çıkarmışlardır, özellikle m.o.p pek bi dehşet güzel dir.. dinlein derim ( dinlemezsenizde çok ta .. neyse yaf ..takılın işte kafanıza göre)8kusan smilein saındaki smilei, onikitane yeterli )

I\'m going slightly mad

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 08 Haziran 2006 - 16:12:22 »

« Yanıtla #16 : 09 Haziran 2006 - 22:06:31 »

cansu

• Ziyaretçi
 ben daha yeni duydum...indireyim hemen ... yaa şu lanet okullar insanı müzikten bile uzaklaştırıyor..heleki yatılıysanız...neyseki okul bitmiştir benim için 2 aylık tatilde yakalarım gelişmeleri... :alkıs:

« Yanıtla #17 : 12 Haziran 2006 - 23:06:36 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ya geçen gün  şööle bi  baktımda hardiskimde tam 35 gb  yer kaplıo bu  dream thetaer :höö:
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #18 : 06 Temmuz 2006 - 21:33:36 »

Çevrimdışı tetraoz

• Aktif Üye
  • teTRaoz Türkiye'yi Taşıyor
pull me under bi tek bunu dinledim buda güzeldi diğerlerini merak ediom...
.......... Ne Desem ..... Ne Desem

« Yanıtla #19 : 12 Temmuz 2006 - 23:15:00 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
pull me under bi tek bunu dinledim buda güzeldi diğerlerini merak ediom...

tetraoz dostum  bi d.t fanı olarak sana  tavsiem ilk önce prograsive metalin kutsal kitabı die adlandırılan  images and world almümü ile başla
 zaten  pull me under parçası o albümdedir,  daha sora awake ile devam et  , bu iki albümü sevdiin zmaan  zaten artık istesende bırakamazsın d.t i  :happy:  bu iki albümün  dierlerinden farkıda şudur; bir kevın moore faktörü vardır albümlerde   zaten daha soraki albümlerini dinlediinde sende anlarsın bu adamın  d.t ye kattıklarını, heleki s.f.a.m ı baştan sona bikaç gün hiç bırakmadan  bi dinle ozman bu grubun nedenli manyak olduunu görürsün, bulmaca gibi bi albümdür herşarkı bi başkasıyla içiçe mükemmel bi konsepttir, albümün hikayeside  zaten kırık bi hikayedir (  bi ara evden bağlandıımda  koyarım buraya)  kısacası d.t merakın bence boş çıkmıcaktır emin ol   :76
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #20 : 26 Şubat 2007 - 11:07:44 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
"Systematic Chaos" şarkı listesi yayinlandi
Progresif metalin öncü gruplarından Dream Theater, önümüzdeki Haziran ayında Roadrunner Records etiketiyle piyasaya çıkacak yeni albümü Systematic Chaos un şarkı listesini tamamladı Mike Portnoy albümle ilgili; Kemik kıran riffleri, progresif hikayeleri ve kalbinizi bir anda kavrayacak melodiler üzerine yoğunlaşmış bir albüm oldu. Dünyanın en güçlü ve en sadık hayran kitlelerinden birine sahip olmak çok önemli ve eminim bu kitle yeni albümden çok memnun kalacak..

Systematic Chaos şarkı listesi;

01. In The Presence of Enemies Pt.1
02. Forsaken
03. Constant Motion
04. The Dark Eternal Night
05. Repentance
06. Prophets of War
07. The Ministry of Lost Souls
08. In The Presence of Enemies Pt.2

I\'m going slightly mad

« Yanıtla #21 : 26 Şubat 2007 - 11:48:02 »

ARGo77

• Ziyaretçi
dream theater severek dinlediğim bir grup.. home şarkısı var 13 dklık en çok onu seviyorum....

« Yanıtla #22 : 26 Şubat 2007 - 12:09:11 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
dream theater severek dinlediğim bir grup.. home şarkısı var 13 dklık en çok onu seviyorum....
harbiden süper parça home, hele sondaki solosu harika yaf...
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #23 : 08 Mart 2007 - 22:21:35 »

furkiii

• Ziyaretçi
son saniye haberi.. :D :D :D

dream theatre 29 haziranda İstanbul'da..!!!!

kaynak..: http://www.mikeportnoy.com/forum/tm.aspx?m=1574065&mpage=1&key=??

« Yanıtla #24 : 09 Mart 2007 - 13:33:50 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ehehe valla furki bende yeni uyandım maillerime baktım   portnoy gelioz mahir haberin olsun die mail atmış saolsun :D , onu yazacaktım baktım sen yazmışsın :D işallah bigün izmirdede görmek nasip olucak d.t yi:D
« Son Düzenleme: 09 Mart 2007 - 18:33:21 Gönderen: kanatsız melek ;) »
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #25 : 09 Mart 2007 - 18:30:40 »

furkiii

• Ziyaretçi
biraz daha ayrıntılı verim haberi..dün çok nefes nefese oldu.. :D :D

Sahnede: Dream Theater
Zaman: 29 Haziran 2007 Cuma - 00:00
Mekan: Refresh The Venue - Maslak - İstanbul

:alkıs: :alkıs: :alkıs: :alkıs:

« Yanıtla #26 : 21 Mart 2007 - 15:58:28 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
çıkıcak olan systematic chaos albümünden   the ministry of lost souls parçasının südütyo aşamasındaki  halini dnleme imkanı buldum,şarkı  bu haliyle bile bence müthiş bi albüm olacaının sinyalini verio... gel haziran gel :D
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #27 : 29 Mart 2007 - 10:35:16 »

Çevrimdışı rammsteiner_ss

• Üye
  • **
d.t.'nin türkiye'ye gelmesi sanırım 2006'daki konser çılgınlığının 2007'ye en büyük yansıması

« Yanıtla #28 : 10 Mayıs 2007 - 15:30:32 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
 constant motion parçası gösterioki  systematic chaos albümünde  petruccii ipleri eline tamamiyle almış yine :) bu adamın sert olma sevdası deli edio beni :))

http://www.youtube.com/watch?v=Xn5sPrTM46I
constant motion ...3,40 dan sora kopuo parça (herzamanki gibi:))
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #29 : 18 Haziran 2007 - 08:58:10 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
Dream Theater, 29 Haziran

Eğlence dünyasının vazgeçilmezi Binboa Vodka, birbirinden renkli aktivitelere imza atmak için şimdi de Binboamania'yı yarattı. Binboamania, Türkiye'nin her yerindeki keyifli organizasyonlarıyla eğlence ve yeniliği bir araya getiriyor. Binboa'nın ruhundaki eğlence, Binboamania'nın benzersiz etkinlikleri sayesinde sizlerle buluşuyor.

Tarih : 29 Haziran Cuma, 21:30
Mekan : İstanbul Arena

Bilet fiyatları
Sahne Önü: 110 YTL - Tükendi -
Normal Bilet: 49 YTL
Numaralı VIP: 110 YTL - Tükendi -

ön bilgi
- 18 yaş sınırı yoktur.
- 18 yaşından küçüklere alkollü içki satışı yapılmayacaktır.
- Sahne önü ve VIP biletleri tükenmiştir.
- Kapı Açılışı 19:00 / Konser Başlangıcı 21:30

Tesadüflerle başlar her şey.